Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
13
64995

Rehabilis - nadciśnienie w ciąży


 
Opis Rehabilis to centrum medyczne skupiające lekarzy różnych specjalizacji - kardiologów, pediatrów, chirurgów, endokrynologów, dermatologów i innych - w sumie przyjmuje u nas oddział 20 specjalistów.

Ponadto dzięki zaopatrzeniu w nowoczesną aparaturę wykonujemy około 2 000 badań, w tym EKG, USG, echo serca, holter ciśnieniowy.

Posiadamy specjalny pakiet usług dla kobiet w ciąży - prowadzimy specjalistyczne badania i opiekę lekarską w związku z chorobami serca i nadciśnieniem w ciąży - na stronie internetowej Rehabilis zamieściliśmy artykuł i listę najczęściej zadawanych pytań jeżeli chodzi o choroby sercowo-naczyniowe w okresie ciąży. Na stronie naszego centrum znajduje się również lista przyjmujących w centrum lekarzy wraz z opisem specjalizacji, spis badań oraz cennik świadczonych usług.

Kontakt:
adres: Gwiaździsta 5, Warszawa - Żoliborz
www: rehabilis.eu
tel: 22 463 46 70
mail: recepcja@rehabilis.eu

 

Słowa kluczowe endokrynolog   usg jamy brzusznej   dermatolog   holter   echo serca   dermatolog warszawa   usg piersi   gastrolog   usg tarczycy   endokrynolog warszawa   chirurg naczyniowy   cukrzyca w ciąży   geriatra   instytut kardiologii   nadciśnienie w ciąży   pediatra warszaw
Url http://www.rehabilis.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Ciąża
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Klinika Dent-Lux w Legionowie została założona w październiku 1998 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących wysokiej jakości usług połączonych z miłą atmosferą. Na terenie kliniki znajdują się cztery gabinety oraz pracownia RTG wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, a nasze zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie z wykorzystaniem szerokiej gamy znieczuleń.

Jesteśmy na rynku od dawna i doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat stosujemy w praktyce. Oferujemy pacjentom sprawdzone i skuteczne metody leczenia, w połączeniu z nowoczesnymi technikami diagnostyki i terapii schorzeń jamy ustnej. Zapewniają one piękny i zdrowy uśmiech naszym pacjentom.

Pod naszą opieką znajdują się całe rodziny, które zaufały naszym dentystom.

Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Prywatny Gabinet Lekarski Lekarza medycyny pracy Waszczuk Krystyna. Siedziba gabinetu mieści się w Augustowie. Prowadzimy diagnostykę i leczenie chorób zawodowych oraz orzecznictwo i profilaktykę schorzeń. Dbamy o zdrowie pracowników przed złym wpływem otoczenia, w którym pracują. Prowadzimy badania: wstępne, okresowe, wysokościowe, dla kierowców, internistyczne, spirometryczne, internistyczne, EKG oraz inne. Przeprowadzamy również badania na broń, dla osób, jakie się o nią ubiegają. W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Mamy odpowiednie certyfikaty i zaświadczenia do przeprowadzania badań. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy szereg informacji oraz zakres wykonywanych badań.
Kategoria:

Clinica Dermatologica znajduje się w Gdańsku. Proponujemy pacjentom wiele świadczeń medycznych powiązanych z problemami skórnymi a także z włosami i paznokciami. Wykonujemy również badania znamion przy zastosowaniu najnowszych i bezinwazyjnych sposobów. Nasza placówka jest doskonale wyposażona. Nowoczesny sprzęt pomaga nam w szybkim i efektywnym wykryciu przyczyny danej dolegliwości. Pracują u nas bardzo doświadczeni lekarze, których wyróżnia ponadprzeciętna wiedza oraz doskonałe wyniki w odbytej edukacji. Oferujemy konkurencyjne ceny wizyt i zabiegów.
Kategoria:

Holistic Med to prywatna klinika ginekologii i medycyny estetycznej w Białymstoku. Jesteśmy pierwszą kliniką na terenie Polski północno-wschodniej, która posiada tak innowacyjną ofertę skierowaną do kobiet. Zatrudniamy najlepszych ginekologów w województwie podlaskim. Oferujemy efektywne metody leczenia kobiecych problemów. Poza tym wykonujemy zabiegi z aspektu ginekologii estetycznej. Czynności te realizowane są w sposób całkowicie bezinwazyjny z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch. Możemy poszczycić się licznymi usatysfakcjonowanymi kontrahentami.
Kategoria:

Innowacyjne rozwiązania w zakresie suplementacji, badań laboratoryjnych, wdrażania oraz opracowywania składów oraz produkcji preparatów. W przedsiębiorstwie Hexanova dysponujemy doświadczoną kadrą pracowniczą i doskonale wyposażonym laboratorium, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu zarówno swoje usługi, jak i gotowe preparaty związane głównie ze zdrowiem intymnym kobiet i mężczyzn. Proponujemy także rozwiązania dotyczące suplementacji przy problemach dermatologicznych oraz między innymi niedoborach witamin. Więcej wiadomości, ofertę i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl