Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
5
64859


 
Opis Nie musisz fatygować się do stacjonarnych placówek firm ubezpieczeniowych, aby sprawdzić jakie są ich aktualne oferty prezentowanych polis. W tym celu możesz wejść na stronę internetową naszej firmy, a co za tym idzie skorzystać z bardzo prostego narzędzia wyszukiwania polis rozmaitych towarzystw. Współpracę prowadzimy z kilkudziesięcioma punktami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji o nas w naszym serwisie.

 

Słowa kluczowe ubezpieczenia   ubezpieczenia turystyczne
Url http://www.rankingubezpieczenturystycznych.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Jul 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Nasza firma to kancelaria adwokacka. Działamy na terenie Zielonej Góry. Nasza kancelaria reprezentuje klientów indywidualnych jak również firm. Oferujemy wszechstronną pomoc w zakresie prawa karnego, karno-skarbowego, rodzinnego, cywilnego, prawa pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co pomaga w indywidualnym traktowaniu każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
Kategoria:

Ergokantor.pl to serwis transakcyjny, na którym mogą Państwo dokonać transakcji wymiany walut przy użyciu rachunku bankowego. Aby móc dokonać transakcji w naszej platformie potrzebują Państwo dwóch rachunków bankowych: w złotówkach oraz w walucie, którą chcą Państwo sprzedać lub kupić. Zapraszamy klientów do utworzenia bezpłatnego konta na naszej platformie wpisując podstawowe dane a także numery dwóch rachunków bankowych. Po zaakceptowaniu kursu wymiany otrzymają Państwo podsumowanie transakcji a po zaksięgowaniu wpłaty, kantor przelewa środki pochodzące z wymiany.
Kategoria:

Nie każda osoba zdaje sobie sprawę z tego, że wybór dobrych środków ubezpieczeniowych wcale nie jest taki prosty. Jeśli jesteś osobą, która chce wybrać dla siebie naprawdę skuteczne i sprawdzone rozwiązania, to koniecznie wykorzystuj te perfekcyjne propozycje, jakie obecnie dla ciebie mamy. Wybierz dla siebie tą niesamowitą jakość i przekonaj się, że bez problemu dobierzesz najlepszej jakości możliwości, jeśli chodzi o ubezpieczenia. Na naszej stronie zdrowotne.pl znajdziesz więcej informacji.
Kategoria:

Firma LOGY Security Group świadczy usługi detektywistyczne oraz zajmuje się ochroną osób i mienia na terenie całego kraju ze szczególnym uwzglednieniem województw: warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie (m.in Olsztyn, Szczytno, Białystok, Ostrołęka, Suwałki, Łomża).

Działalność firmy opiera się na podstawie przepisów prawa tj. ustawy o usługach detektywistycznych z dnia 6 lipca 2001, (Dz.U. z 2002 roku, Nr 12, poz. 110) z późniejszymi zmianami oraz o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997, (Dz.U. z 1997 roku, Nr 114, poz. 740), z późniejszymi zmianami.

Posiadamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0134/07 na wykonywanie usług w zakresie ochrony osób i mienia, a także zaświadczenie MSWiA o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr DZiK-I-6612-1-85/07/RD-20/2007/AZ.

Firma objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.
Usługi świadczone przez naszą firmę wykonują licencjonowani detektywi oraz licencjonowani pracownicy ochrony fizycznej.
Kategoria:

Kredyt bez poręczycieli przez Internet to jeden z atrakcyjniejszych produktów finansowych naszego serwisu. Dzięki tej ofercie klienci zainteresowani uzyskaniem kredytu nie muszą opuszczać domu aby dopełnić formalności. Sprawdzenie zdolności kredytowej oraz wysokości poszczególnych rat to kwestia paru minut. Dokumenty odbierze z domu klienta, lub innego umówionego miejsca, przydzielony mu konsultant.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl