Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
7
65016

RAION automatyka dla domu wielkopolskie


 
Opis Przedsiębiorstwo Raion Automatyka prowadzi swoją działalność przede wszystkim na terenie zachodniej Polski. Jednak w przypadku większych realizacji przyjmujemy zamówienia z całego naszego kraju oraz Niemiec. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz modernizacją elementów automatyki przemysłowej takich jak układy sterowania, systemy monitorowania oraz szafy i pulpity sterownicze. Wykonujemy również indywidualne projekty i montaż automatyki budynkowej, która charakteryzuje się niezawodnością działania oraz niezwykle prostą obsługą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zrealizować wszystkie jego oczekiwania. Więcej wiadomości na stronie www.

 

Słowa kluczowe inteligentny dom wielkopolskie   automatyka budynku wielkopolskie   inteligentny budynek wielkopolskie   automatyka przemysłowa wielkopolskie   systemy automatyki wielkopolskie   automatyka dla domu wielkopolskie   monitoring wielkopolskie   systemy alarmowe wielkopols
Url http://www.raion.net.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Automatyka
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Automatyka
Precia Molen zaistniała ponad pięćdziesiąt lat temu i dzięki wytężonej pracy i fachowemu podejściu, udało nam się osiągnąć lokalizację lidera na rynku układów wagowych. Zależy nam, aby każdy nasz Klient widział, że jego czas i finanse, są dla nas bardzo ważne. Nasi pracownicy są stale kształceni, aby akuratnie reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Wiemy, że każdy wymaga innych rozwiązań, z tej przyczyny staramy się rozpoznać każde indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Zapraszamy do skorzystania z mnogich promocji, a także odkrywczych rozwiązań, jakie oferujemy na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Produkowane przez nas balustrady stają się luksusowego rodzaju zabezpieczeniami balkonowymi. Stosowany przez nas materiał i użytkowana podczas wytwarzania technologia zezwala na zyskanie zadowalających rezultatów. Oferujemy również szereg innego rodzaju elementów. Dziś sztuka wchodzi w każdą domenę życia. Możecie się z nią spotkać wszędzie. Wykorzystujemy ją po to by przystroić nasz świat. Jest widzialna nawet pośród trywialnych przedmiotów. Starczy na przykład popatrzeć na balustrady, balustrady z tworzywa. Mogą posiadać rozliczne dekoracje i rewelacyjne dodatki. Mogą być wytworami produkcji i sztuki.
Kategoria:

Części maszyn przemysłowych, maszyn cnc, akcesoria do budowy i eksploatacji obrabiarek przemysłowych,technika liniowa, przeniesienie napędu, elektronika i sterowanie.Dystrybucja części maszyn,głownie:
-prowadnice liniowe
-moduły liniowe
-wózki liniowe(szynowe)
-śruby kulowe i nakrętki kulowe
-śruby trapezowe i nakrętki trapezowe
-pasy napędowe zębate ,klinowe
-koła pasowe klinowe, zębate HTD,T,AT
-listwy zębate, koła zębate modułowe
-wielokliny,tuleje wieloklinowe
-przeguby i wały przegubowe
-sprzęgła
-wałki prowadzące i łożyska liniowe
-łożyska liniowe w obudowach
-łożyska kulkowe ,baryłkowe,igiełkowe
-łożyska w oprawach
-oprawy łożysk
-podpory wałków-wsporniki końcowe wałków
-elektoerzeciona
-silniki krokowe
-sterowniki silników
-moduły zasilające
-transformatory
-płyty główne sterowania cnc
-programy sterujące
-http://www.cncland.pl/prowadnice-i-wozki-szynowe
-http://www.cncland.pl/nakretki-napedowe
Kategoria:

Labo Plus jako autoryzowany dystrybutor przedstawia Państwu pełną ofertę materiałów, sprzętu laboratoryjnego oraz wszelkich możliwych akcesoriów firm: Whatman GE, Brookfield Engineering, Barnstead, Polyscience, Bellingham+Stanley, Sonics, Spectrum i innych.

Polecamy wiskozymetry i reometry rotacyjne Brookfield, filtry i membrany Whatman, ultratermostaty Polyscience, polarymetry i refraktometry Bellingham Stanley, homogenizatory ultradźwiękowe Sonics i wiele innych grup sprzętu laboratoryjnego.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży materiały filtracyjne Whatman, takie jak: filtry szklane, filtry strzykawkowe, membrany filtracyjne, gilzy ekstrakcyjne, sączki ilościowe i jakościowe, bibuły celulozowe, fiolki filtracyjne, filtry dyskowe i kapsułowe oraz wiele innych popularnych produktów Whatman. Wysyłka możliwa jest w ciągu 24 h firmą kurierską UPS.

Firmowy serwis prowadzi naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne całego oferowanego przez nas sprzętu laboratoryjnego.
Kategoria:

W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo HERZ Polska Sp. z o.o., które specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży maszyn i elektronarzędzi do obróbki tworzyw sztucznych. Zakupią u nas Państwo: urządzenia ręczne, akcesoria do urządzeń ręcznych, zgrzewarki samojezdne, ekstrudery ręczne, zgrzewarki doczołowe, krawędziarki, stoły grzewcze, nagrzewnice powietrza, osprzęt do nagrzewnic, dmuchawy, zapalarki do kotłów, elementy grzejne, urządzenia kontrolne i druty do spawania tworzyw. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Pełna oferta zamieszczona została na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl