Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Prawo

Wpisy
Sortowanie :
Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego kierowcy śpiącemu w kabinie w podróżach zagranicznych należy się specjalne uposażenie w formie ryczałtu za nocleg. Na skutek tego wyroku otwarły się drzwi do otrzymania odszkodowania za ryczałt w ciągu minionych trzech lat. Warto uświadomić sobie, że jest szansa odzyskania do 150 tys. zł.

Kierowco - napisz lub zadzwoń do nas (RyczaltZaNoclegi.pl), do wszystkich spraw przystępujemy w sposób indywidualny, nie czekaj! Nasi pracownicy za darmo rozpatrzą Twoją sprawę. Nie bierzemy żadnych opłat wstępnych (pobieramy jedynie prowizję od wygranych spraw)! Już dziś odwiedź naszą stronę i pozyskaj niezbędne informacje: http://ryczaltzanoclegi.pl/
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka adwokat Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk proponuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również przedsiębiorcom. Duży zakres usług prawnych jest naszym głównym atutem. Wspieramy klientów zastępując ich przed sądem, aparatem wykonawczym i wszystkimi placówkami, gdzie mamy możliwość pomóc posiadaną wiedzą i doświadczeniem. Indywidualne traktowanie zleceniodawcy oraz fachowe poufne kontakty sprawiają, że decydując się na proponowane przez nas świadczenia klienci są zapewnieni, że rezultat sprawy leży w rękach fachowców.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Detektyw Warszawa Biuro Detektywistyczne Secret

Biuro Detektywistyczne Secret. Wszystkie usługi detektywistyczne oraz oczekiwane efekty zawsze ustalamy z naszym Klientem. Każde zlecenie obejmuje dokumentację fotograficzną oraz raport końcowy. Nasze działania detektywistyczne polegają na : obserwacji, poszukiwaniu, wykrywaniu, weryfikacji, zbieraniu dowodów oraz innych czynnościach technicznych w skład których wchodzą wariograf, badania DNA, podsłuchy, GPS, audyt bezpieczeństwa. Biuro Detektywistyczne Secret Warszawa - obejmuje swoimi działaniami osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne oferty cenowe. Biuro Detektywistyczne Secret zaprasza do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 1 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Adwokat Przemysław Bujniak prowadzi kancelarię prawną w Jaworznie, która obsługuje zarówno klientów z tego miasta, jak i pobliskich miejscowości - Wieliczki, Tych, Krakowa, Sosnowca, Olkusza, Bochni bądź Katowic. Adwokaci gwarantują porady prawne związane m.in. z prawem gospodarczym, administracyjnym, finansowym, rodzinnym, karnym, a także handlowym. Interesanci mogą liczyć na sporządzanie pism procesowych, umów gospodarczych, dochodzenie należności i reprezentację przed sądami, czy obsługę działalności przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje na ten temat odkryją Państwo na witrynie internetowej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Jul 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawo spadkowe może być określone jedną z najistotniejszych dziedzin prawa, o której pojęcie powinien posiadać każdy obywatel. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że z tą dziedziną prawa zetknie się każdy człowiek. Na mojej stronie internetowej ujawniam informację na temat prawa spadkowego. Jakie informacje znajdziesz pośród przedstawionych przeze mnie?

Przede wszystkim przedstawiam fakty na temat prawa do zachowku. Sprawy spadkowe o zachowek należą do najbardziej skomplikowanych i budzących sporo wątpliwości. prowadzonej przeze mnie stronie internetowej prezentuję przede wszystkim komu sąd powinien zasądzić zachowek oraz kto musi zapłacić zachowek.

Na prowadzonej przeze mnie stronie internetowej napotkasz także sporo informacji odnoszących się do działu spadku. Rozpoczynanie postępowania spadkowego dotyczącego działu spadku nie jest w każdym przypadku celowe, ponieważ dział spadku może być przeprowadzony także poprzez zawarcie umowy pomiędzy osobami dziedziczącymi spadek. Nie zawsze jest to celowe, ponieważ powinieneś pamiętać znaczną ilość faktów na temat tego fragmentu prawa spadkowego.

W przypadku, w którym poszukujesz wiedzy z zakresu prowadzenia postępowania spadkowego oraz wiedzy w jaki sposób mogą zakończyć się sprawy spadkowe odszukasz je także na moim blogu prawniczym. Wśród nich znajdują się te odnoszące się do wydziedziczenia, dziedziczenia ustawowego lub odrzucenia spadku.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Działanie internetowej platformy Lexshop zasadza się na sprzedaży wzorów pism prawniczych. Bogata baza dokumentów zawiera liczne szablony między innymi apelacji w różnorodnych sprawach, czy też szeregu pozostałych pism, stworzonych przez specjalistów z konkretnej gałęzi prawa. Wszelkie wzory są dodatkowo przed udostępnieniem dla odbiorcy weryfikowane, przez co kupujący otrzymują gotowy do uzupełnienia szablon. Każdy szablon ma podaną daną cenę, która nie jest wygórowana. Cechą szczególną wzorów jest także opisanie ich rozbudowanym komentarzem autorów, co pozwala odbiorcom dowiedzieć się przykładowo o terminach składania wniosków, bądź też opłatach administracyjnych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria z siedzibą w Szczecinie zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i prawnych z zakresu prawa cywilnego (m.in. podział majątku, odszkodowania), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), spadkowego (m.in. dział spadku, zachowek), gospodarczego (m.in. rejestracja podmiotów w KRS), karnego oraz wykroczeń.

Świadczone usługi obejmują w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz projektów umów, reprezentowanie/obrona Klientów przed sądami szczecińskimi, organami ścigania i urzędami, prowadzenie negocjacji oraz tworzenie i rejestrację spółek prawa handlowego. Usługi adwokata świadczone są na terenie Szczecina oraz innych miejscowości - także poza województwem zachodniopomorskim
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Notariusz Szymon Krzyszczuk prowadzi Kancelarię Notarialną w Śródmieściu Warszawy – przy ulicy Mokotowskiej 60 lok. 24 w pobliżu Placu Trzech Krzyży wraz z uprawnieniami tłumacza przysięgłego języka angielskiego.

W Kancelarii jak również na naszej stronie internetowej uzyskają Państwo wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, cennik czyli wysokości taksy notarialnej, jak również wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu.

Tani, dobry i kompetentny notariusz to prawdziwy skarb przy załatwianiu złożonych ale też i prostych czynności notarialnych (testament, spadek, pełnomocnictwo, protokoły zgromadzenia wspólników i walnych zgromadzeń akcjonariuszy, protesty weksli i czeków, sprzedaż nieruchomości, umowy deweloperskie, zgoda na wyjazd dziecka za granicę, sporządzanie umów spółek).
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal Odo jest w całości dedykowany tematowi ochrony danych osobowych. Witryna jest redagowana przez fachowców z kancelarii radców prawnych, co jest gwarancją rzetelności wszystkich przekazywanych informacji. Dogodnie dobrane kategorie pomogą użytkownikom bez trudu odnaleźć ciekawe informacje. Zarys problemów oraz sposoby ich rozwiązywania są zaprezentowane w naszych artykułach. Prezentujemy wyłącznie aktualne informacje. Dodatkowo istnieje możliwość zadania pytania poprzez formularz internetowy.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Radcy prawni z kancelarii Kołodziejska & Mindykowski służą pomocą w formułowaniu korespondencji z instytucjami państwowymi, oferują ochronę prawną, zastępstwo procesowe, analizę pism, opiniowanie i sporządzanie umów. Specjalizujemy w prawie cywilnym administracyjnym, korporacyjnym, jak również internetowym czy autorskim. Więcej informacji na stronie firmy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl