Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921

Rury kanalizacyjne


 
Opis Zakład zajmuje się produkcją rur kanalizacyjnych z PCV. Firma działa już w branży od 25 lat. Oprócz rur kanalizacyjnych naszą ofertę uzupełniają kształtki kanalizacyjne z PCV oraz węże drenarskie. Ciągle poprawiamy jakość naszych produktów, oraz rozwijamy technologię produkcji.

 

Słowa kluczowe Rury kanalizacjne   rury PCV   tworzywa sztuczne   kształtki kanalizacyjne   Rzeszów Podkarpacie
Url http://www.rurykanalizacyjne.ipr.pl
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Dom Wnętrze > Systemy nawadniania
Data wpisu May 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
SOLVER zajmuje się systemami ogrzewania i sposobami pozyskania źródeł‚ finansowych tych inwestycji. Wykonujemy instalacje kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.
Kategoria:

Profesjonalne pogotowie hydrauliczne PHU Winstal świadczy usługi z zakresu wodno-kanalizacyjnego na terenie Poznania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu cieszymy się nieposzlakowaną opinią. W naszym fachu wbrew pozoru ważna jest nie tylko fachowa wiedza, ale również kreatywność i nietuzinkowe podejście do nietypowych prac. My posiadamy te wszystkie cechy dlatego każde nasze zlecenie, jest zleceniem udanym. Dysponujemy również całodobowym telefonem, dzięki czemu działamy na terenie Wielkopolski również jako pogotowie hydrauliczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

W każdym domu czy mieszkaniu zdarzają się poprawki, naprawy czy remonty urządzeń hydraulicznych. To naturalne, płynąca woda po prostu niszczy elementy układu – w różnym stopniu i czasie, oczywiście. Niektóre z prac wymagają zatrudnienia fachowca, ale z wieloma można poradzić sobie samemu. Jednym ze standardowych elementów, które wymagają uwagi jest syfon. Często się zatyka a udrożnić można go przy pomocy środków chemicznych, albo mechanicznie, odkręcając dolny jego odcinek. Bardzo często czyszczenia wymaga prelator, czyli urządzenie montowane na końcu wylewki. Często wymiany wymagają poszczególne elementy baterii – uchwyty, uszczelki, głowice. Na ogół są to naprawy, które nie wymagają ani specjalistycznej wiedzy ani bardzo fachowych narzędzi.
Jeżeli masz problem z instalacją sanitarną lub grzewczą wezeij fachowca z firmy Zbigniew Dziomdziora. Instalatorstwo c.o., wod.-kan. i gazowe z Łodzi.
Kategoria:

Przygotowana strona to prawdziwe źródło wiedzy na temat firmy trudniącej się m.in. tworzeniem projektów instalacji wodno-kanalizacyjnych. Skorzystaj z naszej strony, by przekonać się, jak wiele mamy ci do zagwarantowania. Zapoznaj się z naszą ofertą, a także zdobądź dane kontaktowe, by móc rozpocząć z nami współpracę. Jesteśmy specjalistami, a przekonało się o tym bardzo wielu naszych zadowolonych zleceniodawców. Dołącz do nich i bądź usatysfakcjonowany sprawnie wykonanymi usługami!
Kategoria:

Ciesząca się obecnie rosnącą popularnością rekuperacja Warszawa to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Dochodzi w niej do kontrolowanej wymiany powietrza, dzie część energii jest odzyskiwana i wykorzystywana do ogrzania nawiewanego do budynku powietrza. Najważniejszym elementem tej instalacji jest rekuperator, który odzyskuje energię zawartą w wywiewanym powietrzu. Dzięki takiemu systemowi dystrybucji powietrza, zapewniona jest skuteczna wentylacja obiektu dzięki wentylator do okapu – rekuperacja Warszawa przy jednoczesnym odzysku energii. W standardowej wentylacji ciepło zawarte w powietrzu usuwanym z budynku nie jest w żaden sposób odzyskiwane. Rekuperacja generuje bardzo duże oszczędności w obrębie zapotrzebowania na energię cieplną budynku oraz poprawia komfort życia.

Inwestując w zabezpieczenia przeciwpożarowe Warszawa, klapy przeciwpożarowe Warszawa oraz system rekuperacja Warszawa inwestuje się w komfort, bowiem stała wymiana powietrza gwarantuje świeże powietrze o odpowiedniej temperaturze, a tym samym poprawę samopoczucia i komfortu domowników czy użytkowników obiektu. System tworzy doskonałe warunki do życia dla alergików, a ponadto zapobiega gromadzeniu się w budynku wilgoci i rozwojowi grzybów czy pleśni.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl