Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Programy do kosztorysowania Norma


 
Opis Oferujemy programy do kosztorysowania Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Prowadzimy szkolenia z programu Norma. Norma STANDARD szczegółowe informacje. Cennik programu NORMA STANDARD. Sklep z oprogramowaniem.

 

Słowa kluczowe szkolenia norma   norma std   norma standard   norma pro   programy do kosztorysowania
Url http://www.norma-standard.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Mar 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Interesujące programy komputerowe znajdą Państwo na witrynie internetowej programy.net.pl Udostępniliśmy ogromną ilość programów, co sprawia, że każdy odwiedzający powinien odszukać właściwą dla siebie propozycję. Szukanie programów możliwe jest za pomocą dogodnych kategorii tematycznych lub przez przygotowaną wyszukiwarkę. Zapraszamy również wszystkich odwiedzających do zapoznania się z aktualnościami z sektora informatycznego oraz z przygotowanymi przez nas poradami obejmującymi dużą liczbę zagadnień komputerowych.
Kategoria:

Klienci agencji Atventure, powstałej w 2011 roku, to firmy, którym zależy na zachęcaniu do korzystania ze swoich usług. W ramach swoich kampanii marketingowych firmy te decydują się na zaproponowanie swoim klientom systemów lojalnościowych i motywacyjnych. Firma Atventure zapewnia im niezbędną i fachową pomoc w tym zakresie od stworzenia pomysłu kampanii przez jej nadzorowanie aż do sfinalizowania.
Kategoria:

Asepta Serwis PPHU zaistniał w 2007 roku w Lublinie. Funkcjonujemy w terenie automatyki przemysłowej. Tworzymy oprogramowanie sterowników PLC wiodącej marki Simens Simatic, takich jak S7-200, S7-300, S7-1200, a także paneli operatorskich Simatic HMI oraz przekaźników Siemens LOGO. Ponadto zakres naszych usług obejmuje budowę, składanie oraz modernizacje szaf sterowniczych. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej. Planujemy układy sterujące różnych urządzeń. Zajmujemy się także uruchamianiem i naprawą pakowarek Bag in Box oraz innych maszyn, a także firmy Dys-Pak. Posiadamy części zamienne i ich wymianę. Niezawodna postać produktów oraz fachowa obsługa przysporzyły firmie już wielu zadowolonych klientów. Jeżeli zechcą Państwo lepiej poznać firmę zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Firma BPS na rynku pojawiła się już dawno temu – swoje usługi świadczy bowiem od 2002 roku. Zajmuje się wyposażaniem hoteli, sklepów czy także gastronomii w sprzęt komputerowy oraz fiskalny. Firma zdążyła już zdobyć bardzo duże praktykę, dlatego jej usługi są całkowicie fachowe , a dodatkowo rozbudowane.Zakład produkcyjny BPS w chwili obecnej działa na terenie całego kraju, mimo tego że jej siedziba znajduje się w Toruniu.
Kategoria:

Androidweb.pl – pod tym adresem dostępna jest duża ilość ciekawych aplikacji i gier, z których na pewno będą zadowoleni fani systemu Android. Każdy odwiedzjący, niezależnie od wieku, ma możliwość skorzystania z oferty bezpłatnie. Dostępne aplikacje pomagają w życiu codziennym, mogą być również doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasy - nie brakuje tutaj gier strategicznych, logicznych i zręcznościowych. Wszystkie tytuły są starannie opisane i przyporządkowane do odpowiednich kategorii co na pewno pomoże w wyborze.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl