Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Rehabilis - nadciśnienie w ciąży


 
Opis Rehabilis to centrum medyczne skupiające lekarzy różnych specjalizacji - kardiologów, pediatrów, chirurgów, endokrynologów, dermatologów i innych - w sumie przyjmuje u nas oddział 20 specjalistów.

Ponadto dzięki zaopatrzeniu w nowoczesną aparaturę wykonujemy około 2 000 badań, w tym EKG, USG, echo serca, holter ciśnieniowy.

Posiadamy specjalny pakiet usług dla kobiet w ciąży - prowadzimy specjalistyczne badania i opiekę lekarską w związku z chorobami serca i nadciśnieniem w ciąży - na stronie internetowej Rehabilis zamieściliśmy artykuł i listę najczęściej zadawanych pytań jeżeli chodzi o choroby sercowo-naczyniowe w okresie ciąży. Na stronie naszego centrum znajduje się również lista przyjmujących w centrum lekarzy wraz z opisem specjalizacji, spis badań oraz cennik świadczonych usług.

Kontakt:
adres: Gwiaździsta 5, Warszawa - Żoliborz
www: rehabilis.eu
tel: 22 463 46 70
mail: recepcja@rehabilis.eu

 

Słowa kluczowe endokrynolog   usg jamy brzusznej   dermatolog   holter   echo serca   dermatolog warszawa   usg piersi   gastrolog   usg tarczycy   endokrynolog warszawa   chirurg naczyniowy   cukrzyca w ciąży   geriatra   instytut kardiologii   nadciśnienie w ciąży   pediatra warszaw
Url http://www.rehabilis.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Ciąża
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Codzienna Stomatologia to gabinet dentystyczny, jaki prowadzi opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie. Posiadamy gabinet wyposażony w odpowiedni sprzęt stomatologiczny. Realizujemy usługi z zakresu: oczyszczania zębów z kamienia i osadu, lakowania zębów, lakierowania. Zakładamy licówki i wybielamy zęby przebarwione od kawy, herbaty i papierosów. Zajmujemy się także protezami całościowymi i częściowymi. Oczyszczamy zęby również z kamienia. Dużą uwag skupiamy na sterylizacji narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Gabinet neurologiczny w Przygodzicach to specjalistyczny gabinet lekarski, w jakim zaświadczane są usługi medyczne z zakresu neurologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarza neurologa, jaki przyjmuje w gabinecie oraz współczesnym przyrządom medycznym, realne jest zdiagnozowanie padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, bólów głowy, zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi. Pacjenci gabinetu neurologicznego w Przygodzicach mają zapewnione badania neurologiczne, a również diagnostykę oraz leczenie zdiagnozowanych chorób. W gabinecie przeprowadzane są okresowe badania neurologiczne dla osób genetycznie zagrożonych chorobami neurologicznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo osobistego w gabinecie w Przygodzicach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.
Kategoria:

Portal Encyklopedia Stawów stworzony został przede wszystkim z myślą o wszystkich osobach, których dotyczy problem dolegliwości stawów. Portal jest profesjonalną stroną, dzięki której możecie Państwo znaleźć wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie tematy dotyczące właśnie stawów. Strona szczegółowo opisuje każdy staw, sposób jego działania oraz wszystkie choroby i dolegliwości dotyczące stawów. Dzięki stronie możecie się Państwo dowiedzieć jak wygląda właściwe leczenie chorób stawów oraz jak ważne jest zapobieganie chorobom stawów. Dlatego też Encyklopedia Stawów stworzona jest także dla osób zdrowych, nie tylko tych, których ból stawów już dotyczy.
Kategoria:

Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne to dystrybutor specjalistycznego sprzętu laryngologicznego.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz sprzętu diagnostycznego pozwalający na precyzyjne określenie choroby. Dystrybuujemy również zaawansowany technologicznie sprzęt, pozwalający na skuteczne wyeliminowanie choroby.
Ponadto firma Medicus jest dystrybutorem aparatów słuchowych oraz implantów ślimakowych marki Cochlear.
Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Kategoria:

Firma Setpon działa na rynku od wielu lat, specjalizując się w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego, akcesoriów dedykowanych osobom niepełnosprawnym, niezbędnych do wyposażenia łazienki, mebli medycznych itd. Setpon stale rozbudowuje swój asortyment, aby zaspokoić potrzeby szpitali, gabinetów lekarskich oraz osób niepełnosprawnych. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i korzystne ceny.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl