Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20076
415
3
64743

Profesjonalne instalacje CO w Bielsku


 
Opis Prowadzimy firmę zajmującą się profesjonalnym wykonywaniem przyłączy gazowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, wodomierzy, urządzeń grzewczych itp. Możemy również dokonać napraw i wymiany zepsutych urządzeń oraz poddać je konserwacji. Zakres naszych działań obejmuje wykonywanie prac wewnątrz i na zewnątrz obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Działamy w pełni kompleksowo i realizujemy wszystkie konieczne działania, przestrzegając przyjętych norm i przekazanych nam przez klienta wytycznych. Pilnujemy, aby instalacje były zgodne z informacjami zawartymi w projekcie i spełniały wszelkie normy, decydujące o ich odbiorze przez dostawców mediów.

Proponujemy zróżnicowaną ofertę dostosowaną do potrzeb niemal każdego klienta. Jesteśmy terminowi, dbamy o jakość świadczonych przez nas usług i korzystamy tylko ze specjalistycznego sprzętu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają instalacjom trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Posiadamy rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nam proponować najlepsze możliwe rozwiązania. Dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami, umiejętnościami i uprawnieniami. Działamy na terenie Bielska-Białej i jego okolic.

 

Słowa kluczowe instalacje wodne w bielsku   wymiana piecy gazowych   instalacje wodociągowe w bielsku
Url http://instalacje-bielsko.pl
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Mar 10, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
Na naszej stronie znajdziesz pełen asortyment produktów przydatnych przy odwadnianiu domów, parkingów, ulic. Są to m.in. komory drenażowe wytrzymujące nacisk 14,5 ton/oś. Systemy do zagospodarowywania wód deszczowych zbudowane z komór drenażowych SC gromadzą i infiltrują wody deszczowe do gruntu z dróg, autostrad oraz zurbanizowanych terenów miejskich.
Wszechstronność ich zastosowania sprawdziła się zarówno w wielkich projektach przemysłowych i sportowych, jak również w rozwiązaniach indywidualnych, takich jak odwadnianie dachów domów jednorodzinnych. Komory drenażowe zapewniają ochronę i uzupełnienie zasobów wód podziemnych oraz ograniczają zagrożenia powodziowe.
Są również rynny, drenaż opaskowy i wiele innych.
Kategoria:

Profesjonalne pogotowie hydrauliczne PHU Winstal świadczy usługi z zakresu wodno-kanalizacyjnego na terenie Poznania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu cieszymy się nieposzlakowaną opinią. W naszym fachu wbrew pozoru ważna jest nie tylko fachowa wiedza, ale również kreatywność i nietuzinkowe podejście do nietypowych prac. My posiadamy te wszystkie cechy dlatego każde nasze zlecenie, jest zleceniem udanym. Dysponujemy również całodobowym telefonem, dzięki czemu działamy na terenie Wielkopolski również jako pogotowie hydrauliczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Profesjonalne instalacje sanitarne na terenie całego kraju. Zapraszamy na naszą stronę internetową polskihydraulik.pl gdzie zapoznacie się Państwo z naszą pełną ofertą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak: instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, instalacje wentylacyjne, instalacje centralnego odkurzania. Na stronie dostępne informacje kontaktowe w razie potrzeby kontaktu z naszą firmą
Kategoria:

Firma Duet Sp. z o. o. od 1989 roku działa na rynku, jako dostawca profesjonalnych artykułów i usług z branży ochrony przeciwpożarowej. Firma również sprzedaje, jak także montuje oraz konserwuje urządzenia oraz systemy sygnalizacji pożarowej, a również prowadzi nadzór i kompleksowo obsługuje firmy w zakresie ochrony przeciwpożarowego i BHP. Mamy: drzwi p-poż, drzwi przeciwpożarowe, drzwi EI, drzwi dymoszczelne. Firma Duet współpracuje z wieloma renomowanymi partnerami urządzeń systemów bezpieczeństwa. Dzięki temu zapewnia swoim Klientom sprawdzony oraz bezpieczny sprzęt, na jakim można polegać. Firma ma wszystkie wymagane prawem autoryzacje i certyfikaty, jakie upoważniają ją do wykonywania prac związanych z planowaniem, montażem, przeglądami oraz konserwacją systemów ochrony przeciwpożarowej. Więcej na ten temat na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Krys-San z Tarczyna. Funkcjonujemy na obszarze całego województwa mazowieckiego i proponujemy kompleksowe usługi hydrauliczne w zakresie montażu instalacji sanitarnych, ogrzewających oraz solarnych. Zapewniamy wykopy pod instalacje i przyłącza, budowę betonowych zbiorników na szambo, przydomowe oczyszczalnie ścieków, piony kanalizacyjne, serwis sieci wodno-kanalizacyjnych, grzanie centralne, podłogowe, ścienne czy nawiewowe, montaż węzłów cieplnych, grzejników, pieców i kotłowni, instalacje solarne oraz centralnego odkurzania. Pracujemy w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, biurach, urzędach, szkołach oraz budynkach przemysłowych. Nasi wykwalifikowani fachowcy realizują zamówienia w pełni profesjonalnie, terminowo. Służą też fachową poradą. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl