Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046

PRESSBET kostka brukowa ogrodzenia betonowe


 
Opis Produkujemy kostkę brukową oraz ogrodzenia betonowe. Sprzedajemy także materiały renomowanych producentów takich jak Jadar czy Bruk-Bet. Zajmujemy się także układaniem kostki brukowej.

 

Słowa kluczowe kostka   brukowa   bruk   jadar   press   bet   pustaki   bloczki   krawężniki   płotki   ogrodzenia   układanie   kostki   produkcja   sprzedaż   press bet   for   bud   aw   betonowe   korytka   behaton   uni   decor   starobruk   romb   holland   obrzeże   wibroprasowana   rynna  
Url http://www.pressbet.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 11, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Firma Drewler jest specjalistą w produkcji wyrobów tartacznych jak równieżz zakresu suszenie drewna, produkcja wyrobów stolarskich, ciesielskich jak i elementów używanych w budownictwie czy przemyśle meblarskim. Doświadczenie a też ogromna staranność wykonywanych elementów daje na pewność jakości zadowalającej każdego, najbardziej wymagającego nawet klienta. Fachowa pomoc i obsługa umożliwia na dostosowanie wyboru właściwych towarów
Kategoria:

Nie wiesz jaką powinieneś wybrać konstrukcję aby utrzymać resztę materiału dachu? Dziś te i inne informacje macie możliwość znalezienia w internecie na naszej przygotowanej stronie internetowej. Strona czynna jest przez całą dobę dzięki czemu śmiało każdy może pozwolić sobie na nią zajrzeć. Więźba dachowa to bardzo trudny temat i jej montaż także nie jest prosty. Więźba dachowa to oferta jaką macie możliwość u nas znalezienia. Takie więźby odnajdziecie także jako więźba dachowa prefabrykowana która jest równie popularna jak i inne rodzaje więźb.
Kategoria:

Firma Bartek s.c. Łańcut - oferuje karnisze, rolety, klamki, zamki, akcesoria meblowe, listwy wykończeniowe, artykuły drewniane i metaloplastyczne oraz ceraty, maty, okleiny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą która znajduje się na stronie.
Kategoria:

GRANIMEX WIĘCKO z Warszawy funkcjonuje na rynku od 1990 roku zajmując się importem i dystrybucją ponad 100 gatunków kamienia, który jest wykorzystywany do wytwórczości płyt, płytek, blatów, parapetów, podłóg, czy schodów. Na dodatek sprowadzamy nagrobki z granitów chińskich i indyjskich oraz gotowe ścianki. Współpracujemy z wieloma zakładami kamieniarskimi proponując im bogatą paletę swoich produktów, która oprócz kamienia obejmuje przeróżnego rodzaju ozdoby nagrobne wykonane z brązu w tym krzyże, litery, ramki, wazony, lampiony i inne. Można też u nas nabyć pełną paletę preparatów do ochrony i pielęgnacji kamienia w tym impregnaty. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:

Firma posiadająca wyłączność na rozprowadzanie materiałów firmy HEXIS w Polsce, zaprasza do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą katalogową. W Polsce działamy od 20. lat. Cieszymy się Państwa zaufaniem i sympatią. Z roku na rok wzmacniamy naszą ofertę o kolejne, atrakcyjne towary. Zajmujemy się produkcją materiałów stosowanych w budownictwie: izolacja, oświetlenie, wykończenia, reklama i.in). Używamy jedynie trwałych materiałów: poliwęglan, solid surface, styrodur. Ofertę kierujemy do branż spożywczych, farmaceutycznych oraz: budowlanej i sektora publicznego. Znajdziecie u nas produkty zaliczane do grupu tworzyw sztucznych, wykonanych z polimerów naturalnych i nie tylko: folie, rury pp oraz pcv, ponadto: płyty i profile z aluminium, płyty i tkaniny powlekane.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl