Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
14
65898


 
Opis Nasza firma przeprowadzkowa działa na terenie miasta Wrocławia już od ładnych kilku lat czyli od roku 2010. W tym czasie wykonaliśmy setki przeprowadzek, tych małych oraz tych dużych. Szybko tanio i bez stresu przeprowadzamy małe i duże mieszkania ale i całe domy. Obsługujemy również firmy oraz instytucje. Jak szukasz sprawdzonej firmy to koniecznie musisz skorzystać z usług firmy ProMove Przeprowadzki. Gwarantujemy fachowość, terminowość i korzystne ceny. To chyba liczy się dla Was najbardziej. Polecamy się!

 

Słowa kluczowe przeprowadzki wrocław   usługi przeprowadzkowe   tanie przeprowadzki wrocław
Url http://www.przeprowadzki-wroclaw.com/
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Data wpisu Sep 10, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Jeśli poszukują Państwo pewnego, przetestowanego, pierwszorzędnego przewoźnika realizującego transport internacjonalny, zalecamy zapoznać się z profilem usług proponowanych przez usytuowaną w Rudzie Śląskiej firmę EXPRESS-TEAM. Nasi kierowcy, z doświadczeniem popartym niezbędnymi licencjami i certyfikatami, na wszelkim etapie tranzytu dbają o sprawny tok usługi oraz bezpieczeństwo poleconego artykułu. W taborze posiadamy plandeki i kontenery, chłodnie, a oprócz tego wozy wyładowcze. Szczegółowe wiadomości o zasadach dokonywanego poprzez EXPRESS-TEAM transportu międzynarodowego dostępne są na stronie internetowej firmy.
Kategoria:

Firma Sprint Bus oferuje profesjonalny, szybki i pewny przewóz klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Właścicielem Sprint Bus jest pan Andrzej Krzyszycha. Naszą ekipę tworzy zespół doświadczonych kierowców. Zajmujemy się przewozem klientów - tanim i komfortowym - do Niemiec, Holandii i Belgii. Naszym użytkownikom proponujemy także wypożyczenie autokarów oraz busów na różne okazje, w tym na: wyjazdy integracyjne, szkolenia, imprezy okolicznościowe (takie jak wesele), targi, konferencje oraz pielgrzymki. Czekamy na wszelkie rezerwacje, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00 i w soboty w godzinach 8.00 - 15.00. Sprint Bus - postaw na wygodę, sprzyjające ceny oraz oszczędność czasu. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej witryny internetowej.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie przewozu towarów.
Wykonujemy usługi transportowe autami o ładowności do 1,5t z zamkniętymi nadwoziami typu furgon. Chroni to ładunek przed zawilgoceniem i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz znacznie zmniejsza ryzyko kradzieży dzięki mechanicznemu i elektronicznemu zabezpieczeniu przestrzeni ładunkowej.

Zasięgiem naszej działalności obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz Szwajcarię i Norwegię.

Nasze auta są przystosowane do przewożenia mienia przesiedlenia, towarów na paletach i innych nietypowych towarów..
Kategoria:

Od 2005r. 175 przewoźników w kraju i zagranicą. Realizacja transportów pojazdami różnego typu. Samochody przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Odpowiednie rozwiązania logistyczne oraz ubezpieczenia oszczędzające kapitał i czas naszych partnerów. Zakres terytorialny usług logistycznych: Transport drogowy: Europa Zachodnia - Niemcy, Benelux, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Austria, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia, Szwecja, Norwegia, Dania; Transport drogowy Azja: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Turkmenistan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja, Białoruś, Mołdawia, Mongolia; Transport morski, lotniczy, multimodalny: cały świat – Azja, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka, Australia, Europa;
Kategoria:

GRAN to profesjonalna firma, która od wielu lat zajmuje się kompletną obsługą klientów w obrębie spedycji i przewozów transportowych. Zasięgiem swoich usług obejmuje Europę Zachodnią, Grecję, Turcję, Maltę, Ukrainę i daleką Norwegię. Specjalizuje się w przewozie łodzi, jachtów motorowych oraz ładunków ponadnormatywnych takich jak konstrukcje i maszyny, których nie da się rozłożyć na części ze względu na budowę. Wszystkie przewozy odbywają się dzięki solidnej flocie składającej się z 40-tu pojazdów z czego 15 to zestawy ze specjalistycznymi naczepami niskopodwoziowymi. Dla pełnej gwarancji bezpieczeństwa firma ma ubezpieczenie OCP przewoźnika 500.000 EUR. Swoje działania opiera na wieloletnim doświadczeniu oraz znakomitej znajomości branży. Ponadto ma certyfikat Rzetelnej Firmy, co świadczy niezawodności współpracy.Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl