Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

Ręczniki fryzjerskie jednorazowe


 
Opis Od 1995 roku firma POV-GOL jest producentem medycznych wyrobów jednorazowego użytku rodzaju odzież, pościel, prześcieradła, podkłady, czepki i tym podobne. Nasze produkty trafiają do szpitali, prywatnych klinik, gabinetów stomatologicznych oraz laboratoriów, a coraz w większości wypadków zainteresowane są nimi też gabinety kosmetyczno-dermatologiczne , a ponadto chirurgia plastyczna. Dostosujemy się do wymagań nabywców, a ogromna elastyczność przy realizacji prac, sumienność zaprojektowania, dopasowanie się do zaleceń i nadziei spełniają wszelkie ich potrzeby.

 

Słowa kluczowe majtki diagnostyczne   fartuch jednorazowy   ręczniki fryzjerskie jednorazowe
Url http://www.pov-gol.pl
Kategorie Firmy wg branż > Odzież
Inne
Data wpisu Sep 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Odzież
Focus Mall w kompleks to największych w regionie galerii handlowo-rozrywkowych wybudowana przez firmę Parkridge. Znajdziesz w nim ponad kilkaset markowych sklepów i salonów a także puby i sale kinową. Focus Mall czynny jest już w Zielonej Górze, Rybniku i Bydgoszczy.
Kategoria:

Sklep z ubrankami znanych na świecie producentów odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Sklep znajduje się w centrum miasta Bielsko-Biała, zaraz przy głównym "deptaku". Wszystkie ubranka posortowane rozmiarami. Oferujemy również piękne zabawki drewniane. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się o najnowszych promocjach oraz rabatach. Znajdziesz tam również mapkę z naszą lokalizacją.
Kategoria:

Ledorfashion – polska marka odzieżowa, tworzymy z pasją elegancją i wyjątkową odzież damską. Nasze tkaniny pochodzą m.in. z Włoch, Hiszpanii. Produkujemy odzież wysokiej jakości, którą można nosić zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Nasze sukienki koktajlowe są pełne smaku i wysublimowania. Bluzki Ledor są nieodłącznym elementem stylu nowoczesnej kobiety.
Kategoria:

Pracownia wizażu i stylizacji w Poznaniu oferujące bogatą paletę makijaży (m.in. makijaż ślubny, sylwestrowy, wieczorowy, karnawałowy) oraz konsultacje z zakresu stylizacji ubioru (dobór fasonu, analiza kolorystyczna, czyszczenie szafy).
Dodatkowo każda Panna Młoda ma możliwość wykonania fryzury ślubnej nie tylko w dniu ślubu, ale także podczas sesji fotograficznej w plenerze.
Kategoria:

Koszulka damska to tak zwany must have w każdej damskiej szafie. Jednakże koszulka koszulce nie równa. Całkiem niedawno powstała marka Icony wprowadziła na rynek niezwykle interesującą kolekcję ubrań damskich i męskich z wdzięcznym tematem przewodnim w postaci jelonka. Motyw ten przewija się w różnych stylach, między innymi w ludowym co daje świetny efekt. Icony łączy stare z nowym. Przedstawia odzież w zupełnie innym wymiarze. Icony to nie tylko ubrania- to sposób bycia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl