Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
3
65542


 
Opis Firma Zielona Przestrzeń została założona przez wielbiciela zieleni, kolorowych i zadbanych ogrodów. Projektant ogrodów i przestrzeni zielonych oferuje profesjonalne usługi ogrodnicze w zakresie wyboru odpowiednich roślin i materiałów, realizacji prac wykonawczych i pielęgnacyjnych oraz kreacji twórczych projektów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Słowa kluczowe projektowanie ogrodów wrocław   pielęgnacja ogrodów wrocław   projekty ogrodów wrocław   zakładanie ogrodów wrocław   nawadnianie ogrodów wrocław   systemy nawadniające wrocław   zakładanie trawników wrocław
Url http://zielonaprzestrzen.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Nov 14, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Firma HAT-GARDEN oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie archiektury krajobrazu.Nasza firma świadczy kompleksowe urządzanie, projektowanie a także pielegnację terenów zielonych. Zajmujemy się zarówno prywatnymi posesjami jak i także firmowymi terenami zieleni. Realizujemy najbardziej wymagające zamówienia a podstawą naszej działalnosci jest zadowolenie naszego Klienta z wykonanej przez naszą firmę uslugi.Usługi świadczone przez nasza firmę realizowane są zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że powierzone nam zadania zostaną wykonane z należytą starannością i dbałością o szczegóły.
Kategoria:

W naszej ofercie rośliny egzotyczne. Saramaca Exotic Plants jesteśmy wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy Mountochi S.L.

Specjalizującej się w imporcie roślin i drzew egzotycznych pochodzących z różnych zakątków Świata - Ameryki Południowej ( Argentyna, Gujana),

Afryki Północnej oraz krajów śródziemnomorskich.
Posiadamy różnorodny asortyment roślin i drzew egzotycznych
Bambusy, drzewa figowe, drzewa oliwne (nawet 1000 letnie),wiele gatunków palm (w tym wytrzymujące minusowe temperatury),jak również różnego

rodzaju drzewa egzotyczne w bardzo nietypowych wymiarach ( do 6-7 m wysokości).Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie

internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy Pracownią Architektury Krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem terenów zieleni, przydomowej i publicznej. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi i biurami projektowymi, wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne, oferujemy fachowe doradztwo. Zapraszamy!
Kategoria:

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym - transport, maszyny oraz narzędzia ogrodnicze. W związku z tym jesteśmy gotowi do realizacji każdego zlecenia. Nasza usługi ogrodnicze Kraków oparte są na sumienności, fachowości i punktualności. Wykonujemy prace porządkowe, rekultywacyjne i ziemne. Prowadzimy całkowite prace ogrodnicze od nawożenia roślin oraz przycinania żywo- płotów zajmujemy się nasadzenia materiału roślinnego. Przybywamy z pomocą służąc kompetentnymi poradami i nabytym przez lata doświadczeniem w pielęgnacji terenów zielonych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

Studio Projektowe powstało w 2008 roku w Lublinie pod nazwą Lunaticgarde.pl. Świadczymy kompleksowe usługi z branży projektowania i realizacji ogrodów. Z roku na rok zdobywam większe doświadczenie na polu ogrodniczym. Oferujemy szeroki zakres prac projektowych, dokumentacji technicznych, wizualizacji i filmów. Wszystkie projekty ogrodów realizujemy kompleksowo lub nadzorujemy na życzenie klienta. Jesteśmy elastyczną firma co pozwala nam na idealne wkomponowanie się w potrzeby inwestora. Ogrody klasyczne, nowoczesne, wiejskie, wodne jesteśmy wstanie wykonać etapowo w rozłożeniu na kilka lat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl