Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21878
415
2
65124

Rehabilis - nadciśnienie w ciąży


 
Opis Rehabilis to centrum medyczne skupiające lekarzy różnych specjalizacji - kardiologów, pediatrów, chirurgów, endokrynologów, dermatologów i innych - w sumie przyjmuje u nas oddział 20 specjalistów.

Ponadto dzięki zaopatrzeniu w nowoczesną aparaturę wykonujemy około 2 000 badań, w tym EKG, USG, echo serca, holter ciśnieniowy.

Posiadamy specjalny pakiet usług dla kobiet w ciąży - prowadzimy specjalistyczne badania i opiekę lekarską w związku z chorobami serca i nadciśnieniem w ciąży - na stronie internetowej Rehabilis zamieściliśmy artykuł i listę najczęściej zadawanych pytań jeżeli chodzi o choroby sercowo-naczyniowe w okresie ciąży. Na stronie naszego centrum znajduje się również lista przyjmujących w centrum lekarzy wraz z opisem specjalizacji, spis badań oraz cennik świadczonych usług.

Kontakt:
adres: Gwiaździsta 5, Warszawa - Żoliborz
www: rehabilis.eu
tel: 22 463 46 70
mail: recepcja@rehabilis.eu

 

Słowa kluczowe endokrynolog   usg jamy brzusznej   dermatolog   holter   echo serca   dermatolog warszawa   usg piersi   gastrolog   usg tarczycy   endokrynolog warszawa   chirurg naczyniowy   cukrzyca w ciąży   geriatra   instytut kardiologii   nadciśnienie w ciąży   pediatra warszaw
Url http://www.rehabilis.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Ciąża
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Nowoczesny sprzęt diagnostyczny jak np. cyfrowy ultrasonograf z obrazowaniem elastograficznym oraz kolor doppler oraz inna aparatura spełniająca najwyższe wymogi jakości znajduje się w Poradni Chorób Piersi. Ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej znajduje się w samym sercu Mikołowa. Dzięki posiadanemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze lekarzy specjalistów, jacy mają wiedzę oraz konieczne doświadczenie, placówka ta cieszy się popularnością nie tylko w branży, ale zwłaszcza pośród swoich pacjentów. W bogatej ofercie Poradni Chorób Piersi można wykonać wiele kompleksowych badań połączonych z diagnostyką chorób piersi jak np. ultrasonografia, mammografia, biopsja cienkoigłowa z kontrolą USG. Z kolei w ultrasonograficznej można zrealizować badania: jamy brzusznej oraz nerek, tarczycy, stawu biodrowego u niemowląt, nerki i pęcherza moczowego oraz USG narządu ruchu. Zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Psychotechniczne badanie kierowców oraz różnorodnego typu testy psychologiczne wraz z diagnostyką to zasadnicza oferta usług realizowanych przez gabinet terapeutyczny SYNTONIA. Działająca w Warszawie firma zrzesza w swojej kadrze zarówno psychologów-diagnostów, jak także psychoterapeutów bądź psychiatrów. Propozycja oceny i terapii skierowana jest przede wszystkim do osób z zaburzeniami lękowymi, depresją, kłopotami małżeńskimi lub zaburzeniami psychotycznymi lub cierpiących na długotrwały stres bądź zmagających się z wypaleniem zawodowym. Szczegóły wraz z obrębem usług i danymi kontaktowymi odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Całościowa ochrona stomatologiczna dzieci (z wizytą adaptacyjną) i dorosłych, wraz z profilaktyką i diagnostyką albo z przeprowadzeniem badania RVG osiągalne są za pośrednictwem pomorskiej Przychodni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej WIEWIÓR „K”. Firma zrzeszające specjalistów lekarzy stomatologów z różnorodnych sfer, proponuje zarówno wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów pomocnych w wstępnych fazach próchnicy - m.in. przy pomocy sprzętu do ozonoterapii - jak też leczenie zachowawcze lub kanałowe a nawet protetykę uzupełniającą braki zębów. Pozostałe informacje o firmie WIEWIÓR „K” mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:

Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental Clinic gwarantuje kompleksową opiekę stomatologiczną Pacjentom ze Śląska i z całej Polski. Placówka świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, implantologii, ortodoncji i endodoncji oraz protetyki. Oferta Centrum skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Zespół VIP Dental Clinic zapewnia Pacjentom pełen komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów. Wykorzystywane są tu nowoczesne technologie takie jak implanty Nobel Biocare oraz korony pełnoceramiczne Lava, Procera, Everest. Więcej wiadomości o ośrodku i jego ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli podjęliśmy decyzję o wykonaniu badań genetycznych, to warto, abyśmy zaufali tylko sprawdzonej firmie zajmującej się ich wykonywaniem. Jeżeli zdecydujemy się na pierwsze lepsze laboratorium genetyczne, to zawsze istnieje ryzyko, że nasze pieniądze przepadną, natomiast wynik badania nie będzie wiarygodny. Warto zatem skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jaką jest na Laboratorium Genetyczne INVICTA. Z jego usług skorzystało już wiele osób i wszyscy potwierdzają, że tej firmie warto zaufać. Oferuje ona bardzo wiele pakietów badań, umożliwiających sprawdzenie swoich predyspozycji genetycznych do wystąpienia pewnego rodzaju chorób, diagnostykę niektórych schorzeń, a także przygotowanie do roli rodzica. Badania wykonuje się niezwykle prosto, we własnym domu, wynik natomiast odbieramy online.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl