Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Ręczniki fryzjerskie jednorazowe


 
Opis Od 1995 roku firma POV-GOL jest producentem medycznych wyrobów jednorazowego użytku rodzaju odzież, pościel, prześcieradła, podkłady, czepki i tym podobne. Nasze produkty trafiają do szpitali, prywatnych klinik, gabinetów stomatologicznych oraz laboratoriów, a coraz w większości wypadków zainteresowane są nimi też gabinety kosmetyczno-dermatologiczne , a ponadto chirurgia plastyczna. Dostosujemy się do wymagań nabywców, a ogromna elastyczność przy realizacji prac, sumienność zaprojektowania, dopasowanie się do zaleceń i nadziei spełniają wszelkie ich potrzeby.

 

Słowa kluczowe majtki diagnostyczne   fartuch jednorazowy   ręczniki fryzjerskie jednorazowe
Url http://www.pov-gol.pl
Kategorie Firmy wg branż > Odzież
Inne
Data wpisu Sep 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Odzież
Jesteśmy importerem odzieży używanej z krajów Europy Zachodniej. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo: odzież używaną angielską, irlandzką oraz norweską wyłącznie nie sortowana (tylko oryginały). Na przestrzeni 8-letniej działalności handlując na terenie Polski północnej zdobyliśmy wiarygodność i zaufanie ze strony klientów. Od paru lat nasza działalność obejmuje teren całego kraju. Hurtownia odzieży - Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają na swoją stronę.
Kategoria:

Firma Steven to znana firma, która działa już od 1995 roku. Trudni się branżą odzieżową, zaś jej produkty są znane na całym świecie.Towary korporacji Steven są mocne i solidne,zrobione z najlepszych materiałów i surowców, dzięki temu są trwałe i ładne, w dodatku dostępne w bardzo atrakcyjnej , a oprócz tego fantastycznie konkurencyjnej cenie. Firma Steven podąża za panującymi trendami, dlatego jej produkty są modne i innowacyjne.
Kategoria:

Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy jest bardzo ważne, a dodatkowo pozwala też uniknąć wielu przykrych konsekwencji. Sklep bhp ROBART może dostarczyć Państwu odpowiednią odzież ochronną i roboczą, dzięki której pracownicy będą zabezpieczeni przed różnymi rodzajami zagrożeń i nie będą zmuszeni do pracowania w niehigienicznych warunkach. Mamy w ofercie m.in. rękawice ochronne, spodnie, obuwie – w asortymencie niczego nie brakuje.
Kategoria:

BC-Sport. Hurtownia sportowa zajmująca się wyszukiwaniem oraz importem markowej odzieży oraz obuwia z Wielkiej Brytanii. W naszej ofercie znajdują sie produkty z najnowszych kolekcji najlepszych światowych marek takich jak Nike, Reebok, Adidas, Puma i Lacoste. Zapraszamy do odwiedziń i zapoznania się z Naszą ofertą. Zajmujemy się wyłącznie sprzedaża hurtową.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do najlepszej internetowej hurtowni Wólka Kosowska. Nasza oferta obfituje w towary o najwyższej jakości, dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach hurtowych. W hurtowni Larado znajdziecie odzież, torebki, obuwie, zabawki, pościel oraz artykuły dekoracyjne do domu. Zachęcamy do odwiedzenia hurtowni Larado. Gwarantujemy największy wybór i pełną satysfakcję z zakupów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl