Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Programy do kosztorysowania Norma


 
Opis Oferujemy programy do kosztorysowania Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Prowadzimy szkolenia z programu Norma. Norma STANDARD szczegółowe informacje. Cennik programu NORMA STANDARD. Sklep z oprogramowaniem.

 

Słowa kluczowe szkolenia norma   norma std   norma standard   norma pro   programy do kosztorysowania
Url http://www.norma-standard.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Mar 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
W naszej firmie zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do profesjonalnych oraz nowoczesnych aplikacji mobilnych, która pozwala za pośrednictwem różnego rodzaju urządzeń mobilnych wypełnić wszystkie rodzaje deklaracji PIT wraz z załącznikami, co pozwala na szybkie wypełnienie deklaracji z możliwością sprawdzenia błędów. Jednocześnie nasza apelacja pozwala również na korzystanie z e-deklaracji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!
Kategoria:

Prowadzimy sprzedaż programów kosztorysujących takich jak: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD, programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe INTERCENBUD i SEKOCENBUD. W naszej ofercie znajdują się również programy sprzedażowo-magazynowe, programy kadrowo-płacowe, programy do księgowości. Organizujemy szkolenia o charakterze warsztatowym dla kosztorysantów z obsługi programów kosztorysowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień w sklepie internetowym. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509.
Kategoria:

Norma PRO to program przeznaczony do kosztorysowania. Programy serii Norma to najpopularniejsze programy do kosztorysowania na Polskim rynku. Prowadzimy szkolenia z obsługi programu Norma. Norma PRO szczegółowe informacje. Cennik programu NORMA PRO. Sklep z oprogramowaniem.
Kategoria:

Postaw na PITy z Gazet. Program posiada wiele opcji ułatwiających pracę użytkownikowi. Dla przykładu – jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek trudności lub wątpliwości co do sposobu wypełnienia druków, można skorzystać z dodatku w postaci Pomocy. Pomoc zawiera masę niezbędnych informacji ułatwiających wypełnienie zeznania podatkowego. Z naszymi programami wypełnisz wszystkie dokumenty prawidłowo. Wejdź na stronę i pobierz odpowiedni program.
Kategoria:

Firma miniCRM.pl oferuje dostęp do programu CRM w Internecie. Stworzony przez naszą firmę program umożliwia zgromadzenie bazy kontrahentów i zadań a także nadzór nad działaniami sprzedażowymi. Zastosowane przez nas systemy zabezpieczeń, dają klientom komfort w zakresie bezpieczeństwa wszystkich przechowywanych danych. Rezultatem korzystania z naszego systemu CRM będą świetne układy z kontrahentami wszystkich firm, które skorzystają z naszych usług. Dajemy klientom do wyboru opcje abonamentowe, które różnią się funkcjonalnością programu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl