Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Pomoc charytatywna

Wpisy
Sortowanie :
Siedziba fundacji „Ich dom” mieści się w Płocku. Nasza działalność polega na gromadzeniu środków finansowych, które następnie przeznaczane są na zakup i remontowanie mieszkań. Przygotowane obiekty przeznaczone są dla dzieci opuszczających placówki opiekuńczo-wychowawcze natomiast zebrane środki w całości uzyskujemy od osób prywatnych, z 1% podatku i zbiórek charytatywnych (nie prowadzimy działalności gospodarczej). Dotychczas udało nam się zakupić piętnaście mieszkań. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie znaleźć można więcej szczegółów i dane kontaktowe Fundacji.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto przekazać swój 1 procent na fundacje, korzystając z programu na naszej stronie internetowej. Jest to program pit, dzięki któremu naprawdę łatwo i bezbłędnie wypełnisz wszystkie formularze. Nasza Fundacja Na Ratunek zajmuje się pomocą dzieciom z chorobami nowotworowymi. Pieniądze przeznaczane są na sprzęt medyczny, lekarstwa, wyjazdy na leczenie zagraniczne i znacznie więcej. Przekonaj się sam, odwiedzając stronę www.
Kategorie:

Data dodania: Mar 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia z Warszawy prowadzi działalność charytatywną od stycznia 2011 roku. Dodatkowo zajmujemy się czynnościami wychowawczymi i nauczaniem dzieci i młodzieży. Formy pomocy wszystkim osobom są oparte poprzez realizację trzech uczynków miłosierdzia, czyli czynu, słowa oraz modlitwy. Staramy się rozpowszechniać kult Bożego Miłosierdzia w duchu objawień św. Faustyny. Staramy się pomóc m.in. dzieciom i młodzieży wspierając ich edukację a także samotnym matkom organizując dla nich specjalne domy oraz przeciwdziałamy patologiom.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Bjdetektywi para się szeroko rozumianymi usługami detektywistycznymi. W zakres oferowanych działań wchodzą zarówno sprawy rozwodowe, potwierdzenie stanu majątkowego, poszukiwanie osób, kontrola wiarygodności firm/spółek/korporacji, wykrywanie podsłuchów, badania fizyko-chemiczne, poszukiwanie i ustalanie majątku ludzi fizycznych i korporacji. Rozbudowane podejście do podejmowanych spraw, indywidualna pomoc klientom, niemniej jednak także staranne przygotowanie dokumentacji odróżnia biuro Bjdetektywi na dzisiejszym rynku. Gwarancja zadowolenia i właściwych efektów końcowych każdego zlecenia.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Hasło portalu społeczności obywatelskiej “Wybory są codziennie” nawiązuje do dziedzin politycznych, społecznych oraz gospodarczych. Każdy obywatel przy pomocy pluru.pl może kształtować swoje otocznie, zarówno lokalne, krajowe jak i globalne.
Kategorie:

Data dodania: Jan 3, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis Prawa Pracy - wszystko o prawie pracy - porady z prawa pracy - porady prawne - umowy o pracę - urlopy - bezpłatne porady z prawa pracy - rozwiązywanie umółw o pracę - pomoc prawna
Kategorie:

Data dodania: Apr 25, 2008 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Komentarze Ranking

Strona Stowarzyszenia Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin IMPULS.
Kategorie:

Data dodania: Dec 9, 2007 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl