Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Prawo

Wpisy
Sortowanie :
Darmowe forum prawne umożliwiające zadanie bezpłatnego pytania prawnego. Na forum odpowiedzi udzielają prawnicy, studenci prawa oraz inni użytkownicy. Korzystanie z forum jest całkowicie darmowe. Obok darmowych porad prawnych na stronie istnieje również możliwość pobrania dowolnego pisma lub umowy prawnej z różnorodnych dziedzin prawa ( pozwy, wnioski, formularze sądowe ) Zachęcamy do aktywnego korzystania z forum. Zapraszamy
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2012 Wejść: 5 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

KKPG czyli Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego mieści się w Krakowie przy ulicy Kościuszki 53/24.
Maksymą naszej kancelarii są dokładność i profesjonalizm. Do spraw powierzanych nam przez Klientów podchodzimy bardzo poważnie co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług.
Dla potrzeb naszych klientów ściśle współpracujemy z adwokatami specjalizującymi się w prawie karnym oraz prawie karnym skarbowym, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, sprawdzonymi notariuszami oraz rzeczoznawcami różnych specjalności.
Specjalizujemy się w:
Windykacja należności
? sprawy o zapłatę, w tym również w postępowaniu elektronicznym (EPU)
? procesy o zapłatę kar umownych
? system zapobiegania zatorom płatniczym w przedsiębiorstwie
Dziedziczenie w biznesie
? zapewnienie ciągłości zarządzania przedsiębiorstwem
? zapobieganie konfliktom pomiędzy spadkobiercami
? zabezpieczenie prywatnego majątku przedsiębiorcy przed zagrożeniami płynącymi z prowadzenia działalności gospodarczej
? minimalizacja problemów proceduralnych związanych z dziedziczeniem
Obsługa prawna dostawców sieci handlowych
? przygotowanie umów ramowych
? wsparcie negocjacji z kontrahentami
? opłaty półkowe - odzyskiwanie
Zapraszamy do naszej Kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2012 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawnik bielsko - Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online rzetelni pracownicy aktywni w branży prawniczej kancelarii prawnych w Bielsku-białej. Wykształceni oraz wykwalifikowani radcy prawni zatrudnieni w kancelariach województwa śląskiego udzielają solidnych porad prawnych, doradzając w różnego rodzaju sprawach firmom natomiast osobom cywilnym, oraz reprezentują swoich klientów w sprawach sądowych. Radca prawny bielsko-biała to najlepsze zaś w największym stopniu skuteczne usługi udzielane każdemu potencjalnemu klientowi.
Prawnik, Radca Prawny, Obsługa prawna, Windykacja - CORPORIS Bielsko-Biała
Doradztwo Prawne, Odszkodowania, windykacja Bielsko-Biała
Prawnik Bielsko, Radca prawny Bielsko-Biała, obsługa prawna, windykacja... Kompleksowa Obsługa Prawna Corporis
Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) Profesjonalne wsparcie prawnicze w Państwa biznesie Corporis Bielsko-Biała
Stała Ochrona Prawna (SOP) wsparcie prawnicze w Państwa biznesie Corporis Bielsko-Biała
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2012 Wejść: 0 Ranking: 3.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Stanisława Szufla i Adwokat Agnieszkę Szufel-Figurską, członków Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach, funkcjonuje w Kielcach od 1969 roku. Nasi Adwokaci mają duże doświadczenie zawodowe, specjalizują się w obsłudze Klientów indywidualnych, oraz przedsiębiorstw. Nasza Kancelaria Adwokacka wykonuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych , jak też świadczy całościową obsługę podmiotów gospodarczych. Usługi prawne są pełnione w Kielcach, województwie świętokrzyskim, a dodatkowo na terenie całego kraju samodzielnie i w oparciu o współpracę z innymi kancelariami adwokackimi. Kancelaria Adwokacka świadczy także pomoc prawną udzielając konsultacji prawnych on-line. Ten rodzaj pomocy prawnej dotyczy przygotowania pisemnej opinii prawnej , opracowania projektu umowy lub innej konsultacji zagadnień prawnych, nie wymagających bezpośredniego kontaktu z Klientem, a dodatkowo analizy akt toczącego się postępowania bądź innych dokumentów.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Należy pamiętać, że urlop macierzyński przysługuje zaraz po porodzie. Jego długość jest uzależniona od liczby dzieci, które przyszły na świat. Najkrótszy wymiar urlopu macierzyńskiego wynosi 20 tygodni, a najdłuższy 37 tygodni. Szczegółowo przedstawia się to następująco: 20 tygodni, jeśli kobieta urodziła jedno dziecko, 31 tygodni, gdy na świat przyszło dwoje dzieci, 33 tygodnie w przypadku urodzenia trojga dzieci, 35 tygodni, gdy kobieta została mamą czworga dzieci, a 37 tygodni w sytuacji, gdy urodziło się jednocześnie pięcioro i więcej dzieci.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa którą dla was przygotowaliśmy to przede wszystkim zbiór wszelkich informacji oraz porad dotyczących rozwodu. Dzięki niej dowiesz się jak należy prawidłowo napisać pozew o rozwód, oraz jak uniknąć kłótni i sporów. Na stronie znajdziesz także zamieszczony pozew o rozwód który jest oferowany każdemu do pobrania za darmo. Taki pozew o rozwód znajdziesz w pliku PDF dzięki czemu bez przeszkód każdy może z niego skorzystać. Nie czekaj więc tylko wykorzystaj możliwości takiej strony w pełni – a pozew rozwodowy nie będzie dla ciebie trudny do napisania!
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat gwarantuje kompleksową obsługę prawną kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorstw, reprezentowanie przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych. Dostarczamy usługi w ramach różnorodnych gałęzi prawa, w zależność od potrzeb naszych Klientów udzielamy pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a dodatkowo prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego. Sporządzamy również opinie oraz analizy prawne, a dodatkowo w imieniu klienta kierujemy również pertraktacje oraz reprezentujemy jego interesy przed takimi instytucjami jak sąd czy odpowiedni urząd.
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2011 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowania za wypadki komunikacyjne i wypadkami w pracy w UK. Bez żadnych kosztów uzyskamy odszkodowania za wypadek w Wielkiej Brytanii nie z Twojej winy. Oferujemy: odszkodowania za urazy, zwrot kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu oraz wynajęcie pojazdu zastępczego (dla poszkodowanego kierowcy), refundacje wydatków leczenia, w razie trwałego i nieodwracalnego szwanku na zdrowiu renta lub całkowity zwrot utraconych dochodów, oraz inne wydatki poniesione w wyniku wypadku. Ponadto zapewniamy konsultacje lekarskie z specjalistą w dziedzinie urazów powypadkowych. Więcej w serwisie odszkodowanie.org.uk gdzie można znaleźć porady na temat wypadek UK
Kategorie:

Data dodania: Sep 13, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Bielsko-Biała - oferuje usługi najwyższej jakości jeżeli chodzi o sprawy administracyjne, spółek handlowych, zamówień publicznych, prawa rodzinnego( w tym rozwodów). Swoje usługi kierujemy do osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z okolic Bielska-Białej. Swoich klientów reprezentujemy na terenie całego kraju i europy. W razie konieczności występując nawet do Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu. Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia do występowania przed ten trybunał. Kancelaria Adwokata z Bielska-Białej serdecznie zaprasza do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Aug 30, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ogólnopolski Wortal - Ochrony ppoż - Skarbnica wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej. Stworzony w celu ułatwić dostęp do wiedzy z tej zagmatwanej tematyki. W praktyce prowadzony do rzeczoznawców bezpieczeństwa przeciwpożarowego ale wszyscy zainteresowani tą tematyką coś dla siebie znajdą. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów ppoż, trudnych sformowań z zakresu ochrony ppoż, interesujących informacji i innych kwestii w zależności od pomysłów autorów. Ochrona ppoż to wybitnie duża tematyka więc nie braknie inicjatyw. Z małej strony internetowej z czasem powinien powstać ogólnopolski portal ochrony ppoż.
Kategorie:

Data dodania: Aug 23, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl