Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803


 
Opis Dobry Psycholog Jolanta Szczepaniak Psycholog Psychoterapeuta z Muranowa w Warszawie zaprasza osoby, które czują się osamotnione lub przeżywają kryzys w relacjach międzyludzkich i nie radzą sobie w życiu i relacjach z innymi ludźmi.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dobrym wykształceniem uniwersyteckim.
Specjalizuję się w terapii par i terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i jednocześnie jesteś gotowy na wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to trafiłeś we właściwe miejsce. Wspólnie postaramy się przezwyciężyć trapiące ciebie problemy i poprawić jakość twojego życia.
Osoby potrzebujące fachowej pomocy doświadczonego psychologa ale odczuwające zarzenowanie przed wizytą u psychologa zapraszam na pierwsze konsultacje online na Skypie.
Więcej informacji o terapiach znajdą Państwo na www.szczepaniak-psychology.eu

 

Słowa kluczowe terapia par warszawa   terapia rodzin warszawa   terapia uzależnień warszawa   dobry psycholog warszawa   diagnoza psychologiczna warszawa  
Url http://szczepaniak-psychology.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Data wpisu Feb 12, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Centrum Familion jest ośrodkiem, w którym przeprowadzane są rzetelne świadczenia z obszaru porad psychologicznych. Z oferty placówki mogą skorzystać na przykład opiekunowie razem z dziećmi, czy też małżeństwa. W ramach organizowanych warsztatów kompetencji rodzicielskich odbywają się zajęcia z zakresu między innymi wartościowej komunikacji z dzieckiem oraz pokonywania złości dziecka. Dostępne są również konsultacje psychologiczne przez Internet. Centrum wykonuje także szereg testów dla dzieci, w tym między innymi takie, jak Test Inteligencji WISC-R, wykonywane są również szczegółowe testy dotyczące ryzyka wystąpienia dysleksji u dziecka.
Kategoria:

Psychoterapia Wrocław zaprasza do zapoznania się z zakresem usług naszego gabinetu psychoterapii. Zajmujemy się leczeniem depresji, leczeniem nerwicy, leczeniem zaburzeń psychosomatycznych, itp. Psychoterapeuta Wrocław Generalnie obejmuje swoją pomocą zaburzenia powstałe na tle emocjonalnym. W sposób rzetelny pomagamy zgłębić meandry ludzkiej psychiki oraz odkryć korzenie nieświadmości. Serdecznie zapraszamy do naszego Gabinetu Psychoterapii Wrocław.
Kategoria:

Oferuję:
- psychoterapię indywidualną, par oraz counselling metodą Gestalt,
- grupy i warsztaty rozwoju osobistego.

Jacek Załuski - mgr psychologii, mgr zarządzania, Specjalista Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling).
Kategoria:

Poszukujesz skutecznej pomocy związanej z psychoterapią? Wstąp do Centrum Rozwoju i Psychoterapii Strefa Zmiany w mieście Warszawa. Doświadczony zespół fachowców sprawi, że na pewno będziesz zadowolony ze świadczonych usług. Tylko u nas ciekawe programy terapii, wysoka jakość wyników związanych z terapiami i oczywiście korzystne ceny. Zapraszamy serdecznie
Kategoria:

Jesteśmy ośrodkiem leczenia uzależnień. Naszymi polami działania są alkoholizm, narkomania, a także depresja. Naszym pacjentom oferujemy doskonale wyposażoną klinikę położoną w ustronnym i cichym miejscu; wygodne pokoje i możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu; łazienki w pokojach, saunę, solarium i doskonałą kuchnię. Osoby walczące z narkomanią otrzymują u nas pełne wsparcie z zakresu detoksykacji i programów terapeutycznych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl