Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
6
64903


 
Opis Z przyjemnością przedstawiamy Ci wizytówkę naszej firmy i już z tego miejsca chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od projektowania infrastruktury drogowej w mazowieckim. Mamy za sobą wiele skomplikowanych realizacji i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Nasza praca składa się z kilku etapów i każdemu z nich nadzoruje wykwalifikowany specjalista. Jeśli więc chcesz współpracować z fachowcami od projektowania dróg, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze dane znajdziesz na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe projektowanie drogowe   budownictwo drogowe   badanie podłoża gruntowego
Url http://www.projektowaniedrogowe.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Mar 21, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Możliwości znalezienia interesującej nas maszyny budowlanej - czy też wózka widłowego - w internecie są bardzo duże. Ilość giełd maszyn i vortali tematycznych pozwala na szeroki wybór sprzętu nowego i używanego, który akurat jest nam potrzebny. Warto jednakże zachować zawsze czujność decydując się już na konkretny zakup danego urządzenia - bezwzględnie należy opierać się na zaufanych sprzedawcach maszyn, a niska cena musi być poparta pełną dokumentacją przykładowej koparki czy ciągnika rolniczego.
Kategoria:

Firma DOP-BET od 1999 roku produkuje płyty drogowe. W swoim asortymencie oferują nie tylko nowe, wyprodukowane płyty drogowe, ale także używane płyty drogowe wcześniej odkupione od ich właścicieli. Płyty drogowe są bardzo mocnym elementem zabezpieczającym ciężki sprzęt mechaniczny (i nie tylko) przez korozją lub ugrzęźnięciem w błocie.
Betonowe płyty drogowe są nieodłącznym elementem każdej przebudowy drogi. Popularnymi wśród płyt są również żelbetonowe płyty drogowe czy ażurowe płyty drogowe. Obszar działania firmy DOPBET to północ, centrum i wschód Polski, a w szczególności takie miasta jak: Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Białystok.
Świadczymy usługi w zakresie transportu oraz wynajmu sprzętu specjalistycznego, to jest: koparek, dźwigów, podnośników i temu podobne.
Kategoria:

3. Dom
Budujesz dom - nie wiesz co trzeba załatwić, jak sie do tego zabrać? Ten portal jest własnie dla Ciebie - poznasz prawo budowlane, dowiesz się co trzeba załatwić w urzędach, jakie umowy podpisać. Pomożemy w doborze materiałów i technologii przydatnych do zastosowania w budowie domu jednorodzinnego.
Kategoria:

Wykonawstwo, modernizacja i remonty posadzek żywicznych.
Wykonujemy posadzki, które posiadają specjalistyczne wymagania: chemoodporna, antyelektrostatyczna, odporna na ścieranie, antypoślizgowa, elastyczna.
Stosowane przez nas rozwiązania posiadają aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej oraz certyfikaty Państwowego Zakładu Higieny. Posadzki te spełniają także wymogi HACCP oraz zalecenia Unii Europejskiej.
Kategoria:

Firma Tamrol to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem w produkcji urządzeń mechanicznych przeznaczonych dla przetwórstwa węglowego. W stałej sprzedaży mamy workownice manualne i przesiewacze do Eko groszku przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. W ofercie firmy Tamrol dostępna jest także szeroka gama towarów, takich jak środki do produkcji rolnej, a zatem nawóz tlenkowy wapienno-magnezowy, mocznik oraz saletra amonowa, artykuły budowlane i węgiel kamienny typu orzech, kostka, groszek oraz miał. Proponowane w naszej firmie produkty to najwyższej jakości produkty pochodzące od wypróbowanych dostawców. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz rozeznaniu w rynku, gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc w wyborze towaru. Tamrol to atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl