Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20460
415
3
64924

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Polityka

Wpisy
Sortowanie :
Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w kraju i na świecie, to nasz portal informacyjny jest stworzony właśnie dla Ciebie. Codzienna dawka najświeższych wiadomości z polityki, gospodarki czy biznesu sprawi, że zawsze będziesz na bieżąco, z tym, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami, aby dzięki temu bez problemu móc się odnaleźć we współczesnym społeczeństwie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jestem młodą nauczycielką pracującą w szkołach ponadgimnazjalnych widząc to iż, przemiany w szkolnictwie, idą w złym kierunku postanowiłam kandydować w wyborach parlamentarnych z ramienia PSL. Moim celem jest przystosowanie placówek oświatowych do wzorców europejskich. Tylko jako posłanka mogę zrealizować moje i wasze marzenia o dobrym i wszechstronnym wykształceniu naszych dzieci. Wejdź na moja stronę www.edytafidecka.pl i zapoznaj się z moim programem. Dziękuję za poparcie i oddany głos!!!
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na moim blogu staram się otwierać ludziom oczy na sprawy i wydarzenia, które są tuszowane przez media, korporacje, wpływowe lobbies i ogólnie światowe elity.
Nadchodzą nowe, ciężkie dla ludzkości czasy, ale to tylko etap przejściowy. Czeka nas potem dobre życie w lepszym świecie. Jednak najpierw Ziemia i cała ludzkość musi przejść przez proces wielkich przemian. Staram się to opisywać i w miarę możliwości - informować.
Kategorie:

Data dodania: Jul 25, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal poświęcony najnowszym wydarzeniom z kraju i zagranicy. Tematyka portalu jest bardzo szeroko, a wachlarz tematyczny obejmuje zagadnienia od polityczno-gospodarczych, poprzez sport, ciekawostki i inne wydarzenia. Portal jest aktualizowany kilka razy w ciągu dnia i zawiera leady (nagłówki) z czołowych mediów elektronicznych i odsyła bezpośrednio na ich strony. Bądź na bieżąco - śledź czołowe wydarzenia z kilkunastu portali w jednym miejscu.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Internetowe archiwum dwumiesięcznika Polonia Christiana to bogata baza wiedzy, zawierająca informacje, wiadomości, publicystykę, opinie i komentarze. Pismo jest wydawane przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Jest to tani i wygodny sposób na dostęp internetowy do czasopism. Ostatnie 3 numery można nabyć za 6 zł. Pozostała część archiwum Polonia Christiana jest bezpłatna. Nasza e-gazeta promuje takie wartości jak: kultura katolicka, rodzina, tradycja, własność, wolny rynek.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal zajmuje się opisem i analizą procesów i wydarzeń związanych z szeroko rozumianą gałęzią wiedzy, jaką jest geopolityka. Badamy i analizujemy szeroko rozumianą problematykę przedmiotu zwłaszcza w odniesieniu do krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. W przeciwieństwie do innych organizacji i rządów nie promujemy i nie preferujemy określonych systemów politycznych kosztem innych, lecz staramy się obiektywnie zrozumieć mechanizmy działania problematyki sprawowania władzy w każdych warunkach, bez narzucania określonej wizji i bagażu kulturowego.
Kategorie:

Data dodania: Aug 4, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lewicowy portal o charakterze marksistowsko-leninowskim dla prawdziwych komunistów. Informacje, artykuły, filmy, muzyka i poezja. Wszystko o wydarzeniach na Kubie, w Wenezueli i Nepalu. Fakty historyczne na temat ważnych postaci historycznych. Artukuły o polskim i międzynarodowym ruchu robotniczym.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2009 Wejść: 3 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Komentarze Ranking

Polska Lewica Okręg Bydgoszcz zaprasza wszystkich do komentowania oraz współtworzenia serwisu o tematyce lewicowej. Opowiadamy się za:

- wolnością nie tylko w postępowaniu według własnej woli, ale także wyzwoleniem od strachu przed bezrobociem, przestępczością, utratą zdrowia i bezradnością.

- równością nie tylko wobec prawa, ale także za równymi szansami, równouprawnieniem płci i sprzeciwem wobec każdej dyskryminacji.

- sprawiedliwością nie tylko w dostępie do wspólnego dorobku, ale także w równych prawach i tych samych obowiązkach.

- solidarnością nie tylko we wspólnym działaniu, ale także w ochronie słabych i upokorzonych.

- tolerancją nie tylko w różnorodności, ale także w eliminacji przemocy w stosunkach między ludźmi i w braku presji światopoglądowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2008 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

NSZZ Solidarność 25 lat działalności w Instytucie Techniki Budowlanej. Witryna zawiera dokumenty, wspomnienia, historię z lat 1980-81, stanu wojennego oraz 1989. Przedstawione są wydarzenia lokalne na tle ważnych dokonań w skali całej Polski. Relacje i zapisy przedstawione są dla zachowania w pamięci bliższych i dalszych uczestników ruchu Solidarność. Powstała też dla dania świadectwa prawdzie i dla zaspokojenia własnej próżności. To świadectwo prawdy jest zależne, subiektywne i wybiórcze, bo oparte na moich emocjach i mojej pamięci.
Kategorie:

Data dodania: May 12, 2008 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl