Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Projekty wnętrz, wystrój wnętrz, aranżacja wnętrz


 
Opis BAK Architekci z Zawiercia to zespół architektów i projektantów wnętrz. Marzenia i potrzeby naszych klientów są dla nas inspiracją podczas projektowania ciekawej architektury i niebanalnych wnętrz. Zawsze staramy się znaleźć w naszych projektach i aranżacjach optymalne, a jednocześnie niepowtarzalne rozwiązania. Światło, kolor, wyobraźnia i faktura to nasz przepis na ciekawy projekt lub wystrój wnętrza. Wykonujemy projekty domów, apartamentów, restauracji, pubów, aptek, biur. Posiadamy również doświadczenie w realizacji takich projektów jak stadnina koni, czy kręgielnia. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe projekty wnętrz   projektowanie wnętrz   aranżacja wnętrz   wystrój wnętrz   projekt   domu   mieszkania   apartamentu   restauracji   biura   rezydencji   pubu   kręgielni   apteki   Kraków   Warszawa   Śląsk   Katowice   Częstochowa   Zawiercie   Małopolska   Wrocław
Url http://www.projekty-wnetrz.eu
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Budownictwo > Projekty domów
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Oct 11, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Profesjonalne projekty, wiele lat doświadczeń i naturalnie zadowolenie licznej grupy klientów to najważniejsze atuty naszej firmy. Ask Architekt to biuro architektoniczne mieszczące się w trójmieście i oferujące szeroką paletę usług związanych z projektowaniem. Dzięki naszym pomocom możesz uzyskać wyjątkowe projekty, zarówno nowych budynków jak i tych istniejących. Polecamy pełne zapoznanie się z naszą ofertą
Kategoria:

Chcesz zbudować piękny dom? Z tego właśnie powodu interesują Cię projekty domów? Wejdź już dziś i zobacz jakie projekty są najlepsze, najbardziej przestronne, najłatwiej buduje się z nich nowy dom.
Kategoria:

Pracownia projektowania biur . Profesjonalna aranżacja i projektowanie biur . Aranżacja biur . Recepcje , sufity , podłogi , meble . Wykonujemy kompleksowe projekty pomieszczeń biurowych . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą . Profesjonalne projekty biur .
Kategoria:

Architektura wnętrz mieszkalnych i użytku publicznego oraz projekty mebli. Projektowanie, dekoracje, aranżacje wnętrz. Koncepcja, projekty wnętrz, nadzór, realizacje pod klucz. Profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Architektura wnętrz - cały kraj.
Kategoria:

Kvadrat Design – biuro aranżacji wnętrz, w którym powstają unikalne projekty aranżacji wnętrz domów, mieszkań oraz wnętrz użyteczności publicznej. Do każdego projektu podchodzimy z prawdziwym zaangażowaniem starając się jak najlepiej poznać Państwa potrzeby, by efekt końcowy był w 100% zgodny z Państwa oczekiwaniami. W trakcie prac projektowych skupiamy się na ergonomii proponowanych rozwiązań, na ich spójności estetycznej, kolorystycznej materiałowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl