Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21414
415
7
65030

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Elektronika

Wpisy
Sortowanie :
Firma Satlan na dzień obecny jest wiodącą korporacją, która oferuje kompleksowe i sprawdzone rozwiązania dla prężnie rozwijającej się branży kablowej, cyfrowej oraz dodatkowo IPTV. Firma działa na terenie całej Polski oferując sprawdzone i jakościowe rozwiązania , a ponadto towary. Firma Satlan cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością z względu na posiadane poprzez nią ogromne doświadczenie , a dodatkowo wszystkie niezbędne kwalifikacje.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Labo Plus jako autoryzowany dystrybutor przedstawia Państwu pełną ofertę materiałów, sprzętu laboratoryjnego oraz wszelkich możliwych akcesoriów firm: Whatman GE, Brookfield Engineering, Barnstead, Polyscience, Bellingham+Stanley, Sonics, Spectrum i innych.

Polecamy wiskozymetry i reometry rotacyjne Brookfield, filtry i membrany Whatman, ultratermostaty Polyscience, polarymetry i refraktometry Bellingham Stanley, homogenizatory ultradźwiękowe Sonics i wiele innych grup sprzętu laboratoryjnego.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży materiały filtracyjne Whatman, takie jak: filtry szklane, filtry strzykawkowe, membrany filtracyjne, gilzy ekstrakcyjne, sączki ilościowe i jakościowe, bibuły celulozowe, fiolki filtracyjne, filtry dyskowe i kapsułowe oraz wiele innych popularnych produktów Whatman. Wysyłka możliwa jest w ciągu 24 h firmą kurierską UPS.

Firmowy serwis prowadzi naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne całego oferowanego przez nas sprzętu laboratoryjnego.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Elektron zachęca wszystkich Państwa do skorzystania z usług renomowanego producenta części do automatyki przemysłowej. W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak: poidła dla drobiu czy np. części do przepompowni ścieków. Zachęcamy do odwiedzenia Naszego sklepu internetowego, tam znaleźć można praktycznie wszystko co związane z automatyką.
Kategorie:

Data dodania: Jun 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasze maszyny pakujące to gwarancja zadowolenia oraz niezwykła skuteczność. Oferujemy maszyny do pakowania firmy GSP oraz owijarki, zgrzewarki termokurczliwe, paletyzatory czy roboty. W branży działamy już przeszło dziesięć lat. Posiadamy doświadczenie i setki zadowolonych klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduję się cała oferta produktowa.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

FUH GRADIENT kładzie nacisk na energiczny a także dynamiczny rozwój swojej firmy, przeto nasi pracownicy nieustająco podnoszą kwalifikacje a także umiejętności, aby móc podołać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego interesanta. Podstawową naszą działalnością jest konstruowanie nowych instalacji elektrycznych, ich modernizacje oraz przeróbki oraz przeglądy oraz pomiary elektryczne. Wszelkie usługi wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy oraz przepisy prawa. Kolejną naszą działalnością jest współdziałanie z firmami, które zajmują się konstruowaniem instalacji gazowych, wodnych, kanalizacyjnych a także centralnego ogrzewania. Kompleksowość i niezawodność naszych usług umieszcza nas na pozycji lidera wśród firm funkcjonujących w tej branży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w zakresie profesjonalnego doradztwa. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawdziwym fachowcem w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń i materiałów biurowych jest bez wątpliwości, działająca od 1998 roku, warszawska firma Essi. Gwarancja zadowolenia klienta, wysoki standard proponowanych produktów, kompleksowy serwis, profesjonalna kadra, świadcząca profesjonalną i rzetelną obsługę, szybka realizacja dostaw, to cechy wyróżniające tę firmę. Przy pomocy naszego e-sklepu, oferujemy, przede wszystkim, niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny oraz materiały eksploatacyjne, ale również dziesiątki innych artykułów, składających się na kompletne wyposażenie każdego biura. Zamówiony asortyment, dostarczamy własnym transportem lub przy pomocy firm kurierskich. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając wszystkie życzenia klientów. Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Rotech z Ostrowca Świętokrzyskiego od 1995 roku zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług spośród branży elektrotechnicznej. Rozległa oferta przedsiębiorstwa zawiera instalatorstwo elektryczne, montaż systemów alarmowych oraz przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej oraz montaż i konserwację wyposażeń elektroenergetycznych i oddymiania, wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia, a także realizowanie certyfikowanych instalacji systemów oraz sieci teleinformatycznych. Firma proponuje usługi podnośnikami i minikoparką. Jej celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, więc realizuje zamówienia terminowo, fachowo i przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Doświadczona załoga dostosowuje artykuły według indywidualnych możliwości oraz preferencji nabywców. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ponad 60 lat temu rozpoczął działalność Zakład Elektroniki Morskiej, który w 1969 roku został przeobrażony w Oddział Gdański Instytutu Elektrotechniki. Z początku przeprowadzano tutaj prace ściśle związane z elektrotechniką okrętową. Z biegiem lat zmieniła się jednak tematyka prowadzonych badań. Dziś są to nowe specjalności takie jak na przykład: energoelektronika i sterowanie cyfrowe, ekologiczna energia elektryczna oraz aplikacje technologii internetowych. IEL OG posiada dziś profesjonalne Laboratorium Badawcze przeprowadzające na życzenie klienta badania konstruktorskie, EMC, środowiskowe i zwarciowe oraz badania, jakich celem jest uzyskanie certyfikatów: Znaku CE, Certyfikatu morskiej instytucji klasyfikacyjnej PRS i Certyfikatu Instytutu Elektrotechniki. Więcej o Gdańskim Oddziale, przeprowadzanych badaniach oraz oferowanej współpracy odszukają Państwo na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwery synchronizacji czasu to cześć systemu, który wspomaga każdą dużą firmą w zarządzaniu. Dzięki synchronizacji czasu jesteśmy w stanie optymalizować wszelkie procesy występujące w firmie. Nasza firma posiada nowoczesne centralne zegary, serwery synchronizujące czas oraz know how jak wprowadzać tą technologię do firmy. Zapraszamy po więcej szczegółów na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
powstało w 1988 roku w wyniku zapotrzebowania na części zamienne do urządzeń elektronicznych. Początkowo firma wytwarzała zestyki foliowe do takich komputerów jak: ZX Spectrum, Atari, Commodore i Amstrad. Przez następne lata produkcja poszerzyła się o podobne części do kas, wag sklepowych i maszyn do pisania.

Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji klawiatur, elewacji, tabliczek i zestyków foliowych na indywidualne zamówienia klientów.

Nasze produkty przeznaczone są dla przemysłu urządzeń elektronicznych, aparatury medycznej i pomiarowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl