Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Rymy - Wyszukiwarka RYMER - rymy.cal.pl


 
Opis RYMER! - Rewelacyjna wyszukiwarka rymów, anagramów i słów języka polskiego, Twórz własne wiersze i piosenki! Poezja i hiphop, szarady i krzyżówki.

 

Słowa kluczowe Rymy   rym   anagramy   słownik   krzyżówki   anagram   wyszukiwarka   poezja   hiphop   wiersze   liryka   rymowanie   tworzenie   rozwiązywanie
Url http://www.rymy.cal.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Data wpisu Mar 7, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Czy da się sprawić, aby polski dla początkujących nie był czymś niezwykle trudnym? Oczywiście – wystarczy zainwestować w rozsądny kurs języka online i cieszyć się nauką języka polskiego na naprawdę wysokim poziomie. Sprawi to, że porozumiemy się nie tylko w pracy czy na uczelni, ale także na gruncie spotkań towarzyskich. Sprawmy taki prezent ważnym dla nas osobom – podziękują nam za to.
Kategoria:

Nauczyciel i Szkoła – półrocznik, periodyk naukowy Wydawnictwa Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach.Pismo stanowi źródło ciekawych wskazań warsztatowych i metodycznych dla czynnych zawodowo nauczycieli. Prezentuje krytyczne uwagi do ukazującej się oświatowej literatury naukowej oraz jest inspiracją dla nauczycieli, wychowawców i opiekunów w poszukiwaniu wskazań do kształtowania własnej sylwetki zawodowej.
Kategoria:

Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie została założona z myślą o jak najlepszym wyedukowaniu kadry pedagogicznej oraz pracowników instytucji wychowawczych i oświatowych. Zapewnia najlepszą kadrę pracowników przedszkolom, szkołom rozmaitego szczebla oraz uczelniom wyższym. Dogłębne wykształcenie możliwe jest dzięki doskonałej kadrze naukowej, nowoczesnym i dobrze wyposażonym salom wykładowym i pracowniom oraz odpowiednio zaopatrzonej bibliotece pedagogicznej. Uczelnia dba o najwyższy poziom nauczana i dokłada starań, by jej absolwenci byli dobrze przygotowani do przyszłej pracy. Dowodem uznania dla jej starań są liczne certyfikaty ”Wiarygodna szkoła” oraz ”Dobra Uczelnia-Dobra Praca”. Więcej szczegółów dotyczących tej uczelni znajdziesz na jej stronie internetowej:
Kategoria:

Historia rozwoju i upadku państwa, które miało ogromny wpływ na historię XX-wiecznej Europy. Na stronie znajdziecie opisaną w sposób obiektywny historię III Rzeszy, opisy broni, przebieg kampanii, biografie ludzi związanych z tym okresem historii. Strona posiada swoje forum i galerię zdjęć. Zapraszam.
Kategoria:

Temida i Klio - Historia Prawa. Strona poświęcona historii prawa w szerokim rozumieniu tego pojęcia, obejmującym zarówno historię ustroju państwowego i historię prawa sądowego, jak i dzieje nauki prawa (jurysprudencji) oraz historię doktryn politycznych i prawnych. Zawiera w szczególności bibliografię publikacji o tematyce historyczno prawnej. Została pomyślana jako naukowa baza danych mająca służyć jako pomoc przede wszystkim dla studentów historii oraz prawa w wyszukiwaniu potrzebnej literatury do prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl