Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
21
65027


 
Opis Z przyjemnością przedstawiamy Ci wizytówkę naszej firmy i już z tego miejsca chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od projektowania infrastruktury drogowej w mazowieckim. Mamy za sobą wiele skomplikowanych realizacji i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Nasza praca składa się z kilku etapów i każdemu z nich nadzoruje wykwalifikowany specjalista. Jeśli więc chcesz współpracować z fachowcami od projektowania dróg, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze dane znajdziesz na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe projektowanie drogowe   budownictwo drogowe   badanie podłoża gruntowego
Url http://www.projektowaniedrogowe.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Mar 21, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Verasol® to największy wybór zadaszeń tarasu, letnich ogrodów, ogrodzeń i wiat samochodowych. Od 20 lat oferujemy wysokiej jakości aluminiowe zadaszenia, które mają atrakcyjną cenę. Realizujemy specjalistyczny pomiar zadaszenia tarasu lub letniego ogrodu oraz wykonujemy pełny montaż. W naszej ofercie mieści się też rozległy asortyment opcji i akcesoriów, takich jak szklane ściany przesuwne, futryny aluminiowe i przesuwne drzwi tarasowe, osłony przeciwsłoneczne, markizy i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem - firmą Scala Plastics Poland w Kostrzynie Wlkp.
Kategoria:

Technika diamentowa to domena firmy MM MetalBud. Technika diamentowego cięcia i wiercenia to jedna z metod stosowana aktualnie w budownictwie. Podwyższa ona poziom wykonywania fachowych prac budowlanych. Technika diamentowa posiada zalety w postaci: niedługi czas wykonywania robót, dokładność, estetyka wytwarzania. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma MM MetalBud ma w swojej ofercie usługi oparte na technice diamentowej. Są to wiercenie diamentowe, cięcie ścian, cięcie żelbetu. Nasi nabywcy to między innymi Mostostal, Consolis, urzędy gmin lub nabywcy indywidualni. Zapraszamy do współparcy!
Kategoria:

Domik.pl - Portal budowlany remonty budownictwo firma usługi zlecenia budowlane i remontowe, budowa domów, dom, ekipa budowlana, remont mieszkania, remontowanie, renowacje, remonty wnętrz, wykończenie mieszkań. Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała
Kategoria:

Firma balkony-zabudowa.pl proponuje Państwu usługę realizacji zabudowy każdego balkonu, tarasu czy loggi. Wykorzystujemy do tego system ramowy COPAL, który gwarantuje doskonałą wytrzymałość. Dajemy klientom trzyletnią gwarancję na wszystkie roboty realizowane przez naszą firmę. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, dlatego nie boimy się nawet najtrudniejszego zlecenia. Klientom proponujuemy nieodpłatny pomiar tarasu oraz niezobowiązujące zaprezentowanie wyceny wskazanego przez klienta obszaru robót. Zapraszamy do zadawania pytań naszym specjalistom.
Kategoria:

Firma specjalizuje się w sprzedaży silników spalinowych do wszystkich rodzajów oraz maszyn budowlanych. Oferta firmy obejmuje również elementy hydaruliki siłowej. W szczególności są to: pompy główne, silniki jazdy i obrotu, siłowniki hydrauliczne, zawory i rozdzielacze.

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych maszyn budowlanych jak również części zamiennych pochodzących z rozebranych koparek, ładowarek oraz spycharek. Działając wspólnie możemy zapewnić szeroki asortyment dostępnych od ręki podzespołów oraz części zamiennych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl