Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
3
64830

Profesjonalne instalacje CO w Bielsku


 
Opis Prowadzimy firmę zajmującą się profesjonalnym wykonywaniem przyłączy gazowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, wodomierzy, urządzeń grzewczych itp. Możemy również dokonać napraw i wymiany zepsutych urządzeń oraz poddać je konserwacji. Zakres naszych działań obejmuje wykonywanie prac wewnątrz i na zewnątrz obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Działamy w pełni kompleksowo i realizujemy wszystkie konieczne działania, przestrzegając przyjętych norm i przekazanych nam przez klienta wytycznych. Pilnujemy, aby instalacje były zgodne z informacjami zawartymi w projekcie i spełniały wszelkie normy, decydujące o ich odbiorze przez dostawców mediów.

Proponujemy zróżnicowaną ofertę dostosowaną do potrzeb niemal każdego klienta. Jesteśmy terminowi, dbamy o jakość świadczonych przez nas usług i korzystamy tylko ze specjalistycznego sprzętu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają instalacjom trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Posiadamy rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nam proponować najlepsze możliwe rozwiązania. Dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami, umiejętnościami i uprawnieniami. Działamy na terenie Bielska-Białej i jego okolic.

 

Słowa kluczowe instalacje wodne w bielsku   wymiana piecy gazowych   instalacje wodociągowe w bielsku
Url http://instalacje-bielsko.pl
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Mar 10, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
Szamba Olsztyn, szamba Białystok.
Przedsiębiorstwo ALUMIX jest przedstawicielem firmy TRAIDENIS na Polskę w zakresie oczyszczalni ścieków typu NV. Oferujemy szamba w Olsztynie,
Białymstoku oraz na terenie całej Polski, oferujemy także: płyty obornikowe,
roboty ogólnobudowlane.
Kategoria:

Akma Łódź - zabezpieczenia obiektów od uderzeń piorunów, instalacje odgromowe (piorunochron aktywny) z wczesną emisją lidera (tzw. głowice aktywne). Gromostar, Odgromnik - profesjonalny montaż instalacji odgromowej. Posiadamy stosowne certyfikaty i dopuszczenia. Serdecznie Zapraszamy - odgromy, piorunochrony, instalacja odgromowa i systemy odgromowe.
Kategoria:

Jednostka Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko istniejemy nieustannie od 1991 roku, wykonując usługi dla firm oraz klientów instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, fabrykacji elementów do wentylacji i instalacji centralnego ogrzewania, a także handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo produkty znanych oraz docenianych na rynku przedsiębiorstw, a także wysokiej klasy materiały, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu wszechstronnym wsparciem oraz wspieramy w doborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.
Kategoria:

Sposobność taniego, a co najistotniejsze szczelnego odprowadzania osobistych, przyszłych nieczystości, to aktualnie wymóg oraz norma. Jesteśmy producentem nieprzeciekających zbiorników żelbetowych na gnojowicę - SZAMBA BETONOWE powinny spełniać szereg zaleceń i dodatkowo przepisów z aspektu ochrony środowiska. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek prowizorki oraz przeoczenia. Wiąże się to wszak nie tylko z zasadami bezpieczeństwa, ale również z określonymi utrudnieniami i wyrokami sądowymi. Szambo betonowe jest w tym momencie najlepszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, kłopot odprowadzania zlewek. Duża konkurencja w biznesie przedsiębiorstw, produkujących SZAMBA BETONOWE, powoduje, że możemy liczyć na szerokie spektrum ochrony i jednocześnie na wieloletnią gwarancję, o ile tyczy się to omawianych zbiorników
Kategoria:

Witamy państwa na naszej stronie internetowej.jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferujemy solidne i fachowe usługi w Krakowie i jego okolicach.Nasz wachlarz usług jest niezwykle szeroki ale obejmuje tylko zakres hydrauliki,gdyż uważamy,że trzeba robić jedno a dobrze.Na wszystkie prace wykonane przez nas udzielamy gwarancji pisemnej lub ustnej.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl