Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20607
415
5
64948


 
Opis ArajRealizacje to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkowaniu i montażu urządzeń i kompleksów suszarniczo-magazynowych. W swojej ofercie posiadają suszarnie, silosy zbożowe, czyszczalnie i transportery ziarna. Oferta obejmuje więc urządzenia do kompleksowej opieki ziarna: od transportu po przechowywanie. Firma ArajRealiacje jest również częścią Unii Group – obecnego na około 100 rynkach czołowego polskiego producenta maszyn rolniczych.

 

Słowa kluczowe podnośniki kubełkowe   araj   transporter kubełkowy   suszenie kukurydzy gazem   suszarnie do ziarna   suszarnie araj   suszarnia ziarna   Suszarnia biomasy   silosy do kukurydzy   silos spedycyjny   czyszczalnia do ziarna   przenośniki kubełkowe do zboża   silosy pł
Url http://araj-realizacje.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Jun 26, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Firma POLMET - autoryzowany diler w Polsce, ma przyjemność przedstawić Państwu firmę Ermaksan oraz jej wysokiej jakości produkty.

ROGRAM PRODUKCYJNY:

PRASY KRAWĘDZIOWE CNC MARKI ERMAKSAN
NOŻYCE GILOTYNOWE NC, CNC MARKI ERMAKSAN
LASER CO MARKI ERMAKSAN
WYKRAWARKI CNC MARKI ERMAKSAN

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
tel.18 3310177
tel.18 3312241
Kategoria:

Elektromechanika H. Boczoń - napędy elektryczne, rozruszniki, szafy sterownicze, silniki elektryczne - kupno, sprzedaż silników elektrycznych. Przezwajanie, naprawa i remonty silników elektrycznych oraz pomp. Posiadamy silniki wszystkich typów i mocy.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Besel z siedzibą w Brzegu. Wchodzimy w skład Grupy Cantoni - fabryk o bogatej tradycji w wytwórczości silników elektrycznych, hamulców i narzędzi. Nasza specjalizacja to fabrykacja silników indukcyjnych klatkowych. Proponujemy między innymi silniki 3 - fazowe: ogólnego przeznaczenia, o zwiększonej mocy, wielobiegowe, z hamulcem, w wykonaniu morskim, do wbudowania, energooszczędne, z chłodzeniem obcym oraz z możliwością obracania łapy co 90 stopni. Staramy się dorównać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zamówieniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej klasy oraz kompetentnej Obsługi zamówień. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową naszego zakładu.
Kategoria:

Polagri importuje nowe oraz używane ciągniki i maszyny rolnicze z krajów Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w sprowadzaniu ciągników rolniczych znanych marek takich jak John Deere, Case, Fendt, Deutz - Fahr, New Holland i innych. Sprowadzamy również oryginalne części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Cenimy sobie jakość i przystępne ceny. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Imponar Radomsko - narzędzia i elektronarzędzia. Hurt i sprzedaż detaliczna. Oferujemy też skimmery olejowe, odolejacze, separatory, filtry olejowe elektrostatyczne. Firma zajmuje się importem narzędzi i elektronarzędzi renomowanych firm zachodnich. Posiadamy szeroką ofertą. Siedziba firmy i sklep znajduje się w Radomsku.

Posiadamy szerokie kontakty handlowe, potrzebne kwalifikacje i doświadczenie, które wykorzystujemy w czasie realizacji kontraktów. Na życzenie klientów demonstrujemy narzędzia, udostępniamy je do prób oraz prowadzimy doradztwo techniczne. Na specjalne zamówienia sprowadzamy części zamienne do maszyn i urządzeń produkowanych dawniej i obecnie.
Towary oferowane przez nas kupujemy bezpośrednio od producentów, dokonujemy odpraw celnych i dostarczamy na miejsce własnym transportem. Stałym odbiorcom udzielamy znacznych rabatów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl