Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20827
415
11
64967


 
Opis Dobry Psycholog Jolanta Szczepaniak Psycholog Psychoterapeuta z Muranowa w Warszawie zaprasza osoby, które czują się osamotnione lub przeżywają kryzys w relacjach międzyludzkich i nie radzą sobie w życiu i relacjach z innymi ludźmi.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dobrym wykształceniem uniwersyteckim.
Specjalizuję się w terapii par i terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i jednocześnie jesteś gotowy na wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to trafiłeś we właściwe miejsce. Wspólnie postaramy się przezwyciężyć trapiące ciebie problemy i poprawić jakość twojego życia.
Osoby potrzebujące fachowej pomocy doświadczonego psychologa ale odczuwające zarzenowanie przed wizytą u psychologa zapraszam na pierwsze konsultacje online na Skypie.
Więcej informacji o terapiach znajdą Państwo na www.szczepaniak-psychology.eu

 

Słowa kluczowe terapia par warszawa   terapia rodzin warszawa   terapia uzależnień warszawa   dobry psycholog warszawa   diagnoza psychologiczna warszawa  
Url http://szczepaniak-psychology.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Data wpisu Feb 12, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Przychodnia psychiatryczna w Poznaniu (Wielkopolska). Dr n. med. Paulina Klonowska-Woźniak - psychoterapeuta, seksuolog, psychiatra Poznań. Zaburzenia snu, terapia, kryzys pomoc, choroba psychiczna, depresja, nerwica leczenie skutecznie. Lekarz specjalista psychiatra oraz seksuolog prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny i seksuologiczny w Poznaniu. Zapraszamy - seksuolog, psycholog, terapeuta, psychiatra prywatnie Poznań.
Kategoria:

Osobom poszukującym pomocy psychoterapeutycznej, Gabinet Psychoterapii w Gliwicach proponuje terapię w konwencji Gestalt: psychoterapię indywidualną, konsultacje, coaching, terapię małżeństw i par, interwencję kryzysową.
Terapia Gestalt sprawdza się z powodzeniem zarówno w pracy ze sprawami z naszego życia osobistego (problemy w związkach, rodzinne, trudności emocjonalne, załamania, stany depresyjne itd.) jak i z kwestiami zawodowymi. Więcej informacji na stronie Gabinetu. Tomasz Jaksik - zapraszam.
Kategoria:

W naszym asortymencie znajdą się bukiety kwiatowe na wszystkie okazje. Kwiaty będzie można zamówić bezpośrednio przez internet (online). Wraz z rozwojem firmy staramy się rozszerzyć naszą działalność jak i również oferowany asortyment.
Nazywam się Violetta Ponczek. Jestem psychologiem - specjalność kliniczna. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Psychologa. Jestem psychologiem klinicznym i pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi. Jeżeli masz problem natury psychologicznej i borykasz się z różnymi trudnościami takimi jak depresja, stres , fobie , uzależnienia ( min. alkohol, narkotyki, papierosy, hazard, gry, komputer) ,anoreksja ,bulimia ,trudności i kryzys emocjonalny ,brak motywacji do działania ,poczucie utraty sensu życia ,żałoba, strata, śmierć ,myśli samobójcze ,wypalenie zawodowe ,uczucie stałego zmęczenia ,poczucie braku własnej wartości, problemy w związku, problemy w kontaktach społecznych ,problemy z dziećmi. Prowadzę także program wspierania pracowników, który jest nowoczesnym narzędziem. Porady psychologa pozwalają odciążyć pracowników od konieczności rozwiązywania „prywatnych” problemów , z drugiej umożliwia pracownikom bezpłatne skorzystanie z fachowej pomocy lub wsparcia pozwala na skupieniu się przez pracownika na efektywności i wydajności pracy. Główne korzyści to ekonomiczność i zyski dla firmy. Zapraszam na spotkanie tel.697-543-351.
Kategoria:

Klinika Attente zajmuje się kurowaniem uzależnień. Najczęśtrze uzależneinia to: przyzwyczajenie do hazardu, alkoholizm, narkomania czy medykamentów. Każde z tych uzależnień można wyleczyć. Nasz perfonel jest w stanie efektywnie wyleczyć niezdrowe uzależnienia. Usytuowanie ośrodka w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego gwaru. Jest to dodatkowy atut naszego ośrodka. Przebywanie w ośrodku pomaga wrócić do zdrowia fizycznego i do równowagi psychicznej. Nasi podopieczni mogą liczyć na wsparcie terapeutów, profesjonalizm oraz wysoką jakość usług medycznych, a także atrakcyjne usytuowanie ośrodka. Ośrodek istnieje od 5 lat, zdobył już trwałe miejsce na rynku usług leczenia uzależnień.
Kategoria:

Psychoterapia Wrocław zaprasza do zapoznania się z zakresem usług naszego gabinetu psychoterapii. Zajmujemy się leczeniem depresji, leczeniem nerwicy, leczeniem zaburzeń psychosomatycznych, itp. Psychoterapeuta Wrocław Generalnie obejmuje swoją pomocą zaburzenia powstałe na tle emocjonalnym. W sposób rzetelny pomagamy zgłębić meandry ludzkiej psychiki oraz odkryć korzenie nieświadmości. Serdecznie zapraszamy do naszego Gabinetu Psychoterapii Wrocław.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl