Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
7
65016

Psychoterapia Tarnów


 
Opis Ortos – Centrum Rozwoju Osobowości w Tarnowie specjalizuje się w terapii grupowej oraz indywidualnej. Pomagamy radzić sobie w kryzysach życiowych, oferujemy badania psychologiczne dzieci oraz młodzieży.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www.centrum-ortos.pl

 

Słowa kluczowe psycholog Tarnów   psychoterapia Tarnów
Url http://www.centrum-ortos.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Nov 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia
Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Serdecznie zapraszamy dalej - Kliknij i sprawdź. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Psycholog zaprasza.Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Serdecznie zapraszamy dalej - Kliknij i sprawdź. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Psycholog zaprasza.
Kategoria:

Nasza gabinet powstał z misją niesienia pomocy potrzebującym dzieciom oraz młodzieży, którzy zmagają się z zespołem aspergera oraz autyzmem. Staramy się każdego dnia wspierać naszych podopiecznych, pomagając im we wdrażaniu się do codziennych obowiązków. Prowadzimy również żłobek oraz przedszkole, gdzie realizując podstawę programową pomagamy dzieciom potrzebującym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Mind-Spa to nowy gabinet oferujący usługi konsultacji psychologicznych oraz psychoterapię. Działa w Warszawie i został założony przez Paulinę Łukasiewicz, psychologa ze specjalizacją zdrowie i psychoterapia i z szerokim doświadczeniem w swojej branży. Specjalizuje się ona głównie w terapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu skierowana jest do osób dorosłych, które doświadczają dyskomfortu z powodu stanów smutku i przygnębienia, depresji, fobii, stanów lękowych, nadmiernego stresu i napięcia, przeżywanych emocji w związku z sytuacją życiową, także do osób chcących rozumieć lepiej swoje emocje i poprawić relacje z innymi.
Kategoria:

Dostałeś nową pracę i potrzebujesz badań wstępnych? A może Twe badania kończą ważność i czekają cię kolejne badania okresowe? Zgłoś się do pracowni psychologicznej TEST, jaka od wielu lat oferuje kompetentne usługi w sferze badań psychologicznych dla osób zatrudnionych w różnych zawodach. Nasi wykwalifikowani psychologowie prowadzą specjalistyczne badania psychologiczne kierujących pojazdami oraz badania na rzecz medycyny pracy: wstępne, okresowe czy kontrolne. Wykonujemy także badania psychologiczne dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Dzięki długiej praktyce specjaliści przyjmujący w gabinecie zdobyli sobie zaufanie wielu pacjentów. Nasi doświadczeni psychoterapeuci rozwiążą każdy problem. Odwiedziny w naszej pracowni to gwarancja rozmowy w sympatycznej atmosferze i zachowania dyskrecji. Gwarantujemy, że po uczestnictwie w terapiach prowadzonych przez naszych specjalistów błyskawicznie zauważysz efekty. Po szczegóły oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Specjalista psychiatra i psychoterapeuta Maciej Klimarczyk. Gabinet w centrum Bydgoszczy i w Mogilnie, specjalizujący się w leczeniu depresji, nerwic oraz zaburzeń psychicznych wieku podeszłego. Na stronach znajdują się również opisy częstych zaburzeń psychicznych, takich jak: depresja, lęki i nerwice lękowe, bezsenność, choroba Alzheimera, informacje na temat sposobów leczenia i psychoterapii oraz skala samooceny depresji (skala Depresji Becka).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl