Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870


 
Opis Pani Aldona Roda to osoba, która może nam wydatnie pomóc ukształtować naszą osobowość, ukierunkować naszą karierę, pomóc w bardzo ważnych decyzjach. Mówimy w tym miejscu o coachu z powołania, z pasji, z miłości, za czym idzie oczywiście dosyć specyficzne podejście do tego wszystkiego co robi, a robi bardzo wiele. Sesje coachingowe Łódź to w tym miejscu codzienność. Można zwrócić się do tego coacha niezależnie od tego czy jesteśmy osobami prywatnymi i chodzi o nasz rozwój osobisty, czy też raczej chodzi o kwestie zawodowe. Bez wątpienia jej doświadczenie i pasja pozwolą nam rozwinąć się we właściwym kierunku i osiągnąć ten cel, który wcześniej sobie założyliśmy, który był w sferze naszych marzeń.

 

Słowa kluczowe Rozwój osobisty Łódź   Coaching Łódź   Sesje coachingowe Łódź
Url http://www.rodaaldona.com
Kategorie Marketing Reklama
Data wpisu Jan 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama
Odpowiednia i konkretna reklama usługi może często być przyczyną większego ruchu klientów. Z tego powodu warto zainwestować w reklamy świetlne czy profesjonalne i zwracające uwagę ekrany LED, żeby powiększyć zyski. Wchodząc na opisywaną stronę www możesz szybko i bez komplikacji nabyć dowolne tablice reklamowe do zamontowania wewnątrz pomieszczeń. Artykuły w internetowym sklepie są posegregowane w kategorie, więc bez problemu znajdziesz, to czego poszukujesz. Prócz tego strona oferuje także bieżący cennik ekranów i opcję zakupu na raty.
Kategoria:

Pro-USB - importer gadżetów reklamowych z logo. Pamięci przenośne flash, ramki cyfrowe, myszki komputerowe, odtwarzacze mp4, odtwarzacze mp3, pendrive - pamięć przenośna usb. Smycze reklamowe, tampondruk, nadruk na opakowaniu, pendrive z logo i akcesoria USB.
Kategoria:

Serwis firmy SIM oferującej efektywną reklamę w niemalże wszystkich miejscach, od autobusów po eleganckie szyldy, neony oraz kasetony reklamowe. Gwarantujemy niezawodność i najwyższą jakość produkowanych urządzeń. Liczba zadowolonych klientów zaświadcza o jakości.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Ci nasza ofertę polegającą na wynajmie telebimów i jesteśmy przekonani, że jeśli tylko będziesz potrzebować profesjonalnego sprzętu, to będziemy potrafili dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Mamy wieloletnie doświadczenie, od dawna podbijamy różne branże i chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertę. Jeśli więc będziesz ciekaw jakie mamy ceny oraz jak dobieramy telebimy czy inne urządzenia multimedialne, to śmiało możesz się z nami skontaktować. Chętnie z Tobą porozmawiamy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.
Kategoria:

Jesteś zaintereosowany profesjonalnym kolportażem ulotek? Zajmujemy się roznoszeniem ulotek dostarczonych od Klienta, jak również sami przygotowujemy projekt, drukujemy i roznosimy ulotki.

Dlaczego my?

- nie zaśmiecamy miasta ulotkami - ulotki umieszczamy tylko w wyznaczonych miejscach.,
- jeżeli nie masz jeszcze ulotek, wydrukujemy je dla Ciebie w korzystnej cenie,
- tworzymy dokładny plan dystrybucji,
- nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór ulotek od Klienta lub drukarni,
- materiały reklamowe zostaną dostarczone w ustalonym przez Was terminie,
- dystrybucją materiałów reklamowych zajmują się profesjonalnie kolporteżem,
- pomagamy każdemu Klientowi zaplanować kampanię (liczbę ulotek i czas dystrybucji)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą. Ulotki to nasza pasja! Nie robimy tego bo musimy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl