Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952

Psychoterapia Tarnów


 
Opis Ortos – Centrum Rozwoju Osobowości w Tarnowie specjalizuje się w terapii grupowej oraz indywidualnej. Pomagamy radzić sobie w kryzysach życiowych, oferujemy badania psychologiczne dzieci oraz młodzieży.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www.centrum-ortos.pl

 

Słowa kluczowe psycholog Tarnów   psychoterapia Tarnów
Url http://www.centrum-ortos.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Nov 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia
Ewa Orłowska Warszawa - trener, mediator, coach. Trening Mindfulness oraz Nonviolent Communication NVC (porozumienie bez przemocy). Treningi Mindfulness dla firm (praktyki i warsztaty) i program redukcja stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), uważność - komunikacja empatyczna, trening uważności, mediacje (szkolenia z mediacji), coaching Warszawa.
Kategoria:

Jeżeli podejrzewasz, iż możesz cierpieć na jakąś chorobę psychologiczną, nie ma na co czekać i bez wątpienia należy wykonać pewien krok, który fachowo nazywa się psychoanalizą. Krok ten polega na szczegółowym poznaniu profilu psychologicznego pacjenta, poznaniu go jako osoby, i na podstawie rozmowy z nim stwierdzenie jakiejś choroby, analizę wykonuj nasz psycholog. Rzeszów to miejsce, gdzie znajduje się nasz gabinet, dlatego też tak ważnym jest, aby osoby, które podejrzewają u siebie na przykład depresję, wykonały taką analizę dla swojego zdrowia psychicznego tak, aby być pewnym, że jest się zdrowym, lub podjąć stosowne kroki zmierzające do wyleczenia. Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej po więcej szczegółowych informacji.
Kategoria:

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony www i zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomocy osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków bądź leków. Jeśli chcesz, przyjedziemy po Ciebie. Zapewniamy nie tylko detoks, czyli odtrucie organizmu w komfortowych warunkach, ale różne formy terapii. Zapraszamy do zapoznania się z luksusowymi warunkami naszych placówek, odwiedzają stronę www. Kontakt z nami 24/7.
Kategoria:

Zgubiłeś kontrolę nad swoim życiem? Czujesz się zestresowany, bezradny i nie masz motywacji do podjęcia działań? A może nie potrafisz właściwie ułożyć swoich relacji z otoczeniem- małżonkiem, szefem, współpracownikami? Doskonale trafiłeś! Zgłoś się do gabinetu psychologicznego Ewy Sobieszek. Znajduje się on we Wrocławiu i przyjmuje Klientów z wszelakimi problemami. Jestem doświadczonym terapeutą, znajduję się na liście terapeutów rekomendowanych przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Dzięki tej metodzie terapeutycznej, wspólnie z Klientem mogę odkryć i pozamykać sprawy z jego przeszłości, które powodują powstrzymanie potencjału i autonomii. Pomagam osobom z zaburzeniami snu, zmagającymi się z żalem po stracie bliskiej osoby. Zapraszam na moją stronę internetową.
Kategoria:

Consilia Centrum Psychoterapii i Szkoleń znajduje się we Wrocławiu i świadczy dla swoich klientów pomoc psychologiczną, psychiatryczną oraz psychoterapeutyczną. Poza tym organizuje również różnego rodzaju warsztaty i szkolenia związane właśnie z wymienionymi wyżej dziedzinami. Pacjentami centrum są zarówno małe i starsze dzieci oraz młodzież jak i osoby dorosłe. W centrum zatrudnieni są wyłącznie odpowiednio wykształceni specjaliści z właściwym doświadczeniem i umiejętnościami, którzy w swojej pracy zawsze kierują się dobrem pacjenta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl