Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Prawo

Wpisy
Sortowanie :
Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp. Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprawdzona oferta windykacji należności dla firm sektora MSP. Działamy w branży obrotu wierzytelności od 2002 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w odzyskiwaniu długów. Windykacja to także zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celu, ponieważ nasze wynagrodzenie zależy od skuteczności naszych działań a ta jest bardzo wysoka. Nie wymagamy zaliczek i opłat wstępnych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 1, 2011 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Porady prawne świadczone on-line to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących rozwiązania problemu prawnego.

Serwis zapewnia wysoką jakość usług dzięki współpracy z prawnikami-praktykami z wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie prawnym.

Ceny usług prawnych są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych tego typu serwisów.

Serwis współpracuje również z tłumaczem przysięgłym języka słowackiego Marią Vlaeminck, która może zapewnić tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego oraz zwykłe z języka czeskiego.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2011 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis internetowy poświęcony poradom prawnym. Jeżeli znajdują się Państwo w sytuacji wymagającej interwencji prawa zapraszamy do naszego serwisu. Szereg porad prawnych z rożnych dziedzin życia mogą Państwo znaleźć bezpośrednio w naszym serwisie. W przypadku spraw, które nie są opisywane zapraszamy do kontaktu online w celu uzyskania porady prawnej. Nasz serwis to zespół profesjonalistów (adwokatów i radców prawnych) gotowych pomóc Państwu w wielu, nawet najbardziej skomplikowanych sprawach z wielu dziedzin prawa.
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gravis Legal Group to profesjonalna kancelaria świadcząca kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych, bezzaliczkowej windykacji należności oraz obsłudze prawnej firm i osób fizycznych.

Jesteśmy godnym zaufania i rzetelnym partnerem na rynku usług prawnych. Klienci cenią nas za niezwłoczne i profesjonalne realizacje ich zamierzeń oraz za zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną na wysokim poziomie merytorycznym, co daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Misją naszej kancelarii jest niesienie pomocy wszystkim tym, którzy stali się ofiarą nieuczciwej działalności firm, ubezpieczycieli i innych podmiotów wykorzystujących i żerujących na nieświadomości ludzi.
Kategorie:

Data dodania: Apr 14, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie, odszkodowania za wypadki za granicą. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.
Kategorie:

Data dodania: Mar 2, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

KANCELARIA24.co jest serwisem świadczącym profesjonalne usługi prawne, doradztwo prawne, obsługę prawną firm, porady prawne online. Obsługa prawna skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Serwis KANCELARIA24.co świadczy usługi za konkurencyjną cenę oraz gwarantuje darmową siedmiodniową opiekę prawną w zakresie danej sprawy. Serwis szybko, szczegółowo i skutecznie odpowiada na postawiony problem prawny w ciągu 24 godzin. Serwis wydaje opinie i porady prawne w sposób zrozumiały i przystępny bez skomplikowanych pojęć prawnych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Radca prawny Kraków to prawnik, który zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym, szczególnie z zakresu sporządzania opinii oraz udzielania porad prawnych. Osoba taka może również reprezentować swoich klientów przed urzędami oraz sądami w sprawach cywilnych, jako pełnomocnik. Choć usługi radcy prawnego nie są tanie popyt na nie jest bardzo duży.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dla osób, które nie zajmują się zawodowo prawem, wszystkie kodeksy i paragrafy stanowią nierzadko dżunglę nie do przejścia. Jeżeli mamy kłopot z interpretacją przepisów, lub z innych powodów potrzebujemy porady odnośnie zapisów prawa, należy zwrócić się do specjalisty. Prawnik Kraków udzieli nam odpowiedzi na pytania związane z przepisami i rozwieje wątpliwości odnośnie ich interpretacji.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy Państwu pomoc w odzyskaniu odszkodowania za wypadek. Podpisując z nami umowę, która jest w dwóch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo profesjonalni i posiadają ogromną wiedzę z zakresu prawa.Dzięki naszym usługom wiele ludzi uzyskało odszkodowanie od ubezpieczyciela.Zapłata za usługi honorowana jest po wypłacie odszkodowania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na wysoki poziomie.Zapraszamy na witrynę internetową kancelarii Prawniczo - Medycznej Adversum po więcej informacji o naszej działalności.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2011 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl