Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

PRESSBET kostka brukowa ogrodzenia betonowe


 
Opis Produkujemy kostkę brukową oraz ogrodzenia betonowe. Sprzedajemy także materiały renomowanych producentów takich jak Jadar czy Bruk-Bet. Zajmujemy się także układaniem kostki brukowej.

 

Słowa kluczowe kostka   brukowa   bruk   jadar   press   bet   pustaki   bloczki   krawężniki   płotki   ogrodzenia   układanie   kostki   produkcja   sprzedaż   press bet   for   bud   aw   betonowe   korytka   behaton   uni   decor   starobruk   romb   holland   obrzeże   wibroprasowana   rynna  
Url http://www.pressbet.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 11, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Niezwykle ceniona na naszym rynku firma DITRICH od 1991 r. zajmuje się sprawną i profesjonalną dystrybucją kostki brukowej i galanterii betonowej. W naszym wyjątkowo urozmaiconym katalogu produktów znajdują się wyłącznie wypróbowane artykuły przygotowane za pośrednictwem największych ogólnoświatowych liderów w dziedzinie wytwórstwa kostki betonowej. Znacząca większość towaru osiągalna jest dla Państwa od ręki, magazynowana na naszym placu w Pabianicach. Nasz magazyn czynny jest w dni tygodnia między godziną 7:00 a 17:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Dokładne wiadomości dotyczące firmy DITRICH lub szczególności naszej oferty zamieszczono na stronie www.
Kategoria:

Kost-Jack to firma specjalizująca się w produkcji takiego asortymentu jak kostka brukowa. Firma od lat ma swoją siedzibę w mieście Bełchatów, gdzie jej produkty są doskonale znane. Brukarstwo i Bełchatów te dwie nazwy nieodłącznie związane są z Kost-Jack. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata działania na rynku kostka brukowa wykonana przez Kost-Jack jest wysokiej klasy. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy, której siedziba to miasto Bełchatów. Kostka brukowa, brukarstwo to wiodące znaki rozpoznawcze przedsiębiorstwa. Zapraszamy!
Kategoria:

Mirola jako producent oferuje bramy, rolety zewnętrzne, standard i antywłamaniowe, karnisze, kraty rolowane. Posiadamy oddziały w miastach Bydgoszcz, Gliwice, Gdańsk, Orzesze, Wrocław.
Kategoria:

Ceramic jest firmą specjalizującą się w dystrybucji Ceramicznych Produktów Włóknistych, jakie w ostatnim czasie są często wybieranymi z produktów ogniotrwałych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki VESUVIUS SKAWINA Sp. z o.o. Nasze towary znamionują się między innymi lekkością montażu, wysoką odpornością na szok termalny, niskim przewodzeniem cieplnym, jak też pozwalają na redukcję wydatków. Oferujemy między innymi materiały izolacyjne, cegły, betony oraz zaprawy, tworzywa mocujące a także rurki i rękawice dopasowane do pracy w wysokich temperaturach. Zapewniamy artykuły najlepszej próby. Zapraszamy do poznania się z przygotowaną ofertą!
Kategoria:

Gdy dwadzieścia lat temu na rynku pojawił się zwykły sklep oferujący śruby, wkręty oraz inne elementy służące do wykonywania jakichś mocowań, trudno było przypuszczać by po latach tenże sklep stał się prężną firmą i jednym z czołowych podmiotów zajmujących się właśnie zagadnieniami mocowań. Tak jednak się stało i na chwilę obecną firmę Olaf można uznać za czołowego polskiego dostawcę wysokiej, jakości mocowań. Czy jest to ważne? Z punktu widzenia trwałości wszelkich połączeń na pewno. Warto, zatem odwiedzić ich stronę internetową i przekonać się samemu, że mamy do czynienia z profesjonalistami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl