Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
2
65197

producent domów drewnianych


 
Opis Splendor - producent domów drewnianych. Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych producentów domów drewnianych w Polsce. Budujemy domki drewniane, letniskowe, całoroczne, konstrukcje szkieletowe, wykorzystujemy technologię kanadyjską.

 

Słowa kluczowe producent   dom   domek   producent domów   producent domów drewnianych   producent domków letniskowych   projekty domów drewnianych   projekty domków letniskowych   domy pod klucz   projekty   domki pod klucz   domki letniskowe   kanadyjczyk   domki kanadyjskie   tech
Url http://www.splendor.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 19, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Marzeniem niejednego z nas jest posiadanie choćby nawet drewnianego domu. Niestety o taki obiekt w szczególny sposób trzeba dbać, a nie każdy to potrafi.
Firma Profi-Bud wykonuje remont domów drewnianych wszelkiego typu. Pomożemy Państwu przywrócić dawny wygląd wszelkim drewnianym budowlom, które zasługują na to, aby prezentować się w jak najlepszy sposób. Domy drewniane posiadają w końcu wyjątkowy urok, dzięki jakiemu można się zrelaksować i przenieść się w całkiem inny świat. Wykonujemy wszystkie prace związane z odrestaurowaniem budynku, jak i samego drewna. Zadbamy, aby domy z bali znów wyglądały okazale oraz zachęcamy do przebywania w nim. Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo na stronie www naturtech.com.pl.
Kategoria:

Usługi remontowe w internecie. Łączymy budowlańców z klientami: prosto, szybko i skutecznie. Zatrudnij specjalistę / fachowca na malowanie, hydraulika, elektryka - kompleksowe remonty. Remonty domów i mieszkań. ekipy remontowe, zlecenia budowlane, targi budowlane. Firmy remontowe z całej Polski w jednym miejscu. Z nami rób remonty mieszkań, wykończenie wnętrz, remonty domów, adaptacje, usługi remontowe. Firmy, materiały, ekipy i zlecenia budowlane.
Kategoria:

Telus to doświadczona firma trudniąca się sieciami strukturalnymi. Od 1986 roku działamy na obszarze Warszawy i innych miast. Przez wszystkie lata stworzyliśmy tysiące instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Specjalizujemy się w alarmach, monitoringu, centralach telefonicznych, światłowodach i nadzorowaniu robót budowlanych w zakresie telekomunikacji. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania oraz nadzoru robót budowlanych w telekomunikacji przewodowej. Trudnimy się montażem nowych sieci, jak również modernizacją oraz porządkowaniem już dotychczasowych. Stosujemy jedynie wysokiej jakości sprzęt oraz rozwiązania. Więcej na stronie.
Kategoria:

Firma prac ziemnych i drogowych „Witar” aktywnie wykonuje wszystkie zlecenia prac dotyczących wykonywania wykopów, przewiertów i przecisków ziemnych lub horyzontalnych a także przebić kretem. Firma osiąga wykopy też pod drogi oraz chodniki, skrupulatnie współpracując z renomowanymi przedsiębiorstwami budowy dróg i mostów. Na terenach dużych miast czy ośrodków przemysłowych lub terenów leśnych, „Witar” rekomenduje użycie innowacyjnych technik bezwykopowych technologiami hdd - działania te punktualnie i solidnie przeprowadza jednostka. Strona www firmy zawiera wszystkie szczegółowe informacje o produktach oraz usługach.
Kategoria:

OFERUJEMY PAŃSTWU WYKONANIE WYLEWEK AGREGATEM DO BETONU MIXOKRET. Używamy MECHANICZNYCH ZACIERACZEK, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia(panele, płytki, deski parkiet,kamień).Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy (oszczędność kleju pod płytki, nie trzeba stosować warstw wyrównujących pod parkiet, panele itp.) WSZELKIE INFORMACJE POD NUMEREM 888500538. woj.(małopolskie i śląskie).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl