Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20228
415
3
64803

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł

Wpisy
Sortowanie :
Foliowe opakowania spożywcze oraz opakowania na odzież dostarcza renomowana firma Efekt. Jest to przedsiębiorstwo z długoletnimi tradycjami, jakie dzięki profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu do klienta zyskało znaczącą pozycję na rynku polskim, a później rozszerzyło swoją działalność na rynek niemiecki, rosyjski i ukraiński. Efekt oferuje szeroki wachlarz rozwiązań opakowaniowych. Zaawansowana technologia i kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników to gwarancja doskonałej klasy produktu. Propozycja firmy konstruowana jest przede wszystkim z myślą o klientach z branży agro, piekarniczej oraz tekstylnej. Efekt tworzy wytrzymałe i funkcjonalne opakowania m.in. na wyroby piekarnicze, zioła, warzywa i owoce oraz na ubrania. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ZACH METALCHEM to firma zapewniająca wszechstronną obsługę w zakresie automatyki oraz pomiarów. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach. ZACH METALCHEM specjalizuje się w wytwórczości, doborze oraz montażu aparatury kontrolno-pomiarowej. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia służące do sygnalizowania poziomu cieczy, wskaźniki poziomu cieczy oraz mierniki poziomu cieczy oraz materiałów sypkich. Sowity asortyment ZACH METALCHEM tworzą również czujniki temperatury, przetworniki temperatury, mierniki i regulatory ciśnienia i wiele innych artykułów. Urządzenia sygnowane marką ZACH METALCHEM opisują się bardzo wysoką postacią i funkcjonalnością. Firma poszerza swoją propozycję zgodnie z potrzebami klientów. Pracownicy ZACH METALCHEM to wysoko wykwalifikowani specjaliści, jacy służą kompetentnym doradztwem. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TPMS Polska Sp. z o.o., to lider w dostarczaniu wysokiej klasy opakowań tekturowych, a również opakowań wyzwalanych z innego modelu materiałów. Jednostka posiada ogromne doświadczenie w wytwórczości opakowań z tektury falistej, a również innych zapakowań technicznych. Wskutek temu, produkty marki TPMS odznaczają się wysoką jakością i solidnością. Nasze praktyki we współpracy szczególnie z branżą samochodową, zaprocentowało stworzeniem systemu obsługi logistycznej kontrahentów nawet w przypadku nader częstych zmian profilu produkcji. Dzięki temu gwarantujemy wszechstronne usług w aspekcie dostarczania i produkcji opakowań. Zapraszamy na stronę WWW.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mazanek Sp. z o.o. w swojej manufakturze umiejscowionej w Dobrym Mieście produkuje wysokiej jakości maszyny użytkowane do profesjonalnej obróbki blach. W ofercie firmy odszukają Państwo maszyny różnego rodzaju takie jak giętarki, zwijarki i rozwijarki oraz gilotyny, nożyce i dziurkarki. Każdy najmniejszy element wytwarzany jest bezpośrednio w manufakturze z wysokiej jakości stali o najwyższym wskaźniku wytrzymałości. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, nasze towary odznaczają się wysoką jakością i solidnością. Najlepsze urządzenia w osiągalnych cenach prosto od producenta dostępne na stronie internetowej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Bojero z siedzibą w Świdnicy. Od 1991 roku oferujemy rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywłamaniowe. Specjalizujemy się także w sprzedaży stolarki otworowej z tworzywa sztucznego, drewna oraz aluminium, i wszelkiego rodzaju osłon przeciwsłonecznych do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i produkcyjnych. W naszej szerokiej propozycji odnajdą Państwo także bramy garażowe, ogrodzenia, systemy centralnego odkurzania i duży dobór automatyki do bram i rolet. Nowoczesne zaplecze techniczne, w jakiego rozwój bezustannie inwestujemy oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje usługi na wysokim pułapie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najwyższej jakości towary z pianki tapicerskiej proponuje poważne przedsiębiorstwo FIMEX. Wszystkie artykuły skutecznie przygotowane poprzez wysoko wyszkolonych zawodowców potwierdzają się szczególnie w branży tapicerskiej i samochodowej oraz w segmencie dziecięcym. Siedziba FIMEX usytuowana jest w Truskolaskach niedaleko Częstochowy, jednak chętnie współdziałają z nami nabywcy z całego państwa. Nasze produkty z pianki poliuretanowej charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i bogactwem deseni i kształtów, które możemy z nich stworzyć. Dla zaznajomienia się ze szczegółową propozycją atestowanych produktów FIMEX zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza rodzinna firma Tartak Turek mieści się w Iwkowej. Specjalizujemy się w obróbce drewna. W naszym tartaku wytwarzana jest sucha oraz mokra tarcica, zarówno z drzew liściastych jak i iglastych, a także kantówka budowlana. Zajmujemy się oprócz tego usługowym suszeniem drewna w profesjonalnej zautomatyzowanej suszarni, przecieraniem drewna, nawet o dużych średnicach i innymi usługami tartacznymi. Wykorzystując metodę zanurzeniową impregnujemy drewno. Wysoka jakość krajowych surowców i precyzyjne wykonanie wyrobów gwarantują dużą trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Naszym priorytetem jest rozwój oraz stałe ulepszanie produkcji, aby dostarczać wyroby na wysokim poziomie. Oferujemy własny transport. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Propozycja firmy Landpol Sp. z o.o. ze Świdnicy łączy transport i spedycję różnego typu towarów w tym kruszyw, węgla kamiennego, materiałów sypkich oraz paliw płynnych. Nasza propozycja adresowana jest głównie do firm z dziedziny budowlanej. Dla stałych klientów oferujemy nader atrakcyjne warunki współpracy. Warto dodać, że dostarczamy kruszywa takie jak tłuczeń, mieszankę, kliniec bezpośrednio na plac budowy, dokonując przeładunku z wagonów kolejowych na samochody. Landpol Sp. z o.o. funkcjonuje też aktywnie na rynku nieruchomości, pośrednicząc w zakupie i sprzedaży domów, obiektów przemysłowych i komercyjnych oraz działek budowlanych. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PHU "KAL-MET" Barbara Kalicka to firma specjalizująca się w sprzedaży fachowych podzespołów złącznych i narzędzi nitujących użytkowanych w przemyśle budowlanym oraz maszynowym. Jednostka posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki dlaczego gwarantuje najwyższej jakości produkty swoim użytkownikom. Wysoka jakość proponowanych poprzez PHU "KAL-MET" artykułów powoduje, że z proponowanych poprzez firmę usług korzystają również obszerne firmy przemysłowe, produkcyjne, budowlane i handlowe, a także mniejsi przedsiębiorcy. Obszar oferowanych towarów jest niesłychanie okazały, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Szerzej o produktach można dowiedzieć się na witrynie WWW.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fabryka nici Amanda w Sulechowie zaprasza! Od ponad 25 lat jesteśmy czołowym polskim producentem nici. Oferujemy zarówno nici profesjonalne jak i nici dla amatorów.
W ofercie naszej produkcji, znajdą Państwo również szafki ekspozycyjne, idealne na wyposażenie pasmanterii i innych sklepów z zaopatrzeniem tekstylnym.
Oferujemy nici najwyższej jakości - w ofercie także usługi indywidualnego wybarwiania nici, szpulowania nici i inne.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl