Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996


 
Opis Każdego dnia wysyłamy naszym klientom profesjonalnie przygotowane gadżety reklamowe, w tym m.in. pendrivy z nadrukiem, długopisy reklamowe czy notesy z nadrukiem. Jeżeli więc interesuje Cię producent gadżetów reklamowych, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem obsługi klienta, jak również jakości samych produktów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia pierwszego zamówienia!

 

Słowa kluczowe gadżety reklamowe   pendrivy reklamowe   power banki z logo   długopisy reklamowe
Url http://printmar.pl
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Data wpisu May 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Jesteśmy doświadczonym zespołem, z nami planowanie mediów przebiega szybko i sprawnie. Jako dom mediowy wykonaliśmy już ponad 60 kampanii marketingowych małego i dużego formatu. Jeśli chcesz się reklamować to lepiej nie mogłeś trafić. W Poznaniu i w Warszawie mieszczą się nasze domy mediowe - zapraszamy na rozmowę, na pewno będziemy w stanie pomóc Tobie i Twojej firmie stać się bardziej widocznym w mediach. Radio, telewizja, internet, outdoor - dotrzemy wszędzie i dzięki nam Twoją usługę pozna cała rzesza nowych klientów.
Kategoria:

Warszawska firma Spin Media Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od prawie dziesięciu lat. Specjalizujemy się w wykonywaniu świadczeń związanych z audiomarketingiem. Na efektywność prowadzonych zadań wpływa zatrudniony przez nas zespół, który tworzą specjaliści z wielu obszarów wiedzy. Proponujemy pomoc w dostosowaniu elementów propozycji do indywidualnych wymagań każdego klienta. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele racjonalnych argumentów, które z pewnością będą przekonujące przy dokonywaniu decyzji o współpracy z naszą firmą.
Kategoria:

Nasza agencja ma siedziby Wrocławiu oraz Katowicach. W naszej ofercie znajduje się kompletny zakres usług reklamowych. Przedmiotem naszej szczególnej specjalizacji są nowoczesne formy komunikacji takie jak Internet i multimedia oraz video. Ponadto oferujemy pełną obsługę firmy w zakresie druku oraz sesji zdjęciowych – zarówno tradycyjnych jak i panoramicznych.
Kategoria:

Nasza firma to zespół specjalistów z dziedziny badań ilościowych oraz jakościowych. Wyróżnia nas nie tylko najwyższy poziom usług, ale przede wszystkim indywidualne podejście do problematyki. Współpracujemy z wieloma specjalistami z naszej branży, strefy biznesu oraz nauki. Dzięki współpracy z nami zyskają Państwo nie tylko rzetelne informacje o swojej działalności, ale również partnera w biznesie.
Kategoria:

Zajmujemy się kompleksową organizacją zewnętrznych kampanii reklamowych na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy m.in.:

billboardy EURO12
billboardy EURO18
Citylight CLP
reklamę wielkoformatową

Oferujemy planowanie kampanii, projektowanie graficzne kreacji, druk materiałów oraz kontrolę przeprowadzania kampanii.

Zapraszam na naszą stronę http://www.znajdzreklame.pl gdzie znajduje się więcej informacji oraz dane kontaktowe do naszej firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl