Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

producent domów drewnianych


 
Opis Splendor - producent domów drewnianych. Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych producentów domów drewnianych w Polsce. Budujemy domki drewniane, letniskowe, całoroczne, konstrukcje szkieletowe, wykorzystujemy technologię kanadyjską.

 

Słowa kluczowe producent   dom   domek   producent domów   producent domów drewnianych   producent domków letniskowych   projekty domów drewnianych   projekty domków letniskowych   domy pod klucz   projekty   domki pod klucz   domki letniskowe   kanadyjczyk   domki kanadyjskie   tech
Url http://www.splendor.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 19, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Wojtyła - firma pełni funkcje kierownika budowy oraz sprawuje nadzór inwestorski we wszystkich specjalnościach dostępnych na rynku. Inspektor nadzoru robót elektrycznych, robót drogowych i robót sanitarnych. Zapraszamy - ekspertyzy budowlane, nadzory inwestorskie. Profesjonalny inspektor nadzoru inwestorskiego Katowice i inne miasta. Na stronei oferta na wielobranżowy nadzór inwestorski.
Kategoria:

Szukasz orzeczenia o stanie gruntów oraz wody zgodnie z wytycznymi Ministra Ochrony Środowiska? Przyrządzi je dla Ciebie firma Usługi Geologiczno - Projektowe i Ochrony Środowiska Wojciech Zawiślak. Jest to firma funkcjonująca na rynku wrocławskim od ponad 16 lat. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany oraz doświadczony zespół pracowników, który ma niezbędne uprawnienia takie jak: upoważnienia do stwierdzania warunków geologiczno-inżynierskich dla potrzeb zagospodarowania przestrzennego i posadawiania obiektów budowlanych, do kierowania w terenie pracami geologicznymi, ale także uprawnienia górnicze do zarządzania robotami wiertniczymi i obsługi urządzeń wiertniczych. Ponadto nowoczesne zaplecze techniczne oraz własne laboratorium mechaniki gruntów sprawiają, iż przedsiębiorstwo jest liderem w branży. Zapraszamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na stronie.
Kategoria:

Umiejscowione w Bydgoszczy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Algra-Król Sp. Jawna zajmuje się handlem hurtowym materiałami elektrycznymi. W katalogu elementów znajdują się przede wszystkim wysokiej jakości materiały doskonałego globalnego wytwórcy - Legrand. Firma Algra-Król funkcjonuje na obszarze województwa Kujawsko-Pomorskiego, jednakże z wykorzystaniem firmy kurierskiej przekazuje zakupione materiały do Klientów w całej Polsce. Prywatne środki przewozu zezwalają nam na bezpłatne doręczenie Państwu nabywanych artykułów elektrycznych w określone położenie. Skrupulatny profil usług, których podejmujemy się w hurtowni Algra-Król, opublikowano na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria radcy prawnego Andrzej Kampa funkcjonuje w Olsztynie, natomiast dla Klientów dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00 a 16:00. Nasi prawnicy upełnomocnieni są do świadczenia pomocy prawnej dla nie tylko osób fizycznych czy małych firm, ale i dużych przedsiębiorstw. W ramach aktywności radcy prawnego przygotowywane są pisma sądowe wszelkiego rodzaju, pozwy, apelacje i skargi, a także odwołania. Mamy też możność reprezentowania Klientów przed wszystkimi sądami i Trybunałem Konstytucyjnym. Reguły współpracy z Kancelarią radcy prawnego umieszczono - wspólnie z całkowitym obszarem usług - na stronie internetowej.
Kategoria:

Opisywana tu firma PAW-STAL specjalizuje się w produkcji najróżniejszych konstrukcji stalowych, prowadząc swoją działalność już od bardzo długiego czasu. To właśnie tak bogate jej doświadczenie daje nam gwarancję co do tego, że wszystkie zamówione u niej obiekty odznaczać się będą jedynie najwyższą możliwą jakością. Oprócz tego oferta przygotowana przez firmę jest bardzo zróżnicowana –znajdziemy w niej zarówno mniejsze garaże, jak i całe hale stalowe. Jak najbardziej warto jest z niej skorzystać, ponieważ zapewniamy sobie w ten sposób możliwość korzystania z rzeczywiście doskonałych obiektów stalowych!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl