Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903

przedPORODEM.pl - Internetowa Szkoła Rodzenia


 
Opis Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl to multimedialny, interaktywny kurs praktycznego przygotowania do porodu, połogu oraz opieki nad noworodkiem. W kursie można znaleźć nagrania video wykładów oraz gimnastyki do wykonywania przed porodem, liczne instrukcje i komentarze, fachowe ilustracje i animacje, zadania do wykonania. Przez cały czas trwania kursu przyszłe mamy mają zapewniony kontakt z instruktorami szkoły rodzenia - z położną, lekarzem i konsultantką laktacyjną oraz z innymi uczestniczkami kursu poprzez zamknięte forum internetowe oraz pocztę e-mail. Kontakt ten jest zapewniony także po ukończeniu szkoły poprzez uczestnictwo w Klubie poPORODZIE.

 

Słowa kluczowe ciąża   ciąża i poród   poród   przygotowanie do porodu   przed porodem   gimnastyka przed porodem   gimnastyka w ciąży   szkoła rodzenia   internetowa szkoła rodzenia  
Url http://przedporodem.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Ciąża
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jul 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Ciąża
Nasza strona internetowa powstała specjalnie z myślą o młodych – przyszłych mamach. Właśnie, dlatego znajdziesz u nas nie tylko informacje na temat noworodków, które są bardzo pomocne, ale i także informacje na temat co należy zabrać do szpitala aby niczego wam nie zabrakło. Dowiedz się również jak powinna wyglądać wyprawka dla noworodka oraz ile na nią należy przeznaczyć. Znajdziesz także w naszej ofercie informacje jak i gdzie taka wyprawka dla noworodka w swojej ofercie jest najkorzystniejsza. Warto więc odwiedzić naszą stronę już dziś i dowiedzieć się czy jesteście dobrze przygotowani na przyjście bobaska.
Kategoria:

Profesjonalne przygotowanie do porodu, karmienia piersią i pielęgnacji noworodka. Zajęcia prowadzi położna a także specjaliści: psycholog, rehabilitant, logopeda, ginekolog, neonatolog. Kobiety w ciąży i po porodzie mogą uczestniczyć również w zajęciach jogi. Serdecznie zapraszam, Barbara Łabanowska.
Kategoria:

Chcesz dowiedzieć się coś na temat ciąży i jej rozwoju? Nasza strona gwarantuje wam to za pośrednictwem znajdującego się kalendarza. Taki kalendarz ciąży to doskonały sposób aby sprawdzić jak płód powinien się prawidłowo rozwijać i zaobserwować to u siebie. Kalendarz ciąży który znajdziecie u nas jest oferowany jak najbardziej za darmo, a więc każda przyszła mama może pozwolić sobie na jego stosowanie. Dzięki nie mu możecie wiedzieć jak ciąża tydzień po tygodniu zmienia się dzięki prawidłowemu rozwojowi dziecka.
Kategoria:

Badzokowa Strefa Klubowa - pigułka oraz antykoncepcja jest OK. Pragniesz zapytać ginekologa dla Pewności o środki i pigułki antykoncepcyjne. Na stronie - polacy o partnerstwie, forum, pytania do eksperta. Serdecznie zapraszamy - pigułka, zabezpieczenie, ciąża.
.
Kategoria:

Celem twórców aplikacji Better Mum jest pomoc kobietom w ciąży a także młodym mamom. Stworzony przez nasz zespół program można stosować zarówno w komputerze domowym, jak również w formie aplikacji mobilnej. Gwarantujemy bardzo dużą ilość informacji, które będą potrzebne dla rodziców i dzieci, na wszystkich etapach rozwoju. Przygotowaliśmy między innymi możliwość prowadzenia pamiętnika, opis ciąży a także propozycje zabaw. zapraszamy do korzystania z funkcjonalnych usług, które dostępne są nieodpłatnie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl