Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64950


 
Opis Z przyjemnością przedstawiamy Ci wizytówkę naszej firmy i już z tego miejsca chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od projektowania infrastruktury drogowej w mazowieckim. Mamy za sobą wiele skomplikowanych realizacji i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Nasza praca składa się z kilku etapów i każdemu z nich nadzoruje wykwalifikowany specjalista. Jeśli więc chcesz współpracować z fachowcami od projektowania dróg, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze dane znajdziesz na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe projektowanie drogowe   budownictwo drogowe   badanie podłoża gruntowego
Url http://www.projektowaniedrogowe.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Mar 21, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Wspólnotom mieszkaniowym z Lublina proponujemy fachową obsługę administracyjną. Jako firma KSJ Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Stec funkcjonujemy na rynku od 1997 roku. Od samego początku stawiamy na rozwój i podnoszenie standardu usług. Dzięki temu udało nam się zyskać ufność wielu klientów, którzy są w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Administrowanie nieruchomościami w naszym wydaniu obejmuje przede wszystkim obsługę finansowo-księgową, techniczną oraz eksploatacyjną. Na bieżąco prowadzimy książkę obiektu budowlanego. Wyliczamy wysokości podatków oraz innych opłat. Czuwamy także nad realizacją projektów gospodarczych i obsługujemy zebrania wspólnoty. Nasza propozycja otacza również usługi składające się na utrzymanie czystości na częściach wspólnych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Oferujemy Państwu szeroką gamę pokryć dachowych. W naszej ofercie znajduje się min.: blachodachówka, blachodachówka z posypką ceramiczną, blacha trapezowa, dachówka cementowa, dachówka ceramiczna, gont bitumiczny.
Ponadto oferujemy: parapety wewnętrzne, parapety zewnętrzne, sys. antyoblodzeniowe, okna, systemy orynnowań, hydroizolacje
oraz inne.
Pomagamy dobrać optymalny produkt do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne 24h, czyszczenie i udrożnienia kanalizacji, czyszczenie pionów i poziomów kanalizacyjnych. Indywidualne podejście do klienta.Profesjonalny sprzęt.Szybki dojazdna terenie województwa mazowieckiego
607 206 609; 22-771 98 86
Kategoria:

Usługi Remontowo-Budowlane REM-BUD Przemysław Zaborowski działa w obrębie usług budowlanych, a również remontowych od 1998 roku. Przewodzimy prace budowlane, a też remontowe w zakresie poprawy dachów, elewacji, a też posadzek. Nasze wieloletnie doświadczenie, tasuje się na wysoką jakość zaświadczanych usług, wskutek czemu mogą być Państwo przekonani o rzetelności naszej pracy. Prace remontowe przewodzone przez naszą firmę prowadzone są na terenie Poznania, a także najbliższych okolic. Nasza wykwalifikowana kadra pracuje na przetestowanym sprzęcie, wysokiej klasy. Więcej o naszych usługach można przeczytać na stronie www naszej marki.
Kategoria:

, działa na rynku od 1996 roku i od samego początku konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży, wynajmu i montażu rusztowań oraz ogrodzeń tymczasowych i panelowych. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potencjał pozwalające sprostać każdemu zadaniu w dziedzinie konstrukcji rusztowaniowych. W swojej ofercie sprzedażowej posiadamy także drabiny, szalunki , rusztowania przejezdne oraz zsypy do gruzu, wciągarki, windy budowlane i inne maszyny. Oferujemy również wszystko to, co jest niezbędne do eksploatacji i montażu rusztowania i ogrodzenia budowlanego.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku wrocławskim i ogólnopolskim zarówno w ramach stałej współpracy, jak i obsługi poszczególnych zleceń. Staramy się sprostać potrzebom naszych klientów zarówno w ramach powyższej oferty jak również indywidualnych zleceń wynikających z potrzeb danej inwestycji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl