Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20231
415
2
64806


 
Opis Przedsiębiorstwo Instal Chemik oferuje kontrahentom dużą różnorodność usług powiązanych z obróbką metali i obróbką skrawaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Precyzyjnie wykonujemy każdą powierzoną czynność, co sprawia, że możemy zagwarantować kontrahentom świetną klasę proponowanych świadczeń. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Zatrudniamy tylko świetnie przygotowanych pracowników z dużym stażem pracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny proponowanych usług. Oferujemy krótki czas wykonywania konkretnych zleceń.

 

Słowa kluczowe kotły co   gięcie   malowanie proszkowe   spawanie   cięcie laserem
Url http://rauhut.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Przedsiębiorstwo OPAKOWANIA JAWORZNO trudni się wytwarzaniem opakowań a także kartonów. Zapewniamy dużą różnorodność asortymentową, co sprawia, że każdy klient może wyszukać u nas właściwą dla siebie ofertę. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej klasy oferowanych produktów oraz czynności. Proponujemy klientom także sposobność wykonania projektów graficznych oraz wiele innych świadczeń. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Jaworznie. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Kategoria:

Ancygier z Rybnika to energicznie rozwijająca się firma, która od 1992 roku bezustannie specjalizuje się w sprzedaży artykułów opałowych i węgla. Proponowany przez nas opał spełnia najwyższe standardy jakościowe. Każdy z naszych nabywców może liczyć na transport zakupionego opału (węgla, ekogroszku, koksu i miału) we wskazane przez siebie miejsce.
Wyróżnia nas kolosalna elastyczność działania i to, że każdego Kontrahenta traktujemy indywidualnie, dlatego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym istnieje szansa przewozu towaru w innych godzinach. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było wykonywane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Zelnar wytwarza, modernizuje i regeneruje urządzenia i narzędzia technologiczne w zakresie: form do przetwórstwa tworzyw sztucznych, do odlewnictwa ciśnieniowego metalu, tłoczników, wykrojników, giętników, narzędzi specjalnych i skrawających. Biznes tworzy też prototypy nowych rozwiązań konstrukcyjnych. Do kluczowych usług spółki Zelnar należą węglanie, hatowanie w atmosferach ochronnych na piecach PEKAT 1 Elterma Świebodzin, azotowanie gazowe NH3+N2 na piecu SECO-WARWICK, hartowanie próżniowe na piecach RVFOQ 424 Elterma Świebodzin oraz hartowanie proste, odpuszczenie i odprężanie.
Kategoria:

DAMATECH oferuje linie transportowe i urządzenia technologiczne - projektowanie, montaż, sterowanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Integrujemy procesy produkcji poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych we współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi. Wykonujemy konstrukcje aluminiowe i nierdzewne. Dostarczamy przenośniki, stanowiska montażowe, paletyzatory. Kontakt biuro@damatech.pl tel.kom.: 728-357-986 zapraszamy na http://www.damatech.pl
Kategoria:

SP Gniewko Kluczewo produkuje pomadki mleczne i syropy (syropy wysokosłodzone). W ofercie jest również woda mineralna - woda pomorzanka oraz cukierki krówki. Gniewko z Kluczewa to producent pomadek i producent syropów.
Spółka Gniewko Kluczewo - producent pomadek mlecznych, syropów, cukierków krówki i wody nisko zmineralizowanej Pomorzanka.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl