Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832


 
Opis Zaniedbania w zakresie BHP i bezpieczeństwa pożarowego mogą mieć fatalne skutki dla firmy i przede wszystkim zagrozić zdrowiu i życiu pracowników, dlatego nie należy o tych aspektach zapominać. Każda firma ma obowiązek przeszkolenia swoich pracowników w zasadach BHP oraz bieżącego kontrolowania warunków pracy, niezależnie czy chodzi o biuro czy zakład produkcyjny. Oczywiście są miejsca o wiele bardziej narażone na niebezpieczeństwo od innych i to właśnie w takich miejscach przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy są jeszcze ważniejsze.
Zdarza się tak, że pracodawca zaniedbuje przepisy BHP zupełnie nieświadomie, pod wpływem innych bardziej absorbujących obowiązków. Dobrym rozwiązaniem dla firmy może być w takim wypadku zlecenie całego nadzoru BHP na zewnętrzną firmę, która zadba o wszystko. Prevensis Szkolenia & doradztwo to firma powstała w 2009 roku – od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, poszerzając swoją ofertę o kolejne usługi, tak by sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Świadczymy praktycznie wszystkie usługi związane z BHP oraz bezpieczeństwem przeciwpożarowym, w tym również prowadzimy stałą obsługę firm w tym zakresie. Przejmując związane z tym obowiązki, oszczędzamy czas i energię klienta, który może spożytkować je w inny sposób, jednocześnie umożliwiamy tym redukcje kosztów – wbrew pozorom outsourcing usług BHP jest tańszy od zatrudniania behapowca, nawet tylko na części etatu.

 

Słowa kluczowe szkolenia BHP   szkolenia przeciwpożarowe   pierwsza pomoc   Śląsk
Url http://https://prevensis.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Produkcja Przemysł
Data wpisu Apr 5, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Poznaj się z innowacyjnym i skutecznym kursem przygotowującym do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Na stronie znajdziesz forum z rozwiązaniami zadań, dużo bezpłatnych materiałów, informacji o egzaminie, licencji doradcy inwestycyjnego a także naszą ofertę szkolenia do I, II i III etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Doradca inwestycyjny - tylko z nami. Zobacz nasze referencje !
Kategoria:

DobreSzkolenie.com to portal dla każdego, kto chciałby zmienić swoje życie, zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności, poszerzać horyzonty i rozwijać się. DobreSzkolenie.com to baza szkoleń, na bieżąco aktualizowana o nowe oferty, które możesz również dodawać samodzielnie. Jeżeli organizujesz konferencje, kursy lub szkolenia, DobreSzkolenie.com pomoże dotrzeć Ci do szerokiego grona osób i zapewnić wysoką frekwencję zainteresowanych.
DobreSzkolenie.com to nie tylko szkolenia dla bezrobotnych, jeżeli prowadzisz firmę, w szerokiej bazie ofert na pewno znajdziesz takie, które pozwolą na podniesienie kwalifikacji Twoich pracowników i rozwój firmy.
Na portalu znajduje się zaawansowana wyszukiwarka szkoleń, która pomoże Ci odnaleźć kursy najbliżej Ciebie, w interesującej Cię kategorii i cenie, a nawet szkolenia za darmo. Ponadto, portal zawiera zbiór artykułów i materiałów o tematyce samorozwoju, motywacji i pracy.
Zapraszamy do odwiedzin DobreSzkolenie.com i zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria:

Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.
Kategoria:

Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z siedzibą w Łańcucie to bezsporny lider regionu, przedsiębiorstwo specjalizujące się w obsłudze prawnej innych jednostek, które nie mają czasu albo szansy zajmować się tymi kwestiami same. Dzięki nadzwyczajnie interdyscyplinarnemu składowi, złożonemu ze profesjonalistów z dyscyplin prawa pracy, przepisów przeciwpożarowych bądź bezpieczeństwa i higieny pracy kancelaria pozostawia konkurencję znacznie w tyle. Natomiast dzięki temu, że wszyscy pracownicy cały czas pracują nad podnoszeniem swoich kwalifikacji oraz byciem na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawnymi, są w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie dla wszelkiego typu firm. Kancelaria współpracuje dodatkowo z różnego rodzaju podmiotami, co dodatkowo usprawnia obsługę. Prócz kompleksowej obsługi przedsiębiorstwo zajmuje się też między innymi audytem, oceną ryzyka, organizacją szkoleń dla pracowników bądź przygotowaniem pism. Zainteresowanych poznaniem całkowitej propozycji zapraszamy na stronę internetową
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl