Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
5
64966


 
Opis Jesteś bardzo konkretną osobą? Masz swoją firmę i wiesz, że żeby osiągnąć sukces, musisz prezentować wysoką jakość usług? My także wychodzimy z takiego założenia i prowadząc skup złomu na Śląsku oferujemy Ci bardzo korzystne warunki. Jesteśmy profesjonalistami w tej branży, zatrudniamy sporą ekipę pracowników i przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli chcesz nas bliżej poznać, to zachęcamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe recykling metali   skup złomu śląsk   złomowanie   recykling
Url http://hemarpol.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Metale
Data wpisu Jul 10, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
DAMATECH oferuje linie transportowe i urządzenia technologiczne - projektowanie, montaż, sterowanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Integrujemy procesy produkcji poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych we współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi. Wykonujemy konstrukcje aluminiowe i nierdzewne. Dostarczamy przenośniki, stanowiska montażowe, paletyzatory. Kontakt biuro@damatech.pl tel.kom.: 728-357-986 zapraszamy na http://www.damatech.pl
Kategoria:

Firma Ewerest, której siedziba zlokalizowana jest w Mielcu, oferuje Państwu usługi powiązane z czyszczeniem za pomocą wysokiego ciśnienia. Obsługujemy przede wszystkim branżę przemysłową i budowniczą. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które umożliwia realizowanie wszystkich świadczeń z nieprzeciętną dokładnością. Proponujemy również czyszczenie na wysokości, przy użyciu specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego. Zapewniamy świetne rezultaty wszystkich wykonywanych prac. Wszystkie usługi dostosowujemy do indywidualnych wymagań klientów.
Kategoria:

Każdy dom czy mieszkanie potrzebuje mebli. Urządzenie wnętrza to w znacznej mierze kwestia gustu. Klasycznie, nowocześnie, z fantazją, industrialnie, rustykalnie – projektów jest mrowie. Każde wnętrze jednak, niezależnie od tego w jakim stylu urządzone, wymaga mebli. Najbardziej pożądane są te z najwyższej jakości surowców, ciekawe pod względem projektowym i solidnie wykonane. Wszystkie te cechy jednoczą w sobie wyroby marki ADB Meble. ADB Meble to firma, która od niedawna obsługuje polski rynek, ale już od ponad dziesięciu lat - jako ADB Furniture – sprzedaje swoje produkty w krajach Europy Zachodniej. Tam już zdobyła zainteresowanie i przychylność klientów. Firma bowiem proponuje meble z litego drewna, tworzone z dużym szacunkiem dla tradycji, ale nowocześnie. Ich wyroby wykonywane z dużą starannością i drobiazgowością są ozdobą każdego wnętrza. Więcej szczegółów dotyczących kolekcji ADB Meble odnaleźć można na stronie:
Kategoria:

Działalność z ogromnym doświadczeniem zachęca zainteresowanych Klientów do kontaktu. Jesteśmy wykonawcą takich elementów jak: pręty okrągłe, płaskowniki, pręty kwadratowe itd. Jeżeli chcesz działać z niezwykle profesjonalną firmą to doskonale trafiłeś. Wyłącznie z Naszą firmą dostaniesz wyrób, z którego będziesz usatysfakcjonowany. Zaufaj Nam, przedsiębiorstwo Stalko zaprasza.
Kategoria:

Aktywna od 2004 roku, w Mszanie, firma Niebieski, jest niekwestionowanym liderem w produkcji wszelkiego typu flag, flagietek, druku na tekstyliach oraz potrzebnych w każdym urzędzie, szkole czy instytucji, różnego rodzaju godła państwowe. Uzupełnienie naszej propozycji produkcyjnej stanowią maszty, stojaki, uchwyty oraz drzewce do flag. Spośród firm działających na rynku wyróżniamy się doświadczeniem, odpowiedzialnością, oraz szybką i terminową realizacją zamówień. Decydując się na nasze wyroby, macie Państwo do wyboru różnego typu wykończenia flag, uzależnione od sposobu i miejsca jej ekspozycji. Najwyższej klasy materiały, nici, pigmenty i wykończenia zapewniają trwałość i żywotność naszych produktów. Niezależnie od regionu Polski, zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin. Szczegóły naszej propozycji na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl