Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22761
415
7
65506


 
Opis Firma specjalizuje się w produkcji reklam świetlnych. W ofercie znajdują się trwałe, łatwe w obsłudze kasetony świetlne w bezkonkurencyjnych cenach. Studio Reklamy Printer oferuje m.in. tablice reklamowe, oklejanie samochodów i witryn, konstrukcje reklamowe oraz wiele innych form reklamy. Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Słowa kluczowe oklejanie samochodów wrocław   oklejanie aut wrocław   oklejanie witryn wrocław   tablice reklamowe wrocław   kasetony reklamowe wrocław   tablice unijne lubin   reklama świetlna Świdnica   kasetony reklamowe świetlne krotoszyn
Url http://www.studioprinter.pl/
Kategorie Marketing Reklama
Data wpisu Nov 29, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama
Fabryka Plecaków z Poznania produkuje torby i plecaki reklamowe, pokrowce, torby żeglarskie, saszetki, portfele i wiele innych produktów. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i doskonałej jakości wykonania produkty charakteryzują się efektownym wyglądem i trwałością. Firma oferuje możliwość zamówienia własnego logo na produkcie, który może być wykonany w technice haftu, flocka, sitodruku i transferu. Fabryka Plecaków realizuje indywidualne życzenia klientów, do każdego zamówienia wkładając dużo zaangażowania i profesjonalizmu.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Think Things to specjaliści w szeroko rozumianym marketingu internetowym. Proponujemy świadczenia związane z obsługą mediów społecznościowych, tworzeniem oraz pozycjonowaniem witryn internetowych oraz inne realizacje. Pracuje u nas dużo fachowców z zakresu informatyki, którzy gwarantują najwyższa klasę realizowanych przez nas usług. Zapewniamy prowadzenie spójnej komunikacji marketingowej na wielu gruntach, co pomaga w stworzeniu odpowiedniego obrazu, zapraszającego do skorzystania z oferty pośród ewentualnych klientów.
Kategoria:

Jesteśmy firmą produkującą torby, opakowania z tkanin ekologicznych,
w naszej ofercie posiadamy:

-torby bawełniane wielokrotnego użytku,
-woreczki ,sakiewki , torebki w różnych rozmiarach
wykonane z tkanin bawełnianych oraz z juty,
-wykonujemy nadruki,
-oferujemy praktyczne rozwiązania dla sklepów, firm,oraz agencji reklamowych
-posiadamy duży wybór modeli,
-realizujemy nietypowe zamówienia
Kategoria:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jednostek samorządu terytorialnego, przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą pomocy w stworzeniu, zaplanowaniu i profesjonalnym prowadzaniu, wymaganych ustawowo kampanii informacyjnych oraz edukacyjnych, skierowanych do mieszkańców gmin i przedsiębiorców na temat wywozu śmieci. Spotkania z mieszkańcami, pakiety edukacyjne dla dzieci. Profesjonalne i kompleksowe przygotowanie materiałów informacyjnych, w tym pakiet projektowy drukarski i dystrybucyjny. Gotowe materiały informacyjne dla mieszkańców, ulotki, listy informacyjne, informatory, naklejki, magnesy. CZYSTE JUTRO. Kampania promująca wywóz śmieci.
Kategoria:

Jesteś zaintereosowany profesjonalnym kolportażem ulotek? Zajmujemy się roznoszeniem ulotek dostarczonych od Klienta, jak również sami przygotowujemy projekt, drukujemy i roznosimy ulotki.

Dlaczego my?

- nie zaśmiecamy miasta ulotkami - ulotki umieszczamy tylko w wyznaczonych miejscach.,
- jeżeli nie masz jeszcze ulotek, wydrukujemy je dla Ciebie w korzystnej cenie,
- tworzymy dokładny plan dystrybucji,
- nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór ulotek od Klienta lub drukarni,
- materiały reklamowe zostaną dostarczone w ustalonym przez Was terminie,
- dystrybucją materiałów reklamowych zajmują się profesjonalnie kolporteżem,
- pomagamy każdemu Klientowi zaplanować kampanię (liczbę ulotek i czas dystrybucji)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą. Ulotki to nasza pasja! Nie robimy tego bo musimy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl