Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Rośliny Zwierzęta > Weterynaria

Wpisy
Sortowanie :
Weterynarz, który zadba o Twojego czworonożnego przyjaciela jak o własne zwierzę? Nasza przychodnia weterynaryjna to gwarantuje! Świadczymy wysokiej jakości usługi weterynaryjne w obszarze profilaktyki i leczenia zwierząt na terenie miasta Gdańsk. Przychodnia posiada wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający wykonywanie różnorodnych badań. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach, sympozjach, jak i kolejnych studiach podyplomowych. Próbujemy nieść pomoc na najwyższym poziomie, zgodnie z najświeższą światową wiedzą. Weterynarz wspólnie z Opiekunem próbuje zapobiegać ewentualnym schorzeniom, naprawiać nie najlepsze nawyki, przewidywać, a gdy to się nie uda, ocenić skalę problemu, postawić rozpoznanie i sprawnie pomóc w powrocie do zdrowia czy poprawieniu jakości życia. Strzyża to pomoc weterynaryjna warta polecenia. Działamy w mieście Gdańsk. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się dokładna lista dostępnych usług. Przychodnia weterynaryjna pomaga m.in. w diagnostyce laboratoryjnej, USG, chirurgii tkanek miękkich lub wystawianiu paszportów. Doświadczony weterynarz pomoże nawet w najbardziej skomplikowanych kwestiach. Czekamy w przychodni w mieście Gdańsk!
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zlokalizowana w Jeleniej Górze Lecznica dla Zwierząt lek.wet. Ewa Charchut gwarantuje wszechstronną pomoc w zakresie diagnostyki, profilaktyki i leczenia dla zwierząt domowych oraz towarzyszących. Oferujemy badania krwi, badania dermatologiczne i badania parazytologiczne. W przypadkach wymagających zaawansowanej diagnostyki, współdziałamy z dużymi laboratoriami zewnętrznymi. Wykonujemy zabiegi chirurgii urazowej oraz onkologicznej, a także zabiegi kastracji i sterylizacji. Wszystkie informacje na temat świadczonych przez nas usług mieszczą się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Proponujemy swoim pacjentom mnóstwo usług z zasięgu weterynarii. Siedziba tej przychodni znajduje się we Wrocławiu. Przyjmujemy zwierzęta domowe a także gospodarskie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w jaki wyposażona jest nasza przychodnia, dajemy możliwość przeprowadzenia każdych możliwych badań. Oferujemy zabiegi profilaktyczne a także bardziej skomplikowane z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Zajmujemy się również stomatologią oraz ginekologią zwierzęcą. Udzielamy porad dietetycznych. Nasi pacjenci obejmowani są fachową opieką lekarską i poddawani leczeniu bezstresowemu i bezbolesnemu. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Przychodni Weterynaryjnej św. Franciszka każde zwierzę towarzyszące czy gospodarcze otrzyma należytą pomoc. Zajmiemy się kompleksowym leczeniem Twojego pupila, wykonamy obowiązkowe szczepienia oraz odrobaczanie, wystawimy paszport czy wszczepimy chip. Prowadzimy również całodobowe pogotowie dla zwierząt. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na wykonywanie dokładnych badań profilaktycznych. Chętnie udzielimy kilku wskazówek, jak prawidłowo zadbać o zdrowie Twojego podopiecznego. Możesz również zostawić swojego czworonoga pod naszą opieką w prowadzonym przez nas hotelu. Po szczegóły dotyczące naszych usług weterynaryjnych zapraszamy na stronę www.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowe usługi w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia internistycznego dostarcza Klinika Weterynaryjna Wrocławska w Bielanach Wrocławskich. Oferujemy porady żywieniowe i pomoc w doborze diet Państwa pupili. Przeprowadzamy czipowanie zwierząt, odrobaczanie, szczepienia i szereg innych działań profilaktycznych. Zajmujemy się leczeniem chorób wenerycznych oraz przeprowadzaniem podstawowych zabiegów chirurgicznych. Świadczymy usługi w zakresie planowania i prowadzenia ciąży, a także oferujemy pomoc okołoporodową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Przychodnię Weterynaryjną Dr-HAU. Nasz ośrodek położony jest w Krakowie przy ulicy Mała Góra. Proponujemy szereg usług weterynaryjnych dla zwierząt domowych m.in. z zakresu chirurgii, położnictwa, kardiologii, onkologii, dermatologii czy ortopedii. W usłudze posiadamy także leczenie stomatologiczne. Wykonujemy USG, biopsję, badania cytologiczne oraz szereg innych pomocnych badań. Świadczymy błyskawiczną pomoc w pilnych przypadkach. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej przychodni, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Zdrowia i Urody Zwierząt zajmuje się rozległymi usługami weterynaryjnymi oraz pielęgnacją zwierząt domowych. Posiadamy gabinety w Pile oraz Jastrowiu. Oferujemy także całodobową pomoc w pilnych przypadkach w naszym pogotowiu weterynaryjnym. Gdy niemożliwy jest transport pacjenta do gabinetu, przeprowadzamy wizyty domowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W ramach pielęgnacji psów oraz kotów proponujemy fachowe strzyżenie, kąpiel oraz obcinanie pazurów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przychodnia Vita wykonuje usługi weterynaryjne dla zwierząt domowych oraz gospodarczych. Oferuje ona ich pełną diagnostykę, profilaktykę schorzeń oraz leczenie. W gabinecie przeprowadzane są też zabiegi stomatologiczne i chirurgiczne. Przychodnia dysponuje sprzętem, pozwalającym na wykonywanie badań USG, RTG oraz EKG. W ofercie mieszczą się także usługi ginekologiczne oraz dermatologiczne. Wykonają tu Państwo tatuaż i paszport. Ponadto, hodowcy otrzymają tu wskazówki dotyczące odpowiedniej pielęgnacji zwierząt. W gabinecie można kupić specjalistyczne karmy oraz odżywki. Po więcej wiadomości o usługach lecznicy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej lecznicy weterynaryjnej działającej na terenie Torunia, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą ANIVET. Działamy w branży od 1990 roku, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zatrudniamy kadrę doświadczonych specjalistów. Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób małych zwierząt domowych, usługi z zakresu szczepień, odrobaczania, diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych i zakaźnych, dermatologii, położnictwa, okulistyki, kardiologii, chirurgii, stomatologii, dietetyki, diagnostyki jak też porady behawioralne, chipowanie i wizyty domowe. Więcej informacji na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności lecznicy weterynaryjnej VetiCor. Znajdujemy się w Krakowie i świadczymy szeroki zakres usług weterynaryjnych. Zapewniamy diagnostykę i leczenie chorób zwierzęcych oraz porady z zakresu stomatologii, kardiologii, chirurgii, dietetyki oraz endokrynologii. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym zapleczem diagnostycznym i laboratoryjnym. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów i specjalistycznej karmy zwierzęcej. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności lecznicy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl