Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20607
415
5
64948

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł

Wpisy
Sortowanie :
TREPKO to internacjonalny fabrykant rozwiązań w zakresie maszyn pakujących (rynek spożywczy) z siedzibą w Gnieźnie. Swoje placówki posiada także m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji oraz Irlandii i obsługuje nabywców w ponad 120 krajach na całym świecie. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a ponadto dysponuje niezawodnym parkiem maszynowym, co zapewnia najlepszą jakość produkowanych urządzeń. Każde z nich jest zaplanowane pod poszczególne potrzeby klienta i cechuje się niezawodnością i wysoką wydajnością. Urządzenia spełniają wymagania sanitarne i jakościowe. Więcej na stronie internetowej!
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe AWAT specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy głowic panoramicznych panosfer oraz panopod. Sprzęt ten przystosowany jest do pracy z różnymi aparatami i obiektywami fisheye oraz umożliwia wykonywanie zdjęć w panoramie 360 stopni. Na dodatek urządzenia wyposażone są w precyzyjny rotator zapewniający powtarzalność pozycji podczas wykonywania zdjęć. Działalność naszej firmy obejmuje też komercjalizację opracowań naukowo-badawczych oraz naukowo-technicznych związanych z tą tematyką. Szczegółowe informacje dotyczące świadczonych przez nas usług zamieszczamy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Hafner zajmuje się pneumatyką przemysłową. Interesanci dzięki prawie dwudziestoletniej działania przedsiębiorstwa mogą liczyć na najwyższej jakości produkty. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, poza tym gwarantuje fachowe doradztwo podczas wyboru danych przedmiotów. Internauci surfując po witrynie firmy będą mogli zaznajomić się ze specyfikacjami przedmiotów. Dodatkowo będą mogli także sprawdzić wiadomości dotyczące prowadzonego przez firmę działu projektowego. Firma posiada swoją główną siedzibę w Toruniu, posiada jednakże też obszerną siatkę placówek w pozostałych miastach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszelakiego typu metalowe składniki i konstrukcje stalowe dostępne są przy użyciu pierwszorzędnego Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum. Jednostka współdziała precyzyjnie zarówno z klientami polskimi, jak także Nabywcami z poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Zawodowe oraz porządne konstrukcje wytwarzane ze stali czarnej i nierdzewnej czy też aluminium lub nawet mosiądzu w formie jednolitej robione są do długości nawet 12 lub 13 metrów. Pozostałe informacje o szczegółach prac wykonywanych przez POM Sztum razem ze specyfikacją techniczną wyrobów zamieszczono na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Guz Technika Piekarnicza wspomagając początkujących biznesmenów, którym szczupłe środki finansowe nie pozwalają na nabycie nowych urządzeń, proponuje swym kontrahentom duży zestaw używanych urządzeń piekarniczych i cukierniczych. Każde z oferowanych urządzeń zostało nader dokładnie przetestowane przez pracujących w firmie techników. Posiadają atesty potwierdzające ich sprawność oraz całkowite bezpieczeństwo zamontowanych w nich systemów. Wymagane jest oczywiście zachowanie wszelakich norm bezpieczeństwa precyzyjnie określonych w instrukcji obsługi. Poprawny sposób użytkowania pozwoli zoptymalizować działanie wszelkich zaproponowanych przez sklep pieców, chłodni i linii produkcyjnych.Spis proponowanego przez firmę sprzętu używanego znaleźć można na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TAB-Koncentraty to firma, która swoje osiągnięcia podpiera już piętnastoletnim doświadczeniem. Wyrabiane przez nas koncentraty oraz aromaty owocowe cieszą się uznaniem w całym kraju i na świecie, w następstwie tego jesteśmy silnym eksporterem owoców oraz produktów z nich uzyskanych. W naszej firmie staramy się integrować najlepsze tradycje z wyzyskaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Przykładamy także wielką wagę do surowego przestrzegania norm produkcji i zasad higieny wytwórczej. Choć naszą specjalnością są aromaty i koncentraty z jabłek, w naszych zakładach produkowane są też inne owoce. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Aqua Comfort Sp. z o.o. Nasza propozycja to usługi z zakresu systemów okuć do szkła oraz akcesoriów montażowych i usługi obróbki metali. W naszej propozycji okuć znajdują się wyłącznie produkty własne. Nasza propozycja to również kooperacja produkcyjna w zakresie realizowania obróbki skrawaniem, przygotowywania powierzchni pod obróbkę galwaniczną. Naszymi walorami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Firma Aqua Comfort Sp. z o.o. to również indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniające pełną elastyczność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aparatura kontrolna i pomiarowa to przedmiot oferty firmy Thermo Pomiar. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie w branży, trudni się też nie jedynie sprzedażą urządzeń, ale również i ich produkowaniem. Przedsiębiorstwo podejmuje się wykonania nie wyłącznie zamówień hurtowych, lecz też i pojedynczych zamówień. Klienci, którzy zechcą odwiedzić stronę firmy, będą mogli przejrzeć rozbudowany katalog produktów, w którym odnajdą na przykład termometry, bądź też czujniki temperatury. Klienci mogą składać zamówienia poprzez specjalnie przygotowany do tego formularz kontaktowy. Można też wysyłać zapytania ofertowe.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Foliowe opakowania spożywcze oraz opakowania na odzież dostarcza renomowana firma Efekt. Jest to przedsiębiorstwo z długoletnimi tradycjami, jakie dzięki profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu do klienta zyskało znaczącą pozycję na rynku polskim, a później rozszerzyło swoją działalność na rynek niemiecki, rosyjski i ukraiński. Efekt oferuje szeroki wachlarz rozwiązań opakowaniowych. Zaawansowana technologia i kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników to gwarancja doskonałej klasy produktu. Propozycja firmy konstruowana jest przede wszystkim z myślą o klientach z branży agro, piekarniczej oraz tekstylnej. Efekt tworzy wytrzymałe i funkcjonalne opakowania m.in. na wyroby piekarnicze, zioła, warzywa i owoce oraz na ubrania. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ZACH METALCHEM to firma zapewniająca wszechstronną obsługę w zakresie automatyki oraz pomiarów. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach. ZACH METALCHEM specjalizuje się w wytwórczości, doborze oraz montażu aparatury kontrolno-pomiarowej. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia służące do sygnalizowania poziomu cieczy, wskaźniki poziomu cieczy oraz mierniki poziomu cieczy oraz materiałów sypkich. Sowity asortyment ZACH METALCHEM tworzą również czujniki temperatury, przetworniki temperatury, mierniki i regulatory ciśnienia i wiele innych artykułów. Urządzenia sygnowane marką ZACH METALCHEM opisują się bardzo wysoką postacią i funkcjonalnością. Firma poszerza swoją propozycję zgodnie z potrzebami klientów. Pracownicy ZACH METALCHEM to wysoko wykwalifikowani specjaliści, jacy służą kompetentnym doradztwem. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl