Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
5
64966


 
Opis Polski producent mebli warsztatowych RA Construction oferuje wyposażenie przemysłowe na zamówienie. Realizujemy projekty mebli na wymiar, dodatkowe wyposażenie takie jak: oświetlenie, półki i szuflady. Nasze meble nadają się do sklepów, hurtowni oraz hal magazynowych. Zlecenia wykonujemy ze szczególną starannością w dobrej cenie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 

Słowa kluczowe
Url http://raconstruction.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Meble metalowe
Produkcja Przemysł
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Apr 3, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Meble metalowe
Wszystkie produkty z kategorii szafy metalowe, szafy na dokumenty, szafy na broń oraz sejfy gabinetowe spełniają wymagane ustawą odpowiednie certyfikaty. W zależności od modelu sejfy i szafy na broń są klasy od S1 wzwyż, natomiast szafy metalowe są klasy A i B lub wyższej. W zasadzie każde z powyższych urządzeń może być dostarczone z indywidualnie wybranym zamkiem oraz w preferowanym kolorze. Spora część produktów może być wyposażona w opcje dodatkowe takie jak skrytki, uchwyty na broń, miseczki do plombowania czy instalacje alarmowe. Oczywiście każdy produkt objęty jest gwarancją producenta oraz serwisem.
Kategoria:

Sklep internetowy z Polskimi regałami metalowymi. Ogromna oferta regałów do pomieszczeń magazynowych. Każdy regał Helios, jakiego oferta zamieszczona jest na sklepie polskieregaly.pl jest utworzony z blachy ocynkowanej. Regał metalowy Helios toleruje znaczne obciążenie i dodatkowo jest niesamowicie solidny. Nasze regały możesz zużyć w takich pomieszczeniach jak np. piwnica, garaż, magazyn. Przy większej ilości zamówień możliwe rabaty.
Kategoria:

Sklep zapewnia dostępność produktów z serii meble metalowe. Meble te to głównie meble biurowe i szafy metalowe. Asortyment dostępny jest w bogatej kolorystyce, do wyboru różne grubości blach, z których wykonane są szafy metalowe. Do wyboru są także zamki szaf. Meble metalowe wbrew pozorom są trudne do transportu, dlatego też dostawę zapewniamy własnym transportem w dowolne miejsce w kraju. Szafy metalowe mogą być wyposażone w półki o zwiększonym obciążeniu, półki ramowe lub szuflady wysuwane.
Kategoria:

Konsmetal-Poltrezor - Sklep internetowy. Jesteśmy aytoryzowanym przedstawicielem Konsmetal SA od 1992 roku. Posiadamy koncesję MSWiA. W ofercie posiadamy bardzo zróżnicowany sprzęt do zabezpieczenia wartości i dokumentów, jednak nawet najniższa klasa wyrobu została poddana badaniom w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej pod kątem wytrzymałości na włamanie. Zapraaszamy po produktu które spełnią Państwa czekiwania.
Kategoria:

Szukasz dobrego stołu do warsztatu, jaki nie zepsuje się przy pierwszej lepszej pracy? Zobacz więc bezwzględnie ofertę firmy Fami, jednego z najlepszych wytwórców mebli warsztatowych na świecie. W ofercie znajdują się również regały jak i szafy, jakie postawić można bez przeszkód w niewielkich przedsiębiorstwach. Marka wyspecjalizowała się poza tym w produkcji pudełek do magazynowania. Pojemniki metalowe oraz plastikowe są niezwykle trwałe i z powodzeniem warto je wykorzystać w każdym magazynie. Zamówienia oraz odpowiedzi na szczegółowe pytania dostępne są za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl