Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125


 
Opis Zajmujemy się wypożyczaniem kamperów oraz skuterów wodnych. Wynajem camperów to coraz popularniejsza forma podróżowania. W ten sposób jesteśmy w pełni mobilni, możemy udać się niemal w każde miejsce bez konieczności organizowania noclegów. Ten środek transportu pozwala na pełną niezależność, swobodę, możliwość zabrania ze sobą dużej ilości bagażu - sprzętu turystycznego, ubrań czy żywności. Dzięki dostępnej w pojeździe lodówce oraz kuchence gazowej możemy przygotować w nim ulubione posiłki.
Oferujemy kampery klasy premium na wynajem krótko lub długoterminowy. W wypożyczalni camperów Premium Camper ceny w sezonie niskim zaczynają się już od 300 zł za dobę, natomiast w sezonie wysokim od 550 zł za dobę. Samochody campingowe w naszej firmie są w doskonałym stanie, świetnie wyposażone oraz oczywiście ubezpieczone. Dzięki temu podczas podróży camperem z naszej firmy możesz czuć się w pełni bezpiecznie i cieszyć niczym niezakłóconym wypoczynkiem. Nasze samochody napędzane są przez silniki diesla. Na życzenie Klienta możemy dostarczyć samochód pod wskazane miejsce.
Premium Camper
ul. Boczna 2
80-209 Chwaszczyno
Telefon
660-561-273
biuro@premiumcamper.pl

 

Słowa kluczowe Kamper   skuter wodny   wypożyczanie kamperów
Url http://premiumcamper.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Sport Turystyka > Wakacje
Data wpisu Feb 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Ośrodek Wypoczynkowy w miejscowości Burzenin nad Wartą, 54km od miasta Łódź. Sportowa Osada to idealne miejsce na wakacje z dzieckiem. Dom wczasowy oferuje noclegi, kwatery, pokoje nad rzeką Warta. Zapraszamy na wakacje w Polsce - wczasy rodzinne oraz wczasy z dziećmi.
Kategoria:

Niecodzienne, przyjazne widoki, żagle targane wiatrem, promienie słońca odbite na jeziorze, bliskość natury...
To wszystko znajdą Państwo tu - w Polańczyku.
Liczność atrakcji dostępnych w tym rejonie o każdej porze roku nie pozwoli znudzić się Państwu, wrecz przeciwnie. Dzięki nim będą mogli Państwo aktywnie spędzić czas, urozmaicić wypoczynek i nabyć wspaniałe wspomnienia z pobytu w tak uroczym miejscu, jakim są Bieszczady i Jezioro Solińskie.
Kategoria:

Jeżeli marzysz o wypoczynku wśród cudownych krajobrazów daleko od Polski, to wyjazd do Turcji na pewno spełni Twoje oczekiwania. Na naszej stronie natomiast znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci lepiej poznać to miejsce. Specjalnie dla polskich turystów zamieściliśmy tu opisy najważniejszych kurortów tureckich, które mają wiele do zaoferowania. Z kolei artykuły dotyczące położenia lub także obyczajów panujących w Turcji, przybliżą każdemu z nas klimat tego miejsca i bez wątpienia wprowadzą nas w wakacyjny nastrój.
Kategoria:

Albania :: Aby lepiej poznać świat :: Pozwolimy Ci zwiedzić ten piękny kraj nie ruszając się z domu. Poznasz jego zabytki, kulturę oraz potrawy. Dowiesz się co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać. Albania, tradycje albańskie, kuchnia albańska, wakacje w Albanii, turystyka, hotele w Albanii, zabytki w Albanii, Adriatyk, Góry Dynarskie, polityka, język albański, Morze Adriatyckie, Bałkany
Kategoria:

Włochy :: Aby lepiej poznać świat :: Pozwolimy Ci zwiedzić ten piękny kraj nie ruszając się z domu. Poznasz jego zabytki, kulturę oraz potrawy. Dowiesz się co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać. Włochy, zwyczaje, tradycje, potrawy, wakacje, turystyka, hotele, zabytki, Adriatyk, Wenecja, Mediolan, Turyn, Alpy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl