Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007


 
Opis Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i jeśli chcesz mieć do czynienia ze sprawdzonym patentem polegającym na promowaniu różnych produktów i usług, to koniecznie odwiedź prezentowaną poniżej stronę internetową i sprawdź co specjaliści od dystrybucji ulotek w Warszawie mają Ci do zaproponowania. Oferta może być skrojona na miarę Twoich potrzeb. Jeśli podpiszesz umowę, to zostanie przydzielony Ci profesjonalny koordynator, który będzie dbał o każdy szczegół zlecenia. Na bieżąco będziesz informowany o wszystkich postępach prac.

 

Słowa kluczowe kolportaż ulotek warszawa   roznoszenie ulotek warszawa   dystrybucja ulotek warszawa   plakatowanie warszawa
Url http://kolportaz-warszawa.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Mar 25, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo Alvit Wyroby Garmażeryjne, z siedzibą w Wołominie niedaleko Warszawy produkuje pyszne i świeże dania gotowe kuchni polskiej, meksykańskiej, orientalnej i włoskiej. W swoim różnorodnym wyborze zakład ta posiada między innymi pierogi, krokiety, naleśniki, uszka, pyzy, kopytka, leniwe, placki ziemniaczane, knedle, a także kebab, sajgonki i inne. Wszystkie oferowane dania zostały przygotowane z dużą starannością i poświęceniem. Firma Alvit nie używa w procesie produkcji żadnych środków konserwujących, a potrawy są wykonywane wedle starych sprawdzonych formuł. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji, takich jak Szkoły, przedszkola, szpitale, bufety, restauracje, sklepy, hotele, oraz firmy cateringowe. Zakład świadczy swoje usługi w całym województwie mazowieckim i nie tylko. Na życzenie klienta Alvit zaopatruje w gratisowe próbki swoich dań do degustacji. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma zlokalizowana jest na terenie Puław. Trudnimy się profesjonalnym osuszaniem budynków oraz korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, jaki zapewnia energooszczędność, bezawaryjność oraz komfort przez cichą pracę. Nasze osuszacze mają szerokie zastosowanie przede wszystkim w czasie prac remontowo-budowlanych, w hurtowniach oraz magazynach, archiwach, księgarniach, bibliotekach w przemyśle spożywczym czy służą do konserwacji przez osuszanie. Charakteryzuje nas nie tylko nowoczesny sprzęt, ale również troska o wysoką jakość świadczonych usług, maksimum zadowolenia z klientów oraz jego kompleksową obsługę. Nasza firma funkcjonuje głównie na obszarze województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego. W związku z prężnym rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane przez nas usługi jesteśmy w stanie realizować zlecenia klientów z terenu całej Polski. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Grupa Colorex to aż 9 spółek proponujących swoim Klientom takie usługi jak: lakierowanie proszkowe, lakierowanie drewnopodobne, gięcie blach, obróbki blacharskie. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku w branży budowlanej. Dwa lata od tego momentu powstało Centrum Technologii Proszkowej P.U.P.H. COLOREX z pierwszą linią lakierniczą.

W 2000 roku otwieramy nowy zakład pod szyldem ABC Colorex Sp. z o.o. - lakiernia proszkowa.
Proponujemy również usługi w zakresie lakierowania proszkowego połączonego z termodrukiem; tzw. lakierowanie drewnopodobne.
Tą metodą lakieruje się elementy aluminiowe. Metoda polega na transferze fotoczułych organicznych pigmentów ze specjalnej folii na warstwę poliestrowej farby proszkowej.
Efektem końcowym jest trwała, a zarazem dekoracyjna powłoka imitująca drewno, marmur i każdy inny wzór.

Nie trzeba chyba Cię zachęcać, żebyś skorzystał z naszych usług.
Kategoria:

Firma TPLAST, której siedziba znajduje się w Krakowie, oferuje kontrahentom różnego typu płyty poliwęglanowe. Każde nasze produkty charakteryzuje wysoka wytrzymałość, gwarantująca długoletnią odporność. Zapewniamy kontrahentom fachowe doradztwo w aspekcie wyboru produktów indywidualnie dopasowanych do określonych oczekiwań. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Proponujemy klientom ekspresową dostawę wszystkich zamówionych produktów. Szczegółowe informacje odnoszące się do przygotowanej oferty znajdą Państwo na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.
Kategoria:

Spółka Ptak, której lokalizacjamieści się w Radomiu została założona w 1967 i od tego roku zajmuje się fachowym nakładaniem powłok galwanicznych. Naszym klientomoferujemyfachowepracepołączone z niklowaniem, miedziowaniem, cynkowaniem jakrównież patynowaniem. Doświadczonazałoga pracowników atakżeznakomiciewyposażone zaplecze techniczne gwarantująusługi na dużym poziomie. Współpraca z renomowanymi firmamiatakżefachowymiekspertami w branży pozwala nam na terminowe i szybkie wykonywaniezamówień. Naszym petentomproponujemyprace w najniższych cenach rynkowych. Dbając o satysfakcję z naszej pracy, działamy szybko, alesolidnieorazstarannie. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, na której znajdziecie Państwo pełnąofertę dotyczącą prowadzonej przez nas działalności.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl