Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20827
415
11
64967

Prawo dla przedsiębiorców


 
Opis Prawo dla przedsiębiorców to blog prawniczy pisany przez adwokata z Łodzi. Na blogu znajduje się szereg wpisów dotyczących między innymi takich problemów, jak windykacja należności, ochrona dobrego imienia przedsiębiorstwa, czy prawo e-commerce. Autor zamierza w przyszłości wypowiadać się dodatkowo na tematy związane z prawem budowlanym, czy spółek prawa handlowego. Blog pisany jest stosunkowo prostym językiem po to, aby zapewnić czytelnikom możliwość łatwiejszego przyswojenia tekstu.

 

Słowa kluczowe windykacja Łódź   adwokat Łódź   windykacja należności   prawo e-commerce
Url http://www.biznes-adwokat.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Windykacja
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Windykacja
Prezentujemy Państwu kancelarię komorniczą Anny Kuźmickiej-Dudek, oficjalnego komornika przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu. Obszar komorniczy Anny Kuźmickiej-Dudek pokrywa się z obszarem jurysdykcji bolesławieckiego sądu rejonowego, obejmując tym samym terytorium miasta Bolesławiec, a także gmin Gromadka, Osiecznica, Nowogrodziec oraz Warta Bolesławiecka. Anna Kuźmicka-Dudek organizuje aukcje ruchomości i nieruchomości, jak też prowadzi postępowania egzekucyjne i o poszukiwanie majątku. Więcej informacji na temat funkcjonowania kancelarii, a także odpowiednie formularze i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej
Kategoria:

Firma windykacyjno - prawna Primus świadczy usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. W ofercie między innymi: windykacja należnośći, monitoring płatności, wywiad gospodarczy, mediacje.
Kategoria:

Jeżeli Twoja firma podjęła współpracę z nieuczciwym kontrahentem, to na pewno szukasz sposobu na odzyskanie wierzytelności. My znamy ten sposób i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Wiemy, że jednym z pierwszych i często skutecznych działań jest polubowna windykacja należności. Jeżeli na tym etapie nie odzyskasz pieniędzy, to pomożemy Ci wejść na drogę sądową. Jesteśmy doświadczeni, znamy obowiązujące przepisy i działamy na terenie całej Polski.
Kategoria:

Kancelaria adwokacka Warszawa, woj. mazowieckie - dobry adwokat Marcin Kuczyński i Józef Kuczyński. Specjalizacja to profesjonalna obsługa prawna firm, porady prawne i doradztwo prawne - prawo karne, windykacja, rozwód małżeński, odszkodowania, alimenty i spadki. Kancelaria adwokacka osoby zainteresowane zaprasza do kontaktu - prawnik i adwokat Warszawa.
Kategoria:

Windykacja sądowa; portal edukacyjny zawierający przykładowe uzasadnienia sądowych wyroków wydanych w sprawach o zapłatę roszczeń pieniężnych. Prezentowane w celach poglądowych uzasadnienia wyroków umożliwiają szczególnie osobom niebędącym prawnikami zorientowanie się w specyfice, przepisach prawnych i procedurze związanej z postępowaniami o zapłatę faktur, o zwrot pożyczki, zadatku oraz innych roszczeń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl