Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
9
66140

PROJEKT projekty mostów


 
Opis Biuro projektowe Projekt od lat przygotowuje projekty mostowe, które realizowane są na terenie całego kraju. Nasze biuro znajduje się w Złocieńcu, ale zgłaszają się do nas Klienci z całej Polski. W naszym portfolio znajdują się profesjonalne projekty zaawansowanych technologicznie mostów, obiektów mostowych i kładek dla pieszych. Specjalizujemy się w organizowaniu modernizacji istniejących już obiektów. Nadzorujemy wykonanie przygotowanego projektu, także przygotowujemy adekwatne ekspertyzy, opinie techniczne oraz szereg innych dokumentów. Wszystkie nasze projekty są starannie przygotowane, dbamy o ich dostosowanie do przeznaczenia oraz warunków, w których będą wykorzystywane. Wszelkie potrzebne informacje dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie można także zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje.

 

Słowa kluczowe projekty mostów   nadzór inwestorski   Złocieniec   projektowanie dróg   firma projektowa   doradztwo techniczne   konstrukcja mostów
Url http://www.projektowaniekot.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Sep 14, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości paneli podłogowych, zapraszamy na stronę internetową firmy Euro-Floors. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie. Firma ma duże doświadczenie w branży. Oferuje panele marki Alsa Floor, które odznaczają się wysoką wytrzymałością na zarysowania i wgniecenia a dodatkowo wyjątkowymi walorami estetycznymi. Ponadto w ofercie Euro-Floors Państwo najmodniejsze kolekcje drewnianych paneli, między innymi: Solid, Solid Medium, Solid Chic, Solid Plus, Visual oraz Osmoze. Zachęcamy do kontaktu oraz składania zamówień za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:

Firma handlowa - Hydro-San - Grupa SBS w Kamieniu Pomorskim swoje usługi świadczy od 1990 roku. Nasza hurtownia jest autoryzowanym członkiem grupy instalacyjnej - SBS. Specjalizujemy się w technice grzewczej i sanitarnej, dostarczając sprzęt i akcesoria z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Oferujemy elementy wyposażenia łazienek i kuchni, marek, takich jak Keller, Delfin czy Nanopanel. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, doświadczoną, szybką i sprawną obsługę. Oferujemy darmowy transport w obrębie naszej gminy. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Grupa-ASTRA Polska powstała w roku 1989 i funkcjonuje na zasadzie kompanii przedsiębiorstw wspólpracujących we wspólnym przedmiocie działalnosci gospodarczej.

Przedmiotem działanosci gospodarczej jest między innymi:

- rolnictwo i lesnictwo,
- wydobycie i przetwórstwo kopalin,
- przetwórstwo drewna,
- produkcja materiałów budowlanych,
- produkcja farb i lakierów oraz pigmentów,
- wykonawstwo robót budowlanych i specjalistycznych,
- doradztwo i zarządzanie,
- projektowanie budowlane, urbanistyczne i techniczne,
- reklama,
- gospodarka odpadami,
- ochrona zabytków,
- kultura i sport,
- transport drogowy.

Wytworzone produkty mają zastosowanie w drogownictwie, budownictwie, w wiertnictwie, ochronie srodowiska naturalnego, rolnictwie oraz innych dziedzinach gospodarki.
W okresie kilkunastu lat grupa nawiązala stalą wspólpracę w wymienionych branżach z renomowanymi firmami w Europie i na swiecie.

Na wytworzone produkty grupa posiada niezbędne certyfikaty krajowe i eropejskie a ponadto wspólpracuyje z niezależnymi instytutami i laboratoriami.

Oferowane przez grupę produkty charakteryzują się szeroką gamą asortymentową.

Uslugi swiadczone na rzecz innych podmiotów gospodarczych cechuje wysoka jakość i dotrzymywanie terminów realizacyjnych.
Kategoria:

Silicol System to polski wytwórca chemii do posadzek przemysłowych betonowych jak i wykonywanych z żywic. Ma w swojej ofercie bogatą gamę impregnatów, tak do nowych posadzek betonowych, nowych posadzek z żywic, jak i posadzek regenerowanych, między innymi w systemie betonu polerowanego, czy betonu wygładzanego.

Produkty dedykowane są do zastosowania profesjonalnego – wyspecjalizowane firmy posadzkarskie i sprzątające - autoryzowanych wykonawców, co gwarantuje pełną satysfakcję z uzyskanych wyników. Produkowane przez nas produkty: impregnaty, preparaty myjące i zabezpieczające powstały w wyniku długich lat własnych doświadczeń w wykonywaniu posadzek dla przemysłu. Ich formuły zostały skomponowane tak, aby zapewnić świetny efekt końcowy przy mniejszym nakładzie pracy.
Kategoria:

Porady budowlane, nowości z branży i wiele innych na jednym portalu. Projektoskop to projekt zbierający artykuły eksperckie, które mają pomóc każdemu w budowie swojego wymarzonego domu, urządzenia jego wystroju oraz przygotowywania wszystkich niezbędnych formalności. Dodatkowo znajdą Państwo sekcję opisującą zagadnienia prawa budowlanego. Zapraszamy do odwiedzenia portalu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl