Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168


 
Opis Rzeczoznawca majątkowy Mateusz Piętak posiadający uprawnienia numer 7068 z zakresu wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, syndyków, komorników instytucji finansowych oraz klientów indywidualnych na terenie miasta Wrocławia i Nowej Soli wraz z przyległymi powiatami.

 

Słowa kluczowe rzeczoznawca majątkowy Wrocław   rzeczoznawca majątkowy Nowa Sól   wycena nieruchomości Wrocław   wycena nieruchomości Nowa Sól   wycena mieszkania Nowa Sól   wycena mieszkania Wrocław
Url http://mateuszpietak.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Jan 11, 2022
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
W Łodzi mieści się siedziba naszej firmy. Pod koniec roku 2001 rozpoczęliśmy działalność developersko-inwestycyjną. Posiadamy w ofercie nieruchomości komercyjne, usytuowane w takich województwach jak: województwo łódzkie, śląskie, mazowieckie, pomorskie, dolnośląskie i lubuskie. Nasza oferta obejmuje biurowce, kamienice użytkowe, centra handlowe, lokale użytkowe i różne inne. Świadczymy profesjonalną obsługę klientów, klient wybiera odpowiednią nieruchomość, a w dalszej kolejności my staramy się dostosować ową nieruchomość do wymagań klienta.
Kategoria:

Zlokalizowana w Gdańsku firma skup-nieruchomosci-pomorskie.pl, proponuje klientom sposobność szybkiego skupu każdego lokalu mieszkalnego, usługowego lub działki. Kontrahent dostaje od nas pieniądze od razu po finalizacji transakcji, bez długiego oczekiwania na potencjalnego kupca. Każda transakcja z naszą firmą przeprowadzana jest sprawnie i prosto. Zajmujemy się dopełnianiem każdych koniecznych formalności. Jeśli zaciekawiła Państwa nasza oferta, to zachęcamy do rozmowy w celu poznania wstępnej wyceny nieruchomości. Funkcjonujemy głównie na obszarze Trójmiasta a także w sąsiadujących gminach.
Kategoria:

Inwestycje mieszkaniowe w Wejherowie prowadzone są z coraz większym rozmachem. Portal Mieszkania Wejherowo śledzi postępy deweloperów oraz przedstawia raporty o postępach prac. Znajdziesz u nas jednak nie tylko informacje na temat tego jakie mieszkania w Wejherowie można obecnie kupić, ale też wszystkie informacje na temat miasta. Portal Mieszkania Wejherowo to skarbnica wiedzy na temat atrakcji Wejherowa oraz możliwości aktywnego wypoczynku w mieście, które jest stolicą Małego Trójmiasta Kaszubskiego.
Kategoria:

Zawsze najlepiej jest sprzedawać i nabywać nieruchomości bez pośredników, gdyż jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie. W związku z tym prezentujemy prowadzony przez nas fajny portal, który ułatwia zrealizowanie tego zadania. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma portalami i w związku z tym dodanie ogłoszenia u nas oznacza jego opublikowanie w przeszło 100 miejscach. Dajemy możliwość na dodanie ogłoszeń sprzedaży jak również wynajmu mieszkań, budynków komercyjnych, domów, garaży czy też wielu innych rodzajów nieruchomości. Zapewniamy prostotę korzystania z naszego portalu, a zrezygnowanie z pośredników to inna zaleta naszego portalu. Opublikowanie ogłoszenia na naszym portalu jest gwarancją dotarcia do naprawdę wielu potencjalnych klientów. Skorzystanie z naszego portalu nie jest obarczone innymi opłatami co po za tym jest jego ogromną zaletą. Dodatkowo jeśli chce się poszerzyć zakres możliwych odbiorców to możliwe jest dokupienie pakietu dodatkowego wyróżnienia. Dzięki temu da się dodatkowo poprawić widoczność ogłoszenia. Żeby zarządzać publikowanymi przez prowadzony przez nas portal ogłoszeniami trzeba założyć konto. Dzięki niemu da się później modyfikować i zmieniać ogłoszenia. W razie potrzeby ekipa naszego biura obsługi klienta służy pomocą i z całą pewnością odpowie na wszelkie pytania.
Kategoria:

Wrocławskie przedsiębiorstwo deweloperskie Grundwert Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa zajmuje się całościowym realizowaniem inwestycji budowlanych, przede wszystkim w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Wrocławia. Jednostka Grupa Grundwert oryginalnie funkcjonowała w Stanach Zjednoczonych, teraz również na polski rynek przeszczepia znakomicie dopracowane, pieczołowicie uskutecznione budownictwo handlu wielkopowierzchniowego, lokali biurowych i inwestycji mieszkaniowych - we Wrocławiu pod postacią Rodzinnych Willi Jagodno. Więcej informacji o obrębie usług deweloperskich Grupy Grundwert osiągalnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl