Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870


 
Opis Silicol System to polski wytwórca chemii do posadzek przemysłowych betonowych jak i wykonywanych z żywic. Ma w swojej ofercie bogatą gamę impregnatów, tak do nowych posadzek betonowych, nowych posadzek z żywic, jak i posadzek regenerowanych, między innymi w systemie betonu polerowanego, czy betonu wygładzanego.

Produkty dedykowane są do zastosowania profesjonalnego – wyspecjalizowane firmy posadzkarskie i sprzątające - autoryzowanych wykonawców, co gwarantuje pełną satysfakcję z uzyskanych wyników. Produkowane przez nas produkty: impregnaty, preparaty myjące i zabezpieczające powstały w wyniku długich lat własnych doświadczeń w wykonywaniu posadzek dla przemysłu. Ich formuły zostały skomponowane tak, aby zapewnić świetny efekt końcowy przy mniejszym nakładzie pracy.

 

Słowa kluczowe posadzki betonowe   posadzki żywiczne   impregnacja posadzek   doczyszczanie posadzek   regeneracja posadzek   naprawa posadzek   chemia do posadzek
Url http://silicolsystem.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jun 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Agencja nieruchomości Broker działa od 1994 r. na rynku rzeszowskim. Przez ten czas wypracowane zostało doświadczenie poparte szeroką wiedzą na temat rynku nieruchomości. Najważniejsze jednak dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze najpierw słuchamy jego oczekiwań, a następnie dopasowujemy oferty pod jego wymagania. By usprawnić naszą działalność, podjęliśmy współpracę z innymi biurami nieruchomości, kancelariami notarialnymi, bankami i developerami.
W zakres naszych działań wchodzi: pośrednictwo w sprzedaży, w wynajmie, najmie, kupnie domów, mieszkań, lokali i innych nieruchomości. Wyceniamy nieruchomości oraz świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie rynku nieruchomości. Opracowujemy ekspertyzy, jak również pełnimy nadzór budowlany. Ponadto oferujemy doradztwo, montaż oraz sprzedaż rolet, żaluzji oraz moskitier.
Nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie, tak samo jak inwestycje, które oferujemy naszym klientom.
Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości, oraz PBN - Podkarpackiego Banku Nieruchomości.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Megi-Dom.pl jest popularnym i także cenionym sprzedawcą wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, powietrznych, biokominków, kratek kominkowych, obudów jak i akcesoriów potrzebnych do mocowania kominków. Megi-Dom.pl to firma z wielką historią i tradycją. W kraju jest od 1992 r, a przez ten czas zdołała zaskarbić sobie ogromne zaufanie nabywców, zdobywając ponadto ogromne doświadczenie i praktykę w zakresie działalności. Sklep on-line proponuje najlepsze, konkurencyjne ceny z opcją negocjacji, a dodatkowo pełną obsługę inwestycji oczywiście z instalacją. A przy zamówieniu powyżej 1500 złotych transport w obrębie kraju jest bezpłatny. Megi-Dom to ciepło dla domu, wysoka trwałość i konkurencyjne ceny.
Kategoria:

Jednostka Tynk to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w branży tynkarskiej. Wiedziemy swoją działalność na terenie województwa łódzkiego od niemal 12 lat. Proponujemy Państwu fachowe wykonywanie tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo wapiennych. Nasza kadra pracowników składa się z doświadczonych zawodowców, którzy nabyli stosowne umiejętności w krajach Europy Zachodniej. W jednostce dbamy o pełne zadowolenie każdego klienta. Można się z nami skontaktować za sprawą wiadomości e-mail lub telefonicznie. Cała propozycja przedsiębiorstwa razem z danymi kontaktowymi zawiera się na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma działa na rynku europejskim kilka lat i prężnie się rozwija. Wykonujemy prace montażowe Silosów, Zbiorników, Spichlerzy oraz Kontenerów zbożowych, paszowych a także na paliwa i ciecze.Jesteśmy liderami w montażu, demontażu oraz pracach konserwacyjnych i serwisowych na rynku europejskim. Posiadamy bogate doświadczenie w budowaniu Silosów różnych marek w tym PRIVE, NEUERO, CORDOBA, BRICE-BAKER, DOMICO, PHENIX, BIN, ARAJ.Jesteśmy w stanie zbudować obiekt o każdej pojemności.Naszą firmę cechują dokładność, terminowość wykonywanych zleceń, oraz wykwalifikowana kadra pracownicza.
Kategoria:

Firma Eko-dachwiór produkuje oraz pokrywa dachy z wióra osikowego. Każde nasze konstrukcje są przyjazne środowisku. Ogromne doświadczenie i wiedza w temacie jest pochodną naszej wielopokoleniowej tradycji. Używane przez nas przy montażu specjalistyczne urządzenia gwarantują odpowiednie przytwierdzenia pokryć dachowych. Trwałość produktów jest zapewniona przez świetnej jakości drewno, pozyskiwane z naszych lasów. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo realizuje dachy na terenie całej Polski oraz w państwach Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl