Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Zaniedbania w zakresie BHP i bezpieczeństwa pożarowego mogą mieć fatalne skutki dla firmy i przede wszystkim zagrozić zdrowiu i życiu pracowników, dlatego nie należy o tych aspektach zapominać. Każda firma ma obowiązek przeszkolenia swoich pracowników w zasadach BHP oraz bieżącego kontrolowania warunków pracy, niezależnie czy chodzi o biuro czy zakład produkcyjny. Oczywiście są miejsca o wiele bardziej narażone na niebezpieczeństwo od innych i to właśnie w takich miejscach przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy są jeszcze ważniejsze.
Zdarza się tak, że pracodawca zaniedbuje przepisy BHP zupełnie nieświadomie, pod wpływem innych bardziej absorbujących obowiązków. Dobrym rozwiązaniem dla firmy może być w takim wypadku zlecenie całego nadzoru BHP na zewnętrzną firmę, która zadba o wszystko. Prevensis Szkolenia & doradztwo to firma powstała w 2009 roku – od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, poszerzając swoją ofertę o kolejne usługi, tak by sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Świadczymy praktycznie wszystkie usługi związane z BHP oraz bezpieczeństwem przeciwpożarowym, w tym również prowadzimy stałą obsługę firm w tym zakresie. Przejmując związane z tym obowiązki, oszczędzamy czas i energię klienta, który może spożytkować je w inny sposób, jednocześnie umożliwiamy tym redukcje kosztów – wbrew pozorom outsourcing usług BHP jest tańszy od zatrudniania behapowca, nawet tylko na części etatu.

 

Słowa kluczowe szkolenia BHP   szkolenia przeciwpożarowe   pierwsza pomoc   Śląsk
Url http://https://prevensis.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Produkcja Przemysł
Data wpisu Apr 5, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Inicjatywy, spotkania networkingowe, szkolenia i dofinansowanie firm na Podkarpaciu.
Nowości dla przedsiębiorców z: Rzeszowa, Mielca, Dębicy, Lubaczowa, Przemyśla, Jarosławia, Krosna, Sanoka, Leska, Jasła, Łańcuta, Przeworska, Nowej Dęby, Stalowej Woli, Tarnobrzegu i Ustrzyk Dolnych.
Publikowane nowiny dotyczą możliwości promocji biznesu, działalności i pozyskania dofinansowań, które przyspieszą rozwój firmy.
Kategoria:

Najpopularniejszy na świecie test na inteligencję! Łatwy sposób zmierzenia IQ! http://getiq.pl
Przygotowany przez naukowców określa w precyzyjny sposób iloraz inteligencji!
Przetestuj się i sprawdź swoje IQ!IQ jest miarą różnych komponentów inteligencji mierzonych poprzez standardowe testy przygotowane tak aby dokładnie połowa populacji osiągała wynik na poziomie 100. Kiedy test jest rozwiązywany przez znaczną liczbę osób dystrybucja wyników układa się w krzywą dzwonową. Osoby o ponad przeciętnej inteligencji znajdują się po prawej stronie wykresu a mniej uzdolnieni po stronie lewej. Tradycyjnie, wyniki 140 lub wyżej oznacza geniusza a wyniki poniżej 90 oznaczają upośledzenie umysłowe. http://getiq.pl
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:

Dzięki naszej strony internetowej będziesz miał okazję dowiedzieć się o luksusowym centrum kongresowym, które mieści się na warszawskim Mokotowie. Jeśli doceniają Państwo luksus, świetne warunki i dogodną lokalizację, już teraz trzeba skorzystać z naszej oferty. Znaleźć ją można na witrynie WWW, która zawiera w sobie również galerię zdjęć, wiadomości o nas, a także dane kontaktowe. Zapraszamy wszystkie firmy, małe i duże, do korzystania z przygotowanych usług, które są kompleksowe i zawsze odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Już teraz zapraszamy do korzystania z opracowanej witryny internetowej.
Kategoria:

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota znajduje się w stolicy. Proponujemy klientom sposobność wypożyczenia pomieszczeń z przeznaczeniem wykładowym, szkoleniowym oraz warsztatowym. Zapewniamy duży wybór pomieszczeń, które dopasowane są do zasygnalizowanych przez wynajmującego wymagań. Oferujemy także klientom obsługę obejmującą usługi cateringowe, pomoc techniczną oraz zapewnienie niezbędnych urządzeń. W całym naszym centrum dostępne jest szybkie bezprzewodowe połączenie z Internetem. Ogromnym plusem naszego centrum są luksusowe wnętrza wszystkich przygotowanych pomieszczeń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl