Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
9
64903


 
Opis Dobry Psycholog Jolanta Szczepaniak Psycholog Psychoterapeuta z Muranowa w Warszawie zaprasza osoby, które czują się osamotnione lub przeżywają kryzys w relacjach międzyludzkich i nie radzą sobie w życiu i relacjach z innymi ludźmi.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dobrym wykształceniem uniwersyteckim.
Specjalizuję się w terapii par i terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i jednocześnie jesteś gotowy na wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to trafiłeś we właściwe miejsce. Wspólnie postaramy się przezwyciężyć trapiące ciebie problemy i poprawić jakość twojego życia.
Osoby potrzebujące fachowej pomocy doświadczonego psychologa ale odczuwające zarzenowanie przed wizytą u psychologa zapraszam na pierwsze konsultacje online na Skypie.
Więcej informacji o terapiach znajdą Państwo na www.szczepaniak-psychology.eu

 

Słowa kluczowe terapia par warszawa   terapia rodzin warszawa   terapia uzależnień warszawa   dobry psycholog warszawa   diagnoza psychologiczna warszawa  
Url http://szczepaniak-psychology.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Data wpisu Feb 12, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Przychodnia psychiatryczna w Poznaniu (Wielkopolska). Dr n. med. Paulina Klonowska-Woźniak - psychoterapeuta, seksuolog, psychiatra Poznań. Zaburzenia snu, terapia, kryzys pomoc, choroba psychiczna, depresja, nerwica leczenie skutecznie. Lekarz specjalista psychiatra oraz seksuolog prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny i seksuologiczny w Poznaniu. Zapraszamy - seksuolog, psycholog, terapeuta, psychiatra prywatnie Poznań.
Kategoria:

Psychoterapia tworzy usługi ośrodka ProBono zlokalizowanego w Szczecinie. Placówka posiada wykwalifikowaną ekipę pracowników jak też oferuje wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Zainteresowani mogą liczyć na prywatne sesje, w ramach jakich gwarantowana jest bezwarunkowa poufność. Oferta terapeutyczna świadczona jest w postaci prawie godzinnych sesji, jakich liczba uzależniona jest od konkretnego przypadku. Pacjenci mogą zapisywać się na terapie, jeżeli pragną przykładowo zerwać z nałogami wyniszczającymi ich życie, bądź też przy okazji schorzeń takich, jak depresja lub stany lękowe. Psychoterapeuci pomagają też osobom z zaburzeniami odżywiania.
Kategoria:

Wojciech Górecki, psycholog, terapeuta i biohipnolog zaprasza do Gabinetu Psychobiostymulacji im. prof. Marii Szulc. Zakres oferowanych usług: leczenie alkoholizmu i innych uzależnień, depresji, nerwic, zespołu natrętnych myśli, lęków, bezsenności, anoreksji, bulimii, wad wymowy, impotencji, zaburzeń poczucia własnej wartości. Profesjonalna i skuteczna terapia oparta na wieloletnim doświadczeniu i badaniach naukowych. Pomoc psychologiczna.
Kategoria:

Profesjonalna psychoterapia - gabinet psychologiczny w Warszawie. Zmagasz się z kłopotami prywatnymi, małżeńskimi albo rodzinnymi? A może cierpisz na zaburzenia psychiczne? Od razu odwiedź nasz gabinet ewentualnie się z nami skontaktuj. Zatrudnieni w naszym gabinecie zawodowcy na bank pomogą ci rozwiązać wszelkie Twoje kłopoty życiowe, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Mają oni spore doświadczenie, z tej racji są w stanie pomóc każdemu. Wszelkie wizyty, jakie odbywają się w naszym gabinecie organizowane są w przyjaznej i miłej atmosferze tak by nasi klienci czuli się wygodnie oraz pewnie. W naszej ofercie znajdą Państwo także terapie indywidualne jak i grupowe. Nasza propozycja przydzielona jest dla osób dorosłych i dla dzieci. Wszelkie informacje na temat naszego gabinetu i oferowanych przez nas usług znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategoria:

"Polana" to przede wszystkim zgrany zespół, współpracujących ze sobą specjalistów: psychologów, terapeutów uzależnień, psychiatrów z wieloletniąpraktyką zawodową.

Mamy nie tylko doświadcznie i odpowiednie przygotowanie merytoryczne, ale także całkiem spory bagaż życiowych doświadczeń - własne rodziny, dzieci, pracę nad własnym rozwojem.

Jesteśmy przekonani, że efekty psychoterapii nie zależą wyłącznie od profesjonalnych komptencji ale też od osobowości i "życiowego treningu".
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl