Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
9
64903

Prawo dla przedsiębiorców


 
Opis Prawo dla przedsiębiorców to blog prawniczy pisany przez adwokata z Łodzi. Na blogu znajduje się szereg wpisów dotyczących między innymi takich problemów, jak windykacja należności, ochrona dobrego imienia przedsiębiorstwa, czy prawo e-commerce. Autor zamierza w przyszłości wypowiadać się dodatkowo na tematy związane z prawem budowlanym, czy spółek prawa handlowego. Blog pisany jest stosunkowo prostym językiem po to, aby zapewnić czytelnikom możliwość łatwiejszego przyswojenia tekstu.

 

Słowa kluczowe windykacja Łódź   adwokat Łódź   windykacja należności   prawo e-commerce
Url http://www.biznes-adwokat.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Windykacja
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Windykacja
Odzyskajnaleznosc.pl to serwis poświęcony tematowi odzyskiwania długów. Strona kierowana jest szczególnie do tych, których interesuje windykacja we Wrocławiu, ponieważ dostępne są tutaj informacje ułatwiające znalezienie odpowiedniego prawnika z tego miasta, specjalizującego się w odzyskiwaniu należności. Dzięki zamieszczonym w serwisie artykułom można dowiedzieć się, jak przebiega skuteczna windykacja, a także w jaki sposób zapobiec problemom z nierzetelnymi kontrahentami. Dokładnie opisane procedury postępowania pozwalają na szybkie odzyskanie pieniędzy i zabezpieczenie się przed nowymi komplikacjami w przyszłości.
Kategoria:

Detektyw Warszawa Biuro Detektywistyczne Secret

Biuro Detektywistyczne Secret. Wszystkie usługi detektywistyczne oraz oczekiwane efekty zawsze ustalamy z naszym Klientem. Każde zlecenie obejmuje dokumentację fotograficzną oraz raport końcowy. Nasze działania detektywistyczne polegają na : obserwacji, poszukiwaniu, wykrywaniu, weryfikacji, zbieraniu dowodów oraz innych czynnościach technicznych w skład których wchodzą wariograf, badania DNA, podsłuchy, GPS, audyt bezpieczeństwa. Biuro Detektywistyczne Secret Warszawa - obejmuje swoimi działaniami osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne oferty cenowe. Biuro Detektywistyczne Secret zaprasza do współpracy.
Kategoria:

Firma mgra Sławomira Jaworskiego zajmuje się realizowaniem rozmaitych postępowań egzekucyjnych dla Jednostek z sektora ogólnego oraz prywatnego bądź Klientów Podmiotowych. Kancelaria Komornicza funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kontakt mailowy oraz telefoniczny wykonalny jest w każdy dzień roboczy, zaś Interesanci przyjmowani są tylko we wtorek pomiędzy godz. 12:00 a 16:00. Podstawowo do terenu obsługiwanego za pośrednictwem Kancelarię przylega Bydgoszcz i sąsiednie bydgoskie gminy, m.in. Gmina Koronowo bądź Nowa Wieś Wielka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej.
Kategoria:

Pragma Inkaso, woj. śląskie - windykacja, zarządzanie wierzytelnościami. W ofercie windykacja wierzytelności i należności, długi - odzyskiwanie długów, także windykacja zagraniczna, giełda wierzytelności. Z nami skuteczna windykacja wierzytelności. Pragma Inkaso, woj. śląskie - windykacja, zarządzanie wierzytelnościami. W ofercie windykacja wierzytelności i należności, długi - odzyskiwanie długów, także windykacja zagraniczna, giełda wierzytelności. Z nami skuteczna windykacja wierzytelności.
Kategoria:

Egzekucja24 w profesjonalny sposób zajmuje się windykacją należności. Współpracując z Klientami z różnych branż, zdajemy sobie sprawę jak popularne stało się niepłacenie za wykonane usługi oraz sprzedany towar. Nasza propozycja jest bardzo konkurencyjna, ponieważ jako jedni z nielicznych nie pobieramy żadnej prowizji, jeśli nie ściągniemy Państwa pieniędzy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl