Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Rekuperacja


 
Opis Heatec-Polska od ponad 10 lat specjalizacją jest ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. W ofercie klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Zapraszamy - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, ogrzewanie powietrzne Warszawa.

 

Słowa kluczowe rekuperacja   rekuperacja warszawa   rekuperatory   rekuperatory warszawa   ogrzewanie nadmuchowe  
Url http://www.heatec-polska.com.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Apr 17, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Nowy opisFirma TELE-STROP-SYSTEM od 1982 roku z powodzeniem działa w branży zaopatrywania na rynek krajowy materiałów budowlanych. Wytwórnia mieszcząca się w Barcinie, projektuje i realizuje układy kominowe oraz stropowe, elementy konstrukcyjne zamykające otwory okienne oraz drzwiowe, pustaki przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych, a nawet produkuje beton towarowy. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z zapleczem technicznym i ekonomicznym zezwala na dostarczanie produktów spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Więcej o charakterystyce proponowanych produktów opublikowali-śmy na stronie internetowej.
Kategoria:

Posiadająca swoją siedzibę w Gdańsku działalność Geopartner zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Specjalizujemy się geodezją inżynieryjną, katastrem, opracowaniami numerycznymi, sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowań i szkoleniami. Nasze usługi to: wdrażanie wielofunkcyjnych systemów do prowadzenia EGiB: EWID2000, TurboEWID, budowa i obsługa numerycznych baz danych EGBiL, tworzenie opracowań i modeli 3D (NMT), zakładanie i unowocześnienie szczegółowych osnów sytuacyjnych oraz wysokościowych, podziały, rozgraniczenia i wznawianie granic nieruchomości lub inne. Potwierdzeniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam klienci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Zapraszamy do serwisu gdzie możliwe jest dzielenie się doświadczeniami z fachowcami. Mamy tutaj szanse polecić fachowca, który spełnił nasze oczekiwania i z którego jesteśmy zadowoleni. Możemy również ostrzec przed naciągaczami i nierzetelnymi fachowcami.
Stwórzmy bazę danych która będzie służyła wszystkim poszukującym dobrych i sprawdzonych fachowców.
Najlepsi i najgorsi fachowcy Wejdź:
www.polecinnymfachowca.pl
Kategoria:

W trakcie stawiania domu należy pamiętać parę elementów, które są niezbędne przy jego poprawnym funkcjonowaniu. Mogą nimi być np. instalacje hydrauliczne Częstochowa. Hydraulik Śląsk jest zobowiązany rzetelnie wypełnić zlecone mu zadanie. Powodem tego jest fakt, iż części te są bardzo trudno wymienne. Żeby do tego doszło, nie ma wątpliwości, że hydraulik Częstochowa winien być ekspertem w tej dziedzinie. Wybudowany już dom wolnostojący jak wiadomo powinno się zaaranżować. To chyba najmilsza czynność która dotyczy nowo wybudowanego gospodarstwa. Mnóstwo uciechy bez wątpienia będą miały osoby, które mają choć minimalne zdolności artystyczne oraz dążą do tego, by ich dom zwracał uwagę zwiedzających go gości. Może to być prawdziwy popis zdolności wiązania w sobie różnorodnych form, a nawet. Naturalnie każdy pokój może być zaaranżowany w inny sposób. W obiekcie handlowym jak również on-line można kupić niewiarygodnie dużo różnych dodatków oraz elementów, które sprawią, że nawet bardzo małe pokoje będą powalały swym urokiem.
Kategoria:

Żagiel Dom to firma oferująca sprzedaż mieszkań w Lublinie. Nowo wybudowane budynki ukazane są dokładnie na witrynie firmy, razem z rozkładem poszczególnych lokali oraz ich orientacyjnymi cenami. Zapewniamy atrakcyjną lokalizację. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl