Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310


 
Opis Jeśli zależy Ci na odnowieniu Twoich skórzanych lub zamszowych butów, nie mogłeś wybrać lepiej. Wielki Shoe w Warszawie zajmie się renowacją uszkodzonego obuwia, całkowitą naprawą, dzięki przeprowadzaniu takich usług szewskich wobec skóry licowej jak woskowanie rantów podeszw, usunięcie starych past i wosków z porów skóry, dogłębne odżywienie skóry, olejowa impregnacja podeszwy, natomiast wobec skóry zamszowej/nubukowej także usuwanie zabrudzeń z tłuszczu. Dostarcz nam swoje buty lub wyślij je pocztą, my potwierdzimy ich odbiór, a nasi specjaliści zajmą się ich odpowiednią pielęgnacją. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom! Wybierz odpowiedni zabieg dla Twoich butów, czy będzie to odświeżanie, renowacja, czy całkowity powrót do życia butów, wiedza i doświadczenie pozwolą nam przywrócić buty do życia. Odwiedź nas na stronie.

 

Słowa kluczowe szewc   warszawa   renowacja obuwia
Url http://wielkishoe.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jul 11, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Przedstawiamy Państwu firmę Raden, która jest liderem w kompleksowych usługach sprzątających. Czyścimy przeróżne typy powierzchni, kamienne oraz syntetyczne podłogi, panele, wykładziny, tarasy, chodniki, parkingi oraz wiele innych. Myjemy elewacje szklane, również z wykorzystaniem technik alpinistycznych i tynki, jakie zabezpieczamy przed graffiti. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia aby czyścić urządzenia przemysłowe, piece hutnicze i piekarnicze. Ponadto zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem i serwisowaniem maszyn czyszczących, a także mat wejściowych i dozowników mydła i artykułów higienicznych. Podczas prac korzystamy z renomowanych środków posiadających atesty, jakie gwarantują wysoką jakość prac. Bogate doświadczenie, wiedza, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne sprzęty gwarantują sprawną realizację zadań. Pełna propozycja odnalazła się na stronie.
Kategoria:

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Hemmerling z Bydgoszczy. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym zakładem dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji i możemy pochwalić się dużym, ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Usługi świadczymy w mieszkaniach oraz domach prywatnych, hotelach, punktach gastronomicznych, budynkach służby zdrowia bądź użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych czy wielu innych miejscach. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne preparaty pochodzące od najlepszych producentów. Zapewniamy skuteczną i szybką pomoc oraz konkurencyjne ceny usług. Więcej na stronie.
Kategoria:

Aż żal bierze, gdy widzi się piękne, nowoczesne domy bardzo zabrudzone. Oczywiście zabrudzenia nie da się uniknąć, jest to naturalny efekt deszczów i śniegów. Każdy jednak może postarać się, aby jego teren zewnętrzny był wyjątkowy. Usługi w zakresie wycinki drzew i krzewów oraz innych czynności czyszczących, takich jak mycie kolektorów słonecznych oraz ogólne sprzątanie terenu zewnętrznego domu świadczone są przez profesjonalna firmę.
Kategoria:

Oferta firmy JG Gastro to głównei gastronomia - profesjonalne wyposażenie gastronomii w mobilne wózki gastronomiczne (kioski, przyczepy, kontenery gastronomiczne). Kliknij sprawdź i zobacz co polecamy - w atrakcyjnej cenie sprzedaż wózków gastronomicznych, kiosk gastronomiczny, wyspa gastronomiczna, wózki gastronomia, stanowisko do hot-dogów. Atrakcyjny kontener gastronomiczny, mobilny wózek gastronomiczny typu muvbox - wózki do kawy, wózki do hot-dogów. SDkorzystaj z oferty na mobilne wózki dla gastronomii.
Kategoria:

Odbiór odpadów niebezpiecznych, utylizacja, recykling – to tylko niektóre punkty naszej oferty, którą kierujemy do przemysłowców, właścicieli film, warsztatów itp., gdzie powstają spore ilości odpadów. Dbając o środowisko, udzielamy doradztwa o ochronie środowiska. Pokazujemy jak zagospodarować odpady, skupujemy zużyte akumulatory, wytwarzamy paliwo alternatywne. Swoją działalność opieramy o obowiązujące przepisy prawne. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, bazę do recyklingu oraz pojazdy do odbioru odpadów oraz ich przewożenia. Zajmujemy się utylizacją olejów, sprzętu elektronicznego. Ponadto utylizacja odpadów niebezpiecznych. Zajmujemy się sprzętem elektrycznym i elektronicznym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl