Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007


 
Opis Edukacja przedszkolna stanowi fundament w budowaniu wiedzy młodego człowieka. Od niej zależy zatem stabilność całej wiedzy zdobywanej w toku edukacji. Mając na względzie wszechstronny rozwój dzieci Przedszkole i Żłobek "Pyza i Ja" w małym wielkim świecie prowadzi zajęcia metodą inteligencji wielorakich Howarta Gardbnera. Dzieci poznają świat razem z "Pyzą" - zaznajamiając się z kulturą i tradycjami różnych regionów, jednocześnie ucząc się przy tym umiejętności do samodzielnego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Takie podejście procentuje w kolejnych etapach edukacji młodego człowieka, ułatwiając mu jak najpełniejsze korzystanie z możliwości jakie oferuje edukacja szkolna.
Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie.

 

Słowa kluczowe Przedszkole Kraków   Przedszkole Prądnik   Żłobek Kraków   Żłobek Prądnik
Url http://przedszkolekrakow.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Wydawnictwa
Edukacja Nauka
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Data wpisu Dec 21, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Wydawnictwa
Na licencji czeskiego wydawnictwa "Modry Slon" oferujemy książki dla dzieci, w których dziecko staje się głównym bohaterem opowieści. Dzięki możliwości zamieszczenia fotografii i unikalnej dedykacji bajki stanowią idealny prezent na wszelkie okazje.
Kategoria:

Poradniki - największy wybór w sieci.Darmowe ebooki. W Złotych Myślach dostępna jest wiedza, która zbliża ludzi do sukcesu
Kategoria:

Edukacja przedszkolna stanowi fundament w budowaniu wiedzy młodego człowieka. Od niej zależy zatem stabilność całej wiedzy zdobywanej w toku edukacji. Mając na względzie wszechstronny rozwój dzieci Przedszkole i Żłobek "Pyza i Ja" w małym wielkim świecie prowadzi zajęcia metodą inteligencji wielorakich Howarta Gardbnera. Dzieci poznają świat razem z "Pyzą" - zaznajamiając się z kulturą i tradycjami różnych regionów, jednocześnie ucząc się przy tym umiejętności do samodzielnego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Takie podejście procentuje w kolejnych etapach edukacji młodego człowieka, ułatwiając mu jak najpełniejsze korzystanie z możliwości jakie oferuje edukacja szkolna.
Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie.
Kategoria:

Emano to wydawnictwo prezentujące testy na prawo jazdy w UK oraz angielski kodeks drogowy. Wszystkie materiały przetłumaczone na język polski w atrakcyjnym wydaniu. Wcale nie musisz znać zngielskiego, aby zdać prawo jazdy w UK. Serwis oferuje również ciekawe porady i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie przez osoby starające się o prawo jazdy w UK.
Kategoria:

Siedziba oficyny wydawniczej Unimex znajduje się we Wrocławiu. Od 1994 roku drukuje ona leksykony, poradniki, komentarze o tematyce rachunkowości, finansów czy podatków. Zawierają one profesjonalne, zrozumiałe omówienia najczęstszych problemów. Są one opracowywane przez uznanych specjalistów zgodnie z bieżącym stanem prawnym. Oprócz serii klasycznych wydawnictw, firma proponuje ponadto wersje elektroniczne swoich tytułów. Ponadto, jest ona również organizatorem otwartych kursów, prowadzonych przez zaznanych lektorów. Pełen zakres dostępnych tytułów dostaną Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl