Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489


 
Opis Jeśli zależy Ci na odnowieniu Twoich skórzanych lub zamszowych butów, nie mogłeś wybrać lepiej. Wielki Shoe w Warszawie zajmie się renowacją uszkodzonego obuwia, całkowitą naprawą, dzięki przeprowadzaniu takich usług szewskich wobec skóry licowej jak woskowanie rantów podeszw, usunięcie starych past i wosków z porów skóry, dogłębne odżywienie skóry, olejowa impregnacja podeszwy, natomiast wobec skóry zamszowej/nubukowej także usuwanie zabrudzeń z tłuszczu. Dostarcz nam swoje buty lub wyślij je pocztą, my potwierdzimy ich odbiór, a nasi specjaliści zajmą się ich odpowiednią pielęgnacją. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom! Wybierz odpowiedni zabieg dla Twoich butów, czy będzie to odświeżanie, renowacja, czy całkowity powrót do życia butów, wiedza i doświadczenie pozwolą nam przywrócić buty do życia. Odwiedź nas na stronie.

 

Słowa kluczowe szewc   warszawa   renowacja obuwia
Url http://wielkishoe.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jul 11, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Największy wybór firm oferujących usługi sprzątania i czyszczenia dywanów, wykładzin i innych powierzchni. Profesjonalny sprzęt, skuteczne środki czyszczące poradzą sobie z każdym brudem. Nie czekaj, tu znajdziesz ofertę której szukasz! Zadbaj o czystość swojego domu.
Kategoria:

Czyste Dywany to firma usługowa, która jak wskazuje nazwa dba aby Państwa dywany były w doskonałej czystości. Firma oferuje usługi w takim zakresie jak pranie dywanów, pranie wykładziny oraz pranie tapicerki. Swoje usługi oferuje na terenie miasta Kraków. Po uprzednim umówieniu również możliwość usług czyszczenia dywanów w okolicach Kraków. Potrzebne pranie dywanów, tapicerki lub wykładzin? Skorzystaj z usług firmy Czyste Dywany. Zapraszamy mieszkańców miasta Kraków oraz okolic.
Kategoria:

W Krakowie ma swoją siedzibę szeroko znana i szanowana firma EKODEDED. Jesteśmy profesjonalistami w obrębie wykonywania kompleksowych prac dezynsekcyjnych oraz dezynfekcyjnych czy deratyzacyjnych. Zwalczamy niewygody połączone m.in. z pojawieniem się karaluchów, moskitów lub szkodników zbożowych, roztoczy kurzu domowego. Nasi fachowcy w każdym przypadku odznaczają się doświadczonym podejściem, dysponują adekwatnymi certyfikatami umacniającymi ich umiejętności. Przychylnie współpracują z nami każdego rodzaju placówki służby zdrowia, zakłady przetwórstwa mięsnego czy warsztaty wytwórcze o dowolnym obszarze aktywności. Drobiazgowe dane o firmie zawiera strona www.
Kategoria:

Firma Operis Spółka z o.o. plasuje się w ścisłej czołówce liderów w swojej branży w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Wobręb świadczonych przez nas usług wchodzi składowanie, magazynowanie i mrożenie towarów. Oprócz tego wynajmujemy powierzchnie magazynowe, biurowe lub place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Nasza kadra ekspertów sprosta oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i uczciwe i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Cała oferta firmy znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zapewnij jak najlepsze warunki pracy swoim pracownikom! Zadbaj o czystą kuchnię, toaletę i biura! Zajrzyj na Eco-Blysk.pl. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą. W Twoim miejscu pracy wyczyścimy pomieszczenia biurowe, kuchnię, toalety i uporządkujemy teren zewnętrzny – parking, chodnik oraz zieleń. Twoja firma mieści się w Poznaniu lub okolicach? Po prostu zadzwoń po nas! To właśnie nasz teren! Skontaktuj się z nami! Tel. 667 857 731.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl