Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Psychoterapia Tarnów


 
Opis Ortos – Centrum Rozwoju Osobowości w Tarnowie specjalizuje się w terapii grupowej oraz indywidualnej. Pomagamy radzić sobie w kryzysach życiowych, oferujemy badania psychologiczne dzieci oraz młodzieży.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www.centrum-ortos.pl

 

Słowa kluczowe psycholog Tarnów   psychoterapia Tarnów
Url http://www.centrum-ortos.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Nov 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia
Serwis poświęcony rozwojowi duchowemu, psychoterapii i niekonwencjonalnym metodom uzdrawiania i zachowania dobrego zdrowia. Strona zawiera wiadomości z dziedziny rozwoju duchowego oraz o metodzie EFT, tapping i Regresing.
Stosowanie techniki EFT daje szybkie uwolnienie się od niechcianych emocji, a Regresing jest terapią reinkarnacyjną wykorzystującą zjawisko regresji. Obie metody uwalniają od tego, co przeszkadza nam w poznaniu prawdziwego siebie i w rozwoju duchowym. Wzrost duchowy osób stosujących omówione techniki zachodzi dzięki całościowemu uzdrawianiu na poziomie umysłu i ciała oraz duszy. Takie kompletne podejście do człowieka daje mu nowe umiejętności, poprawia jego samopoczucie i wspiera jego zdrowie, ale też wzbogaca go w wartości duchowe, co przyczynia się do jego rozwoju duchowego.
W ofercie są również kursy w tematyce rozwoju duchowego wykorzystujące techniki EFT, tappingu i regresingu.
Na stronie znaleźć można też wiele artykułów o rozwoju duchowym, psychoterapii i zdrowiu oraz gotowe modlitwy i wiele porad ze sfery duchowości i w temacie Rozwój duchowy.
Serdecznie zapraszam :)
Kategoria:

Lęki wśród dzieci występują bardzo często. Nie każdy rodzic wie, gdzie się w takiej sytuacji udać. Podpowiadamy wam, że najlepsze będą zabiegi u specjalisty psychologa. Dziś na takie zabiegi swoje dziecko możesz zabrać do naszego gabinetu. Pomogliśmy już wielu młodym ludziom i mamy w tym spore doświadczenie. Zapraszamy na nasza stronę internetową!
Kategoria:

Chcesz zadbać o swoje samopoczucie ? Pozwól sobie skorzystać z rozmowy z psychologiem który zapewnia wam doskonałą formę terapii jaka na pewno przypadnie wam do gustu. To właśnie nasz psycholog pozwoli wam na swobodną rozmowę z terapeutą dzięki czemu będziecie mogli się komuś wygadać i poczuć się o wiele lepiej. Zdecydowanie warto z takich pomocy korzystać w pełni! Taką terapię możemy rozpocząć także przez internet co jest dobrym rozwiązaniem!
Kategoria:

Chcesz dowiedzieć się więcej o psychologii, interesują cię zagadnienia dotyczące szeroko rozumianej psychiki, zapraszamy na blog psychologiczny Psychika.eu. Dowiesz się co to jest synestezja i syndrom presuicydalny, poznasz założenia behawioryzmu i psychologii procesu. Zapraszamy Cię!
Kategoria:

5. Tani
Empatika: gabinet psychiatryczno terapeutyczny Otwock. Psychoterapeuta i psychiatra oferuje fachową pomoc - konsultacje psychologiczne, leczenie farmakologiczne, psychoterapia, porady psychologiczne, terapia uzależnień i par. Psychoterapeuta, polecany i dobry psychiatra - Otwock i Józefów. Gabinet psychiatryczny zaprasza. Konsultacje lekarskie, poradnictwo, badania i diagnoza. Psychoterapeuci i Psychiatrzy, woj. Mazowieckie - kompleksowa pomoc ambulatoryjna, oferta skierowana do osób dorosłych i młodzieży.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl