Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis Silicol System to polski wytwórca chemii do posadzek przemysłowych betonowych jak i wykonywanych z żywic. Ma w swojej ofercie bogatą gamę impregnatów, tak do nowych posadzek betonowych, nowych posadzek z żywic, jak i posadzek regenerowanych, między innymi w systemie betonu polerowanego, czy betonu wygładzanego.

Produkty dedykowane są do zastosowania profesjonalnego – wyspecjalizowane firmy posadzkarskie i sprzątające - autoryzowanych wykonawców, co gwarantuje pełną satysfakcję z uzyskanych wyników. Produkowane przez nas produkty: impregnaty, preparaty myjące i zabezpieczające powstały w wyniku długich lat własnych doświadczeń w wykonywaniu posadzek dla przemysłu. Ich formuły zostały skomponowane tak, aby zapewnić świetny efekt końcowy przy mniejszym nakładzie pracy.

 

Słowa kluczowe posadzki betonowe   posadzki żywiczne   impregnacja posadzek   doczyszczanie posadzek   regeneracja posadzek   naprawa posadzek   chemia do posadzek
Url http://silicolsystem.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jun 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Z prawdziwą satysfakcją prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez specjalistów zakładu usług remontowo- montażowych Remak. Nasza siedziba znajduje się we Włocławku i w tych przeważnie okolicach prowadzimy naszą działalność. Współpracujemy z Klientami z wielu specjalności budowlanych- realizujemy zamówienia o charakterze mieszkaniowym, ale również te przeznaczone dla przemysłu. Wznosimy, przebudowujemy, remontujemy, ocieplamy, a nawet zabezpieczamy przed korozją hale przemysłowe i magazyny. Najwyższą jakość zaświadczanych przez nas usług potwierdza certyfikat wydany przez Centrum Badań oraz Monitorowania Jakości. Swoją pracę wykonujemy kompetentnie oraz szybko, dbając o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę Karel 2. Proponujemy: oprawy oświetleniowe, źródła światła, osprzęt ścienny, aparatura modułowa, kable, przewody, szafy, rozdzielnie, prowadzenie okablowania, osprzęt instalacyjny oraz narzędzia. Zajmujemy się wyłącznie sprzedażą hurtową. Nasze oddziały mieszczą się w Bielsku – Białej, Chorzowie, Rybniku, Mikołowie, Tychach, Żorach. Posiadamy bardzo rozmaity i rozmaity wybór towarów, dlatego jesteśmy pewni, że każda osoba zwiedzająca nasz sklep odszuka coś odpowiedniego dla siebie. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Wszelkie składniki drewnianych placów zabaw firmy FREE KIDS planowane, produkowane i montowane są z troską o bezpieczeństwo i uniwersalny rozwój najmłodszych odbiorców. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem i składem ekspertów, gwarantującym odporność i precyzję funkcjonowania. Nabywanie pojedynczych elementów placu zabaw umożliwia opcjonalne ich uzupełnianie i urozmaicanie w zależności od indywidualnych potrzeb i zainteresowań i wielkości przestrzeni do wykorzystania. Firma realizuje też projekty wykorzystania obszaru pod plac. Strona internetowa FREE KIDS wymienia wszelkie dokładne informacje oraz spis produktów.
Kategoria:

Panująca moda na ekologiczne, ręcznie wykonywane przedmioty zatacza coraz szersze kręgi. Pragniemy przenosić ją do naszego codziennego egzystowania nie tylko w materii przyodziań czy biżuterii, ale również budowy domów. Tłumaczy to powodzenie firmy Primex, od ponad dwudziestu lat produkującej gonty drewniane. Ekologiczny i solidny, a przy tym nader elastyczny surowiec, jakim jest drewno, doskonale nadaje się na pokrycia dachowe czy okładziny elewacji budynków. Pokrycie z gontów nada Twojemu domowi niepowtarzalny charakter i zawsze świetnie wpisze się w otaczającą go przestrzeń. Drewno zwykle po pewnym okresie przybiera szaro- srebrzysty kolor, który nadaje szczególnej elegancji całej bryle architektonicznej. Więcej danych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą Gorąco zapraszamy.
Kategoria:

Oferta kamienia naturalnego jako elementu wyposażenia wnętrz, którą zdołaliśmy przygotować to wiele interesujących rozwiązań, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasza firma wyspecjalizowała się w wykańczaniu wnętrz z użyciem kamienia. Mamy dostęp do doskonałych surowców, dlatego wszyscy nasi klienci oczekiwać mogą najwyższej jakości realizowanych zleceń. Podejmujemy się przygotowywania z kamienia takich elementów jak posadzki, kominki kamienne czy schody.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl