Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
13
64995


 
Opis ArajRealizacje to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkowaniu i montażu urządzeń i kompleksów suszarniczo-magazynowych. W swojej ofercie posiadają suszarnie, silosy zbożowe, czyszczalnie i transportery ziarna. Oferta obejmuje więc urządzenia do kompleksowej opieki ziarna: od transportu po przechowywanie. Firma ArajRealiacje jest również częścią Unii Group – obecnego na około 100 rynkach czołowego polskiego producenta maszyn rolniczych.

 

Słowa kluczowe podnośniki kubełkowe   araj   transporter kubełkowy   suszenie kukurydzy gazem   suszarnie do ziarna   suszarnie araj   suszarnia ziarna   Suszarnia biomasy   silosy do kukurydzy   silos spedycyjny   czyszczalnia do ziarna   przenośniki kubełkowe do zboża   silosy pł
Url http://araj-realizacje.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Jun 26, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Firma DAREX dostarcza sprzęt do obróbki metalu: przecinarki taśmowe bomar, chłodziwo, piły taśmowe, serwis przecinarek taśmowych, serwis przecinarek bomar, części do przecinarek bomar, serwis bomar, wiertarki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania bliższej współpracy.
Kategoria:

Sprawdź co proponuje wam firma Dukat. Wiemy doskonale czym jest znakomitej klasy indukcja, wiemy doskonale co to zgrzewarki indukcyjne i dlatego dostarczamy na rynek wszystko co najlepsze. Nasza oferta to również takie produkty jak platynki, wkładki, plomby, uszczelnienia. Od lat na rynku, od lat najlepszej jakości rozwiązania i przygotowanie wszystkiego w oparciu o nowoczesne technologie. Sprawdzajcie naszą ofertę na zamknięcia, membrany, opakowania, zakrętki plastikowe
Kategoria:

Nasza firma - Zakład Urzadzeń Technologicznych powstała w 1997 roku na bazie ludzi wywodzących się z Z.U.T. Unitra - Unima w Olsztynie.

Zajmujemy się projektowaniem, konstrukcją, produkcją oraz sprzedażą urządzeń myjących, urządzeń technologicznych w oparciu o technikę ultradźwiękową, ale i natryskowo - zanurzeniową z zautomatyzowanym i ręcznym transportem, już od 1976 roku.
Kategoria:

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą maszyn budowlanych oraz maszyn drogowych. Posiadamy szeroki asortyment produktów, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów. gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność. Wszelkie informacje prezentuje nasza strona internetowa ale zapraszamy też do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.
Kategoria:

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem lini do bułek firmy Koenig. Linie do chleba firmy Koenig pozwalają piec każdy rodzaje bułek i są dostępne w różnych konfiguracjach co pozwala spełnić oczekiwania każdej piekarni. Bułka - odmiana delikatnego pieczywa, najczęściej pszennego w formie niewielkiej nieco spłaszczonej kulki o masie od około 30 do 100 gramów. Czasem może być posypana makiem lub sezamem, może też zawierać w środku słodkie nadzienie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl