Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

ROKOMP - Sklep komputerowy


 
Opis Oferujemy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, a także sprzęt fotograficzny. Zapraszamy i zachęcamy do kontaku, pomagamy w wyborze.

 

Słowa kluczowe notebooki   drukarki   monitory   aparaty cyfrowe   klawiatury   pamięci   karty graficzne
Url http://www.rokomp.pl
Kategorie Komputery > Sprzęt komputerowy
Internet > Sklepy internetowe
AGD RTV > Aparaty cyfrowe
Data wpisu Jan 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Sprzęt komputerowy
Zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu laptopów, gdy brakuje sprzętu na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, turnieje, targi, venty, prezentacje, tworzenie tymczasowych stanowisk pracy, dostarczymy oraz odbierzemy notebooki. Wypożyczalnia laptopów Computer Devil to najbardziej optymalne rozwiązanie przy nagłym zapotrzebowaniu na sprzęt IT, już od 10 zł mogą Państwo możliwość wypożyczenia notebooka dzięki temu optymalizując koszty do minimum. Wynajem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy daje możliwość dostosowania kosztów i warunków wypożyczenia zgodnie z oczekiwaniami przedsiębiorcy. Wypożyczalnia komputerów jest rozwiązaniem dla firm nowoczesnym i bezpiecznym. Wypożyczalnia sprzętu komputerowego Computer Devil to firma posiadająca najtańszą ofertę wynajmu laptopów na rynku polskim.
Kategoria:

EVER jest producentem i sprzedawcą urządzeń awaryjnego zasilania UPS oraz listew zabezpieczających. Od roku 1996 firma produkuje zasilacze awaryjne pod marką EVER. Obecnie linia obejmuje: UPS-y z serii DUO II/DUO II Pro oraz ECO CDS/ECO Pro CDS – przeznaczone do ochrony komputerów PC, stacji roboczych, terminali komputerowych i internetowych. Złoty Medal MTP na targach Expopower 2009
Kategoria:

Firma Printex, której siedziba zlokalizowana jest w Markach, proponuje klientom tonery do drukarek w bardzo konkurencyjnych cenach. Wytwarzamy oferowane przez nas tonery, co sprawia, że możemy zapewnić ich doskonałą klasę. Proponujemy również fachową naprawę drukarek. Ponadto prowadzone przez nas przedsiębiorstwo trudni się skupem zużytych tonerów a także dzierżawą sprzętów biurowych. Na terenie Warszawy zapewniamy nieodpłatny przywóz towarów. Proponujemy fachową pomoc przy wyborze najlepszych produktów do określonych wymagań.
Kategoria:

Specjalistyczny Salon oferuje firmowe Projektory i Rzutniki - sklep i salon Audio Warszawa, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice i Poznań. W ofercie najnowsze modele - projektory multimedialne oraz lampy, akcesoria do projektorów i inny wysokiej klasy sprzęt. Sklep zaprasza Państwa po wysokiej jakości urządzenia w cenei producenta - projektory Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Katowice.
Kategoria:

Komputronik jest czołowym polskim dostawcą sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej. W ofercie firmy znajdują się wyroby wszystkich wiodących producentów sprzętu komputerowego na świecie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl