Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028


 
Opis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Primeko. Siedziba firmy znajduje się w Gnieźnie. Mamy do zaoferowania całe mnóstwo rozwiązań, z których warto skorzystać. Przede wszystkim chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jeśli interesuje Cię biologiczna oczyszczalnia ścieków, skorzystaj z oferty. Czekamy na kontakt od Ciebie już teraz !

 

Słowa kluczowe szamba   oczyszczanie ścieków   oczyszczalnia
Url http://oczyszczalnieprimeko.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Oct 7, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Jeżeli jesteś zarządcą wielkopowierzchniowego obiektu oraz poszukujesz solidnej i kompetentnej firmy sprzątającej - zapoznaj się z ofertą AMLUX Sp. z o. o. Oferujemy całkowite usługi oraz rozwiązania z obszaru usług czystościowych. Sprzątamy biurowce, magazyny, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe oraz wiele innych. Wszyscy nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i posiadają aktualne świadectwa o niekaralności. Cała nasza kadra podchodzi do wykonywanych obowiązków sumiennie oraz z dużym zaangażowaniem. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednakże przez biura regionalne, umiejscowione w 14 najważniejszych miastach, działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do podjęcia współpracy. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

strona wykonawcy dachów , budowa dachów,pokrycia dachowe Jesteśmy firmą która wykonuje usługi dekarskie prywatnym osobom (domki jednorodzinne, budynki gospodarcze) i firmom, których zlecenia nie przekraczają 1000 m2 dachu.nasze usługi świadczymy na obszarze: Wrocław, Trzebnica i okolice
Kategoria:

Od początku działalności trudnimy się wykonywaniem wszelkiego typu konstrukcji szklanych. Nasza oferta dotyczy projektowania oraz montażu balustrad szklanych, ścian, zabudów, kabin prysznicowych i wszelkiego rodzaju drzwi. Dysponujemy przestronną wiedzą oraz zapleczem technicznym. Dzięki temu mamy praktycznie nieograniczone możliwości, które pozwalają na składanie eleganckich konstrukcji ze szkła. Oferujemy wybór rozmaitego rodzaju szkła. Dzielimy je ze względu na grubość, odcień, strukturę oraz własności fizyczne. Wszystkim naszym klientom proponujemy kompleksowe doradztwo, począwszy od projektu, a na montażu kończąc. Szczegóły na witrynie www.
Kategoria:

W Szczecinie mieści się firma Grzegorz Szastaj.pl Usługi Wysokościowe, jaka profesjonalnie wykonuje prace na wysokości. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, ale nasze usługi kierujemy też do Klientów z innych miejsc w kraju. Dzięki bogatemu doświadczeniu, posiadanym kwalifikacjom, podejmujemy się prac wymagających wykorzystania technik alpinistycznych czy też podnośników, takich jak montaż reklam, instalacji i dekoracji, malowanie oraz czyszczenie elewacji, dachów, przycinanie drzew, oczyszczanie rynien i wiele innych prac. Prócz tego zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych. Każde zlecenie wykonywane jest profesjonalnie, a z naszej strony oferujemy kompetentną pomoc i zapewniamy dotrzymanie ustalonych terminów. Dodatkowe informacje odnośnie oferty opublikowaliśmy na stronie.
Kategoria:

Optymalizacja bezpieczeństwa w przemyśle oraz intralogistyce, ponad 3.000 projektów w ponad 40 krajach, w tym systemy detekcji osób, wózków widłowych oraz niebezpiecznych stref oferuje firma ELOKON Polska Sp. z o. o. w Warszawie. Na rynku działamy od 1992 r., specjalizując się w bezpieczeństwie maszyn i procesów przemysłowych z zachowaniem zdolności produkcyjnych maszyn. Na swoim koncie Posiadamy ponad 3000 projektów! Obecnie posiadamy pięć oddziałów w całej Polsce. Nasza działalność ma także wymiar edukacyjny, w postaci szkoleń, seminariów, konferencji. Zapewniamy niezawodność i oszczędność kosztów!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl