Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Prawo

Wpisy
Sortowanie :
Firma Windykacja jest to nic innego jak odzyskiwanie długów w profesjonalny sposób z zachowaniem szacunku dla dłużnika. Wpis Windykacja Warszawa to możliwość odnalezienia profesjonalnej firmy, która pomoże w rozwiązaniu trudnej sytuacji twojej i twojego dłużnika. Gdzie szukać pomocy? Wpisz Windykacja i znajdź firmy, które oferują ci pomoc w odzyskaniu swoich należności.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona zawierająca wiadomości z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Czytając zawarte na stronie informację zapoznamy się z zasadami zachowania się w przypadku zagrożenia pożarowego, sposobach ewakuacji z budynku zagrożonego, metodach alarmowania oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Po lekturze na pewno poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Informacje te powinny się znajdować w instrukcji ppoż. Ta strona jest uzupełnieniem procedur tam zawartych.
Kategorie:

Data dodania: Aug 3, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instrukcjaprzeciwpozarowa.pl to wortal ppoż posiadający sporo wiadomości o ochronie przeciwpożarowej w pomieszczeniach biurowych. Jednak główna tematyka portalu to instrukcja pożarowa. Każdego dnia tworzymy nowe fascynujące wpisy o działaniach przeciwpożarowych, ochrony ppoż, procedór ewakuacyjnych, środków do gaszenia pożarów oraz wskazówkach gdzie otrzymać czy też w jaki sposób wykonać prawidłowy schemat dróg ewakuacji. Ten portal jest stricte branżowy, dedykowany dla jednostek odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przeciwpożarowe m.in w pomieszczeniach firmowych. Jeśli jesteś człowiekiem na takim stanowisku to zapraszamy do analizowania opublikowanych artykułów..
Kategorie:

Data dodania: Aug 2, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp. Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprawdzona oferta windykacji należności dla firm sektora MSP. Działamy w branży obrotu wierzytelności od 2002 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w odzyskiwaniu długów. Windykacja to także zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celu, ponieważ nasze wynagrodzenie zależy od skuteczności naszych działań a ta jest bardzo wysoka. Nie wymagamy zaliczek i opłat wstępnych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 1, 2011 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Porady prawne świadczone on-line to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących rozwiązania problemu prawnego.

Serwis zapewnia wysoką jakość usług dzięki współpracy z prawnikami-praktykami z wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie prawnym.

Ceny usług prawnych są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych tego typu serwisów.

Serwis współpracuje również z tłumaczem przysięgłym języka słowackiego Marią Vlaeminck, która może zapewnić tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego oraz zwykłe z języka czeskiego.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2011 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis internetowy poświęcony poradom prawnym. Jeżeli znajdują się Państwo w sytuacji wymagającej interwencji prawa zapraszamy do naszego serwisu. Szereg porad prawnych z rożnych dziedzin życia mogą Państwo znaleźć bezpośrednio w naszym serwisie. W przypadku spraw, które nie są opisywane zapraszamy do kontaktu online w celu uzyskania porady prawnej. Nasz serwis to zespół profesjonalistów (adwokatów i radców prawnych) gotowych pomóc Państwu w wielu, nawet najbardziej skomplikowanych sprawach z wielu dziedzin prawa.
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gravis Legal Group to profesjonalna kancelaria świadcząca kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych, bezzaliczkowej windykacji należności oraz obsłudze prawnej firm i osób fizycznych.

Jesteśmy godnym zaufania i rzetelnym partnerem na rynku usług prawnych. Klienci cenią nas za niezwłoczne i profesjonalne realizacje ich zamierzeń oraz za zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną na wysokim poziomie merytorycznym, co daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Misją naszej kancelarii jest niesienie pomocy wszystkim tym, którzy stali się ofiarą nieuczciwej działalności firm, ubezpieczycieli i innych podmiotów wykorzystujących i żerujących na nieświadomości ludzi.
Kategorie:

Data dodania: Apr 14, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie, odszkodowania za wypadki za granicą. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.
Kategorie:

Data dodania: Mar 2, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

KANCELARIA24.co jest serwisem świadczącym profesjonalne usługi prawne, doradztwo prawne, obsługę prawną firm, porady prawne online. Obsługa prawna skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Serwis KANCELARIA24.co świadczy usługi za konkurencyjną cenę oraz gwarantuje darmową siedmiodniową opiekę prawną w zakresie danej sprawy. Serwis szybko, szczegółowo i skutecznie odpowiada na postawiony problem prawny w ciągu 24 godzin. Serwis wydaje opinie i porady prawne w sposób zrozumiały i przystępny bez skomplikowanych pojęć prawnych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl