Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64694


 
Opis ArajRealizacje to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkowaniu i montażu urządzeń i kompleksów suszarniczo-magazynowych. W swojej ofercie posiadają suszarnie, silosy zbożowe, czyszczalnie i transportery ziarna. Oferta obejmuje więc urządzenia do kompleksowej opieki ziarna: od transportu po przechowywanie. Firma ArajRealiacje jest również częścią Unii Group – obecnego na około 100 rynkach czołowego polskiego producenta maszyn rolniczych.

 

Słowa kluczowe podnośniki kubełkowe   araj   transporter kubełkowy   suszenie kukurydzy gazem   suszarnie do ziarna   suszarnie araj   suszarnia ziarna   Suszarnia biomasy   silosy do kukurydzy   silos spedycyjny   czyszczalnia do ziarna   przenośniki kubełkowe do zboża   silosy pł
Url http://araj-realizacje.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Jun 26, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Zajmujemy się produkcją sprzętu do maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdują się także zamiatarki – zarówno te drogowe jak i uliczne i używane w parkach i na terenach zamkniętych. Dzięki naszym produktom łatwiej jest zachować czystość zarówno w mieście jak i na posesjach prywatnych. Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy sprawiają, że nasze zamiatarki są urządzeniami niezawodnymi i o dużej sprawności.
Kategoria:

Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych: ładowacze czołowe, Tur, kosiarki rotacyjne, owijarki, pługi do śniegu i inne. Zajmujemy się również doradztwem w sprawach hydrauliki siłowej: siłowniki dwustronne, siłownik jednostroony, węże hydrauliczne, nyple, szybkozłącza, rozdzielacze, joystick,dźwignie itp. transport na terenie kraju, RATY. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Pily24.pl - sklep internetowy z piłami taśmowymi renomowanych marek. W ofercie piły taśmowe do cięcia metalu, piły taśmowe do cięcia drewna oraz piły trakowe. Posiadamy własną zgrzewalnie oraz bazę magazynową. Piły taśmowe są przeznaczone do cięcia stali, metali nieżelaznych, stali nierdzewnej i odpornej na działanie kwasów, tytanowych i specjalnych typów brązu, tworzyw sztucznych, drewna i żeliwa. Dzięki użytym przy ich produkcji materiałom posiadają większą żywotność w porównaniu do standardowych pił co znacznie wydłuża ich czas eksploatacji oraz poprawia dokładność cięcia. Kształt zębów i zmienna podziałka zmniejsza wibracje pił i daje możliwość cięcia szerokiego zakresu materiałów.
Kategoria:

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo pełny wachlarz urządzeń budowlanych potrzebnych od wykopów po dach. Sprzedajemy, serwisujemy i wynajmujemy maszyny budowlane takie jak: agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, ubijaki, zacieraczki, motopompy, wibratory pogrążalne. Jesteśmy autoryzowanym dilerem firmy HONDA sprzedającej najpopularniejsze silniki na świecie. Oferujemy TYLKO MARKOWE PRODUKTY takie jak: Ammann, Weber, Wacker, Fogo, Tyrolit.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Portal firm oferujących obrabiarki do obróbki metalu: centra obróbcze, frezarki CNC, tokarki CNC, szlifierki, wytaczarki, drążarki wgłębne, drążarki wycinarki drutowe. Obróbka grafitu, grafit. Automatyzacja produkcji. Organizacja pracy warsztatu. Pomiar w warsztacie. Obróbka wykończeniowa. Technologia obróbki: frezowanie, toczenie, szlifowanie, wytaczanie, drążenie, wycinanie, obróbka skrawaniem, obróbka elektroerozyjna, obróbka wykończeniowa, automatyzacja.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl