Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Rymy - Wyszukiwarka RYMER - rymy.cal.pl


 
Opis RYMER! - Rewelacyjna wyszukiwarka rymów, anagramów i słów języka polskiego, Twórz własne wiersze i piosenki! Poezja i hiphop, szarady i krzyżówki.

 

Słowa kluczowe Rymy   rym   anagramy   słownik   krzyżówki   anagram   wyszukiwarka   poezja   hiphop   wiersze   liryka   rymowanie   tworzenie   rozwiązywanie
Url http://www.rymy.cal.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Data wpisu Mar 7, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
RYMER! - Rewelacyjna wyszukiwarka rymów, anagramów i słów języka polskiego, Twórz własne wiersze i piosenki! Poezja i hiphop, szarady i krzyżówki.
Kategoria:

Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie została założona z myślą o jak najlepszym wyedukowaniu kadry pedagogicznej oraz pracowników instytucji wychowawczych i oświatowych. Zapewnia najlepszą kadrę pracowników przedszkolom, szkołom rozmaitego szczebla oraz uczelniom wyższym. Dogłębne wykształcenie możliwe jest dzięki doskonałej kadrze naukowej, nowoczesnym i dobrze wyposażonym salom wykładowym i pracowniom oraz odpowiednio zaopatrzonej bibliotece pedagogicznej. Uczelnia dba o najwyższy poziom nauczana i dokłada starań, by jej absolwenci byli dobrze przygotowani do przyszłej pracy. Dowodem uznania dla jej starań są liczne certyfikaty ”Wiarygodna szkoła” oraz ”Dobra Uczelnia-Dobra Praca”. Więcej szczegółów dotyczących tej uczelni znajdziesz na jej stronie internetowej:
Kategoria:

Historia rozwoju i upadku państwa, które miało ogromny wpływ na historię XX-wiecznej Europy. Na stronie znajdziecie opisaną w sposób obiektywny historię III Rzeszy, opisy broni, przebieg kampanii, biografie ludzi związanych z tym okresem historii. Strona posiada swoje forum i galerię zdjęć. Zapraszam.
Kategoria:

Znajdziesz tutaj gotowe prezentacje maturalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów. Zobacz jak inni poradzili sobie z Twoim tematem. Prace zgromadzone w naszym serwisie spełniają najwyższe oczekiwania, tak pod względem strukturalnym jak i merytorycznym. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej. Z nami łatwiej zdasz maturę. Prezentacja maturalna to twoja przepustka na wyższe studia. Dzięki dobremu przygotowaniu oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu.
Kategoria:

Serwis www.UstnaMatura.pl to strona, które została stworzona z myślą o maturzystach przygotowujących się do nowego egzaminu ustnego z języka polskiego. Począwszy od 2015 roku obejmie on najpierw licea, a następnie wszystkie szkoły ponadgimnazjalne. Jako że niewiele o nim wiadomo, warto dowiedzieć się, jak on przebiega i pod jakim kątem do niego się uczyć. Wszystkie te informacje można znaleźć właśnie na stronie www.UstnaMatura.pl, która publikuje je w pełni za darmo.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl