Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690


 
Opis Silicol System to polski wytwórca chemii do posadzek przemysłowych betonowych jak i wykonywanych z żywic. Ma w swojej ofercie bogatą gamę impregnatów, tak do nowych posadzek betonowych, nowych posadzek z żywic, jak i posadzek regenerowanych, między innymi w systemie betonu polerowanego, czy betonu wygładzanego.

Produkty dedykowane są do zastosowania profesjonalnego – wyspecjalizowane firmy posadzkarskie i sprzątające - autoryzowanych wykonawców, co gwarantuje pełną satysfakcję z uzyskanych wyników. Produkowane przez nas produkty: impregnaty, preparaty myjące i zabezpieczające powstały w wyniku długich lat własnych doświadczeń w wykonywaniu posadzek dla przemysłu. Ich formuły zostały skomponowane tak, aby zapewnić świetny efekt końcowy przy mniejszym nakładzie pracy.

 

Słowa kluczowe posadzki betonowe   posadzki żywiczne   impregnacja posadzek   doczyszczanie posadzek   regeneracja posadzek   naprawa posadzek   chemia do posadzek
Url http://silicolsystem.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jun 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Świadectwo energetyczne i certyfikat energetyczny budynku to specjalność firmy Arkson. Obszar działania to Kraków i małopolska. U nas Certyfikat w konkurencyjnej cenie.
Kategoria:

Firma budowlana Sekor - montaż okien i montaż drzwi, remonty i usługi budowlane. W tej dziedzinie branży budowlanej specjalizujemy się od wielu lat. Cechuje nas wysoka wydajność i jakość dzięki perfekcyjnej organizacji pracy. Naszą specjalnością są montaże okien, współpracujemy z najlepszymi producentami stolarki okiennej.
Kategoria:

Wytwórczość i dystrybucja taśm i blach nierdzewnych bądź drutów oporowo-grzewczych to niektóre z usług oferowanych za sprawą wysoko wykwalifikowanych fachowców z firmy CONSTANS-2. Przez ponad 10 lat aktywności przez cały czas rozszerzamy zakres realizowanych działań tak, żeby dopasowywać się do sytuacji na polskim rynku oraz podołać oczekiwaniom każdych Klientów. Wskutek tego w dodatku uruchomiliśmy możliwość przeprowadzania specjalistycznych tłumaczeń angielsko-polskich w obszarze m.in. prawa i medycyny czy też ekonomii. Każde działanie przeprowadzamy obowiązkowo i na najwyższym poziomie. Detaliczne wiadomości o firmie CONSTANS-2 i naszych kompetencjach mieści strona internetowa.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Bauder ze Stuttgartu jest czołowym fabrykantem systemów dachowych w Europie. Od przeszło 150 lat przedsiębiorstwo jest własnością założycieli firmy. Bauder oferuje wszechstronne doradztwo oraz wszelkie rodzaje towarów do uszczelniania, izolacji i zazieleniania. Zaopatrujemy wysokiej jakości artykuły, jakie wyznaczają się niespotykaną dotychczas niezawodnością i skutecznością funkcjonowania. Gwarantujemy bezproblemową pracę z naszymi artykułami oraz znaczny stopień bezpieczeństwa w okresie modernizacji pokrycia dachu. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie w doborze właściwych surowców. Zapraszamy na stronę WWW firmy Bauder.
Kategoria:

Firma GEM S.C. jest firmą handlowo - usługową zajmującą się sprzedażą wyrobów hutniczych. Głównym asortymentem jest stal jakościowa oraz stal żaroodporna, rury grubościenne. Ponadto pręty płaskie, a takżę płaskowniki i profile stalowe oraz wyroby hutnicze...
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl