Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

Projektowanie ogrodów, architektura krajobrazu


 
Opis Strona domowa architekt krajobrazu Eweliny Zgódki

 

Słowa kluczowe architektura krajobrazu
Url http://the-landscape-architect.com
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Feb 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Dombal to połączenie nowoczesności z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na fachowców i wysokie standardy, toteż nawiązujemy współpracę tylko z wykwalifikowanym personelem oraz renomowanymi producentami. Zajmujemy się architekturą drewnianą, w szerokim zakresie rozumianym drewnem ogrodowym oraz małą architekturą miejską i parkową. Sferą naszego funkcjonowania jest nie tylko dystrybucja, prowadzimy także profesjonalne podpowiedzi jak również montaż zamówionych elementów.
Możemy poszczycić się dużą liczbą realizacji w dziedzinie instalowania drewnianych elementów architektury.
Jeśli chodzi o elewacje, nasze propozycje to cała gama rozwiązań, w zakresie drewnianych fasad. Działalność naszej firmy w sferze elewacji to kompleksowa oferta, od doradztwa po montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą desek elewacyjnych: zobacz nasze rozwiązania w zakresie deski i desek elewacyjnych wejdź na www.dombal.com.pl/elewacje/elewacja-thermowood/deska-elewacyjna-termo-jesion.html.Czytaj całość!
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Adviser zlokalizowane w Poznaniu, w celu najwyższej dbałości o rośliny frapuje się projektowaniem oraz montażem układów skrapiania oraz płynnego nawożenia, jak również układów kierowania klimatem w szklarniach. Ogromne doświadczenie oraz znajomość najnowocześniejszych technologii pozwala naszym pracownikom oferować i realizować jak najlepsze dla danego obiektu rozwiązanie. Indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższej jakości towary i pierwszorzędna załoga sprawiają, iż nasza firma jest szeroko poważana. Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

VKażdy wyjątkowy kwiat zasługuje na donicę osoBinfo.

Donice osoBinfo wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanej, lekkiej mieszanki betonowej, pokryte warstwą koloryzowanej masy plastikowej, co daje niespotykany efekt wizualny. Donica osoBinfo wytwarzana jest ręcznie, co gwarantuje odmienność i oryginalność każdego egzemplarza. Sprawi to, że Twój taras, ogród, balkon czy parapet będzie inny i wyjątkowy.
Kategoria:

Firma TAXUS na początku trudniła się aranżacją ogrodów, jest już na rynku już od 1995 roku. Wieloletnia działalność przedsiębiorstwa wpłynęła na jej bogate doświadczenie, dlatego firma ta jest dziś jedną z bardziej znanych firm na rynku. Posiada szeroką ofertę usługową. Zapraszamy do zaznajomienia się z jej stroną www oraz przedstawioną tam ofertą.
Kategoria:

Nowoczesne ogrody to nie tylko zieleń ale także takie elementy jak systemy automatycznego nawadniania, stawy kąpielowe czy zielone ściany. Pracownia R.K. Architektura Krajobrazu zajmuje się całościowym wykonywanie zieleni, włącznie ze wspomnianymi elementami nowoczesnych technologii w branży. Przed przystąpieniem do realizacji wykonywany jest projekt wraz z kosztorysem. Pozwala to na zaplanowanie przebiegu prac oraz ustalenie odpowiedniego budżetu. Sprawdzeni fachowcy wykonują ogród wg. projektu co sprawia że końcowy efekt jest zawsze zgodny z oczekiwaniem klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl