Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21679
415
0
65082

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Pompy wodne

Wpisy
Sortowanie :
Firma CPC z Nadarzyna k. Warszawy jest prężnie funkcjonującym przedsiębiorstwem, z zakresu precyzyjnego cięcia strumieniem wody o bardzo wysokim ciśnieniu, dochodzącym nawet do 4137 bar. Doświadczony personel, doskonała znajomość rynku i specyfiki dziedziny, a także dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawiają, iż dostarczamy na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy dotyczące cięcia materiałów spoza naszej listy ofertowej. Czas realizacji ustalamy indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie na rzecz naszych klientów wysokiej jakości usług związanych z montażem pomp oraz aparatury przemysłowej. Dostarczamy naszym klientom również najwyższej jakości urządzenia, które dostępne są w naszej ofercie w szerokim zakresie modeli. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą! Wejdź już teraz na naszą stronę internetową !
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agregaty.com.pl jest najlepszym miejscem w sieci do zakupu swojego pierwszego agregatu. Dysponujemy bardzo różnorodnym sprzętem, który posiada wszelkie niezbędne atesty zarówno dla prywatnego zastosowania jak i dla rozmaitych prac np. w przemyśle, budownictwie, warsztatach. Zajmujemy się sprzedażą agregatów, sprężarek oraz motopomp, w przyszłości zamierzamy rozszerzać naszą ofertę o inne sprzęty maszynowe. Posiadamy agregaty przenośne, stacjonarne oraz specjalistyczne dla rolnictwa. Można u nas nabyć sprężarki tłokowe do 15 bar, wolnoobrotowe a także śrubowe. Dysponujemy zróżnicowanymi jednostkami, które idealnie odnajdą się w każdym zadaniu. Nasz sprzęt jest bezpieczny i wydajny.
Kategorie:

Data dodania: Jul 25, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Działania firmy Chemat są odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku spożywczego i chemicznego w zakresie dostaw urządzeń oraz usług, które obecnie stanowią naszą bazową ofertę. Chemat jest dostawcą myśli technologicznej sięgającej po najnowsze rozwiązania oraz producentem urządzeń aparatury chemicznej. W swej działalności skupia się na budowie nowych instalacji technologicznych oraz modernizacji już istniejących obiektów.

Nasze innowacyjne i niezawodne rozwiązania w procesach przemysłowych, czynią je zarówno wydajniejszymi jak i bardziej przyjaznymi środowisku naturalnemu. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na stosowanie niezawodnych i konkurencyjnych rozwiązań w budowie instalacji dla przemysłu spirytusowego, biopaliw oraz chemii przemysłowej.

Naszym klientom oferujemy całą paletę usług, począwszy od projektów budowlanych, technologicznych poprzez automatykę przemysłową. Posiadamy możliwość kompleksowego projektowania i wykonawstwa obiektów przemysłowych.

Specjalizujemy się w realizacjach i modernizacjach instalacji technologicznych takich jak: odwadniania i rektyfikacje spirytusu, instalacje wyparne do zatężania roztworów, gorzelnie przemysłowe i wiele innych. Zajmujemy się opracowaniem i budową całościowej automatyzacji obiektów przemysłowych i linii technologicznych. Wykonujemy urządzenia aparatury chemicznej między innymi kolumny destylacyjne, wymienniki ciepła, zbiorniki i mieszalniki. Nasze urządzenia posiadają certyfikat UDT.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PPHU Klaudia to firma, która posiada w swojej ofercie przede wszystkim igłofiltry, pompy dla straży pożarnej, jak też deszczownie. Sprzęt można kupić, można też skorzystać z wynajmu pomp, agregatów, bądź też maszyn do odwodnień. Oferowane urządzenia są naturalnie wnikliwie opisane, użytkownicy mogą porównać też na fotografiach, jak prezentują się pompy bądź agregaty. Firma świadczy także spawanie aluminium, stali, usługi narzędziowni, jak też ślusarstwo. Przyciągnięci ofertą użytkownicy mogą wysyłać pytania ofertowe przez formularz kontaktowy znajdujący się w dziale Kontakt.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Potrzebujesz pompy do szlamu na wiele godzin? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest jej wypożyczenie. Tego typu usługa dokonywana jest za pośrednictwem prezentowanej witryny internetowej. Jest to znakomite źródło informacji na ich temat, da się tutaj też znaleźć wiele wiadomości na temat technik. Odszukamy tu ofertę wynajęcia pomp zatapialnych do szlamu oraz ścieków, do igłofiltrów, a także odwadniania lub pompy zatapialne i pompy specjalistyczne. Poza propozycją wypożyczenia, przedsiębiorstwo oferuje także sprzedaż tego typu urządzeń. Przedsiębiorstwo oferuje także fachowe doradztwo.
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Sanitek z Ożarowa Mazowieckiego jest fachowym dystrybutorem technik sanitarno - grzewczych. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla domów z obszaru centralnego ogrzewania oraz kompleksowego wyposażenia łazienek. Oferta tej firmy wycelowana jest do klientów z obrębu całego kraju. Szybkie a także sprawne zakupy zapewnia klientom przy pomocy sklepu internetowego. Zaletą tego sklepu jest przejrzysty układ graniczny, przy pomocy którego wybór właściwego produktu następuje szybko. Firma ta gwarantuje klientom towary najlepszej jakości, nowoczesne rozwiązania techniczne a co ważne konkurencyjne ceny oraz okresowe promocje na wiele asortymentu oraz szybką wysyłkę. Sprawdźcie Państwo sami, odwiedzając stronę internetową:
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

P.H.U Elbaw istnieje na rynku od 1982 roku. Jesteśmy firmą o ogromnym stażu w branży elektrycznej o ogólnokrajowych referencjach.

Zajmujemy się sprzedażą, skupem i naprawą silników elektrycznych. W ciągle zmieniającej się ofercie mamy kilkaset nowych i używanych silników elektrycznych. Przyjmujemy stare bądź uszkodzone silniki w ramach rozliczenia. Oprócz silników oferujemy także pompy wody oraz elektronarzędzia.

Zajmujemy się także naprawą elektronarzędzi wszystkich liczących się producentów na rynku, w tym: Bosch, Skill, Dremel, Hitachi, Black & Decker, De Wolt, Elu, Makita, Metabo, Celma.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Tech-System specjalizuje się w sprzedaży węży przemysłowych pneumatycznych i hydraulicznych oraz pomp przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy pompy membranowe, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy wirowe, pompy krzywkowe - Tapflo, Varisco, Johnson, Tuthill, Caffini, CDR, PCM, Rotan, Allweiler, Netzsch, Seepex. Węże przemysłowe Semperit, Parker, Rapisarda. Armatura, złącza Camlock, złącza Geka, kompensatory.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Handlowo-Usługowa Progres powstała w styczniu 2006r. ze względu na wysokie zapotrzebowanie lokalnego rynku na urządzenia "branży pompowej" w szerokim tego słowa znaczeniu. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń do wody czystej i zanieczyszczonej, oleju napędowego i opałowego oraz zbiorników do przechowywania wody pitnej, oleju napędowego i opałowego oraz substancji chemicznych. Rozwiązujemy problemy naszych odbiorców w zakresie stosowania pomp i systemów pompowych dostarczając nowoczesnych, wysokiej jakości urządzeń wraz z kompleksowym doradztwem i serwisem.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2008 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl