Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009

producent domów drewnianych


 
Opis Splendor - producent domów drewnianych. Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych producentów domów drewnianych w Polsce. Budujemy domki drewniane, letniskowe, całoroczne, konstrukcje szkieletowe, wykorzystujemy technologię kanadyjską.

 

Słowa kluczowe producent   dom   domek   producent domów   producent domów drewnianych   producent domków letniskowych   projekty domów drewnianych   projekty domków letniskowych   domy pod klucz   projekty   domki pod klucz   domki letniskowe   kanadyjczyk   domki kanadyjskie   tech
Url http://www.splendor.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 19, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Najwyższa jakość obsługi zleceń z zakresu prac geodezyjno-kartograficznych, projektowych i architektonicznych - tylko w Przedsiębiorstwie Usług Geodezyjno - Kartograficznych M-GEO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Dbamy o to, żeby nieustannie powiększać nasze kwalifikacje, a tym samym, świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się dużym uznaniem zarówno wśród naszych klientów, jak i konkurencyjnych przedsiębiorstw. Propozycję przygotowaliśmy dla osób indywidualnych oraz przedstawicieli firm. Wykonujemy pomiary geodezyjne, realizacyjne, inwentaryzacyjne, gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji i zaświadczamy wiele innych usług. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez firmę Cranes. Specjalizujemy się w wynajmie żurawi samochodowych. Mamy maszyny od 10 do 35 ton. Usługi dźwigiem samojezdnym wykonujemy na terenie Bolesławca, Legnicy, Polkowic, Lubinia, Zgorzelca, Bogatyni i przyległych do nich miejscowości. Przedsiębiorstwo Cranes zapewnia solidne wsparcie specjalistów, a również bardzo błyskawiczną realizację powierzanych zadań. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na ciekawą propozycję oraz indywidualne podejście do konkretnego zlecenia, co zezwala dopasować ofertę do konkretnych zapotrzebowań oraz możliwości. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat istnienia firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pełna propozycja firmy opublikowana jest również na stronie internetowej.
Kategoria:

Można odnieść wrażenie, że dachy z trzciny to przeszłość i już nie powrócą. Jednakże ta dawna technika staje się coraz w większym stopniu popularna. Ich zasadniczą zaletą jest stosowanie przyjaznego dla przyrody budulca. Takie dachy są nie tylko ekologiczne, ale też przecudownie przedstawiają się. Co więcej znakomicie sprawują swoje funkcje. Perfekcyjnie wkomponowują się w krajobraz.
Kategoria:

Głównym profilem działalności firmy Serwis-Kop jest sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli maszyn JCB.

Części JCB - W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne jak również zamienniki, w bardzo konkurencyjnej ofercie cenowej.
Wszystkie oferowane przez nas części zamienne wyprodukowane są w oparciu o najwyższe standardy a ich jakość w żadnym stopniu nie odbiega od jakości części oryginalnych, również znajdujących się w naszej ofercie
Kategoria:

Firma Dach Profil Sp. z o.o. trudni się sprzedażą materiałów budowlanych, systemów do wykonania dachu oraz okien i drzwiowej. W przygotowanej ofercie znajdziecie Państwo tylko doskonałej jakości produkty, które cechuje wieloletnia odporność na warunki zewnętrzne a także precyzja wytworzenia. Funkcjonujemy w branży od 1997 roku. Zachęcamy klientów do przyjechania do naszej siedziby, która zlokalizowana jest w podwarszawskich Jankach. Nasi pracownicy na podstawie projektów opracowują dla klientów pełne zapotrzebowanie materiałowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl