Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

Produktownia.pl


 
Opis Zaglądając na witrynę produktownia.pl klienci będą mieli możliwość skorzystania z naprawdę wartej uwagi oferty łódzkiego studio fotograficznego. Studio proponuje zainteresowanym wykonanie perfekcyjnych zdjęć przedmiotów produktów na przykład w sklepach internetowych czy też na aukcjach w portalach aukcyjnych. Firma ma kilkuletnie doświadczenie w branży, wyspecjalizowało się także chociażby w fotografowaniu jedzenia bądź ubrań. Na stronie internetowej firmy opublikowany został szczegółowy cennik, w którym opisane zostały ponadto usługi zdjęciowe na potrzeby reklamy. Wypada więc pomyśleć nad wykorzystaniem oferty studio.

 

Słowa kluczowe marketing   zdjęcia   fotografia   reklama   zdjęcia reklamowe
Url http://www.produktownia.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Agencja Interaktywna FotoPano z Gdańska specjalizuje się w tworzeniu unikalnych Panoram Sferycznych, spacerów wirtualnych,innowacyjnych gigapanoramy oraz panoram z 6 metrowej tyczki. Wirtualne wycieczki panoramiczne w technologii HDR umożliwiają zwiedzanie nieznanych, nowych miejsc oraz obiektów nie wychodząc z domu, co stanowi w 21 wieku najlepszą metodę reklamy internetowej. Interaktywna forma reklamy pomaga zdobyć nowych klientów. Kompleksowe spacery wirtualne szczególnie polecane są dla urzędów miast i gmin, hoteli, restauracji, pensjonatów oraz obiektów rekreacyjno sportowych takich jak: baseny, aqua parki, stadiony piłkarskie, zamki, oraz muzea i kina. Częscią fotografii panoramicznej są także panoramy sferyczne. To właśnie dzięki nim możliwe jest zwiedzanie nieznanych miejsc i atrakcji turystycznych.
Zajmujemy się także profesjonalną fotografią krajobrazową i architektury.Wszystkie nasze fotografie można wykorzystać do druku wielkoformatowego lub wydrukować według indywidualnych potrzeb.
Z myślą o początkujących fotografach zamieściliśmy na naszej stronie darmowe oprogramowania do łączenia panoram oraz triale. Natomiast dla osób wymagających udostępniliśmy panoramy w wersji dla urządzeń mobilnych iPhone, Android i iPad.
Kategoria:

Fotografia... Metafora i moment - miedzy strumieniem i chwila tak krotka, by mozna ja bylo zatrzymac. Fotografia. Impresja. Fotografia przede wszystkim tradycyjna. przede wszystkim czarno - biala. Ulotne mysli, skojarzenia. Po prostu strumien swiadomosci.
Kategoria:

Zaglądając na witrynę produktownia.pl klienci będą mieli możliwość skorzystania z naprawdę wartej uwagi oferty łódzkiego studio fotograficznego. Studio proponuje zainteresowanym wykonanie perfekcyjnych zdjęć przedmiotów produktów na przykład w sklepach internetowych czy też na aukcjach w portalach aukcyjnych. Firma ma kilkuletnie doświadczenie w branży, wyspecjalizowało się także chociażby w fotografowaniu jedzenia bądź ubrań. Na stronie internetowej firmy opublikowany został szczegółowy cennik, w którym opisane zostały ponadto usługi zdjęciowe na potrzeby reklamy. Wypada więc pomyśleć nad wykorzystaniem oferty studio.
Kategoria:

Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl jest najstarszym i najczęściej odwiedzanym serwisem informacyjnym poświęconym fotografii i wideo. Zróżnicowana zawartość serwisu czyni go cennym źródłem informacji w dziedzinie multimediów dla użytkowników zaawansowanych i początkujących.
www.SwiatObrazu.pl dostarcza każdego dnia najświeższe informacje: aktualności, testy, poradniki, wywiady, felietony. Jest organizatorem konkursów oraz warsztatów fotograficznych i wideo.
Kategoria:

Wykonuję wyjątkową fotografię ślubną na najlepszym poziomie. Dzięki dużemu doświadczeniu i nowatorskiemu podejściu wiem, co jest ważne w tym dniu i jak utrwalić te momenty. Staram się w mojej pracy koncentrować na tym, by jak najlepiej oddać to morze uczuć i emocji towarzyszące zarówno Nowożeńcom jak i ich gościom podczas tak wyjątkowego dnia. Efekt mojej pracy, album z Waszego wesela, to opowieść o Waszym ślubie i weselu pisana przeze mnie - możecie być pewni, że będzie to piękna opowieść. Pracuję na terenie całej Polski używając najwyższej jakości sprzętu fotograficznego. Zapraszam do zapoznania się z portfolio i kontaktu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl