Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65196

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Urządzenie dźwigowe

Wpisy
Sortowanie :
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DŹWIG-MAR z Płocka w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo założone zostało w 2003 roku i z sukcesami działa w branży budowlano - remontowo - usługowej. Mamy ogromne doświadczenie w wynajmie maszyn takich jak dźwigi, żurawie, podnośniki czy też pojazdy przystosowane do transportów wielkogabarytowych. Oferujemy najwyższą jakość usług, nowoczesny i bezpieczny sprzęt jak również konkurencyjne ceny i miłą obsługę. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowoczesne systemy automatyki i sterowania dostarcza PRZEDSIĘBIORSTWO POMIARÓW I AUTOMATYKI "PiA-ZAP" Sp.z o.o. w Puławach. Dostarczamy kompleksowe, oparte na najnowszych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki przemysłowej, pomiarów fizykochemicznych oraz instalacji elektrycznych. Posiadamy centrum komputerowe, które w ramach naszej działalności prowadzi sprzedaż detaliczną sprzętu komputerowego i oprogramowania. Dzięki temu, że stawiamy na kompetencja, osiągnęliśmy wizerunek rzetelnej i terminowej firmy. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy, zaprezentowaną na stronie internetowej.
Naszym atutem jest doświadczenie-firma Vika istnieje od 20 lat! Zajmujemy się sprzedażą materiałów, służących profesjonalnemu zabezpieczeniu transportowanego ładunku. Oferujemy wysokiej jakości łańcuchy mocujące i zawiesia dźwigowe: poliestrowe, pasowe, kołowe, linowe, łańcuchowe, jednorazowe. Polecamy także niezawodne pasy transportowe: z napinaczem lub bez, ERGO, do lawety, do opasania, z klamrą szybkomocującą. Dzięki temu zabezpieczymy każdy ładunek.
W naszej ofercie znajdą też Państwo inne materiały mocujące: kliny, maty antypoślizgowe, siatki, poduszki, belki i drążki. Vika to także szeroki wybór artykułów BHP oraz akcesoriów do pakowania i do TIRA: tablic i oznakowań, lin holowniczych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto opisać Państwu bogatą propozycję firmy produkcyjnej, spółki Konecranes, posiadającej oddziały w Gdańsku i w Katowicach. Stale rozwijamy oraz uzupełniamy linię produkcyjną oraz zakres serwisowania sprzętu. Opieramy się o oryginalne, nowoczesne rozwiązania. Prowadzimy sprzedaż urządzeń dźwigowych, takich jak: suwnice standardowe, wciągniki linowe, łańcuchowe, ręczne i pasowe dodatkowo systemy lekkich suwnic podwieszanych. Posiadamy nowe oraz używane modele maszyn specjalnych, którymi są suwnice technologiczne czy urządzenia portowe. Jesteśmy godnym polecenia partnerem biznesowym. Istotne szczegóły o nas mieszczą się na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Umiejscowiona w pobliżu Poznania firma LISOWSKI oferuje m.in. szeroki obręb usług dźwigowych i podnośnikowych - z wykorzystaniem podnośników koszowych. Dodatkowo gwarantujemy naszym Kontrahentom różnorodne działania odnośnie do dynamicznego i bezpiecznego transportu samochodowego. Dogodne usytuowanie siedziby gwarantuje nam także zaoferowanie Państwu pobytu w całkowicie wyekwipowanych pokojach gościnnych w Owińskach. Wszelkie działania, jakich się podejmujemy, przeprowadzamy poważnie oraz z najwyższą dbałością o Państwa komfort i efektywną realizację powierzonych prac. Więcej wiadomości o naszych zdolnościach opublikowano na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naprawa Dźwigów - Henryk Szokalski istnieje już powyżej 35 lat i świadczy zaawansowane usługi serwisowe poświęcane pojazdom dźwigowym. Przeprowadzamy naprawy i przeglądy gwarancyjne: żurawi przenośnych, platform załadowczych i kontenerowców. Angażujemy najlepszych ekspertów w specjalizacji, dzięki czemu zapewniamy niezwykle wysoki poziom usług. Dzisiaj posiadamy praktycznie wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego dla urządzeń transportu bliskiego, co powoduje, iż jesteśmy w stanie zrealizować niesłychanie szeroki wachlarz usług dla naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta oraz fachowe doradztwo. Więcej pod adresem internetowym.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiciel DeJong na Polskę oferuje dźwigi przemysłowe, windy budowlane, magazynowe, towarowe i Windy specjalne. Linowe dźwigi specjalistyczne oraz dźwigi magazynowe, platformy transportowe i wyciągarki linowe. Atrakcyjna cena i Korzystne warunki współpracy - ciekawa oferta na dźwigi i windy budowlane. Nie czekaj - zapraszamy do nas. Przedstawiciel na Polskę DeJong - zapraszamy do nas po dźwigi przemysłowe, windy budowlane, magazynowe, towarowe i inne Windy specjalne. Atrakcyjna cena i Korzystne warunki współpracy. Linowe dźwigi specjalistyczne i dźwigi magazynowe oraz platformy transportowe i wyciągarki linowe. Na stronie oferta na dźwigi i windy budowlane.
Kategorie:

Data dodania: Sep 18, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma ATL Kompleksowa Obsługa Maszyn Budowlanych specjalizuje się w częściach zamiennych do maszyn niemieckiej marki Atlas. Nasza oferta obejmuje zdecydowaną większość sprzętu z rodziny Atlas: koparki (kołowe, gąsienicowe, dwudrogowe), maszyny do przeładunku, ładowarki i walce, dźwigi samochodowe oraz minikoparki. Duże doświadczenie w tej marce pozwala nam oferować części w atrakcyjnych cenach i z szybkimi terminami dostaw. Wiele części posiadamy na naszym magazynie. Obok oryginalnych części Atlas posiadamy także ich zamienniki. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne marki: Terex, Doosan, Schaeff czy Benford. Kompleksowo zaopatrujemy również maszyny budowlane w gąsienice gumowe oraz groty do młotów hydraulicznych. Oba te produkty cechują się wysoką jakością dzięki ich europejskiemu pochodzeniu. Największą zaletą naszej firmy jest profesjonalna obsługa klienta oraz wyszukiwanie optymalnych rozwiązań dotyczących jak najszybszego przywrócenia do pełnej funkcjonalności maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2012 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzedaż wózków widłowych Toyota, Nissan, Komatsu. Oferujemy wózki nowe i używane. Na stanie posiadamy wózki magazynowe, czołowe, terenowe oraz bocznego załadunku. W sprzedaży również używany sprzęt budowlany, przede wszystkim używane koparki, minikoparki, używane ładowarki i ładowarko-koparki. Oferujemy wynajem wózków widłowych, możliwość najmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zasięg naszej firmy to ca polska. Dostarczamy wózki widłowe do klienta własnym transportem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i miejsca dostawy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 2, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza specjalizacja to sprzedaż używanych wózków widłowych. W ciągłej ofercie wózki magazynowe czołowych producentów - Toyota, Nissan, Komatsu. Oferujemy wynajem wózków widłowych - wynajem krótko terminowy i długoterminowy oferujemy również leasing wózków i maszyn budowlanych. Posiadamy używane maszyny budowlane, wśród nich koparki, koparko ładowarki, minikoparki, ładowarki kołowe i walce drogowe. Dysponujemy samochodami serwisowymi z pełnym zapleczem warsztatowym, który umożliwia dokonywanie większości napraw u klienta.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl