Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009


 
Opis Nowoczesne systemy roletowo – żaluzjowe. Zewnętrzne rolety refleksyjne typu screen – refleksole - sprzedaż, montaż i serwis. Rolety screen w różnych systemach: rolety wolnowiszące, rolety w kasecie z prowadnicami, rolety ZIP odporne na wiatr. Montaż: ścienny, sufitowy, podtynkowy, elewacyjny. Rolety refleksyjne likwidują problem nagrzewania się pomieszczeń, podnoszą estetykę budynku. Firma Heliosun daje dwuletnią gwarancję, a po jej wygaśnięciu oferuje serwis pogwarancyjny.

 

Słowa kluczowe rolety poznań   refleksole   żaluzje   rolety refleksyjne   rolety screen
Url http://www.heliosun.pl/
Kategorie Budownictwo > Okna
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 12, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Okna
Przekonanie, że okna drewniane są gorsze od tych wykonanych z PCV jest pozbawione jakichkolwiek racjonalnych podstaw. Przesłanką irracjonalną jest w tym przypadku wyniesione z okresu PRL-u złe wrażenie o oknach drewnianych. Trzeba jednak powiedzieć, że lata świetlne oddzielają od ówczesnych okien drewnianych te produkowane współcześnie. Do wyrobu okien drewnianych używa się drewna warstwowo klejonego, pozbawionego skaz i wad typu sęki. Nowoczesna konstrukcja i impregnaty chronią ramę przed wpływem warunków atmosferycznych. Jeżeli poszukują Państwo okien do domu w Warszawie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Novis to wrocławska firma produkująca stolarkę i ślusarkę okienną. W obszernej ofercie naszej firmy znajdują się produkty dostosowane do potrzeb różnych klientów. Zapraszamy do nas zarówno osoby zainteresowane zakupem drzwi drewnianych we Wrocławiu, jak i klientów poszukujących stalowych drzwi wejściowych, które stanowią skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji dla osób poszukujących okien PCV we Wrocławiu, jak również klientów potrzebujących okien drewnianych albo drewniano-aluminiowych. W naszej ofercie znalazły się również rolety zewnętrzne i nadstawne oraz bramy garażowe.
Kategoria:

Chcesz mieć ładny wystrój okien? Odpowiednio dopasowane rolety sprawią, że pomieszczenie nabierze charakteru, a bogaty wybór akcesoriów i tkanin, ułatwi uzyskanie wymarzonego efektu. Zapewnij sobie komfort, wygodę i odrobinę prywatności. W naszej firmie dostosowujemy okna oraz ich montaż do indywidualnych wymagań. W ofercie drzwi, rolety, moskitiery, plisy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Oknar to cieszący się dobrą opinią dostawca drzwi i okien, które niewątpliwie będą pasować doskonale do każdego mieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany dobrze uszczelnionymi oknami – zarówno z PCV jak i drewniano-aluminiowymi, prawdopodobnie ta propozycja przypadnie ci do gustu. Należy podkreślić, że przedsiębiorstwo proponuje nam bezpłatną wycenę zamówienia. Co istotne, pracownicy przedsiębiorstwa podejmą się rzecz jasna zamontowania wszystkich zamówionych okien i drzwi. Na witrynie internetowej możemy zapoznać się z ostatnimi realizacjami.
Kategoria:

Sklep internetowy producenta E-markizy - firma Adams Żary (blisko Żagań, Nowa sól, Zielona Góra, Bolesławiec). Sprzedaż - wysokiej jakości moskitery, żaluzje, rolety, markizy tarasowe, wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, ogródki piwne i daszki nad drzwi. W ofercie też markizy na okna dachowe. Sklep zaprasza po markizy, daszki nad drzwi oraz wiaty garażowe - cennik na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl