Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803

Prawo dla przedsiębiorców


 
Opis Prawo dla przedsiębiorców to blog prawniczy pisany przez adwokata z Łodzi. Na blogu znajduje się szereg wpisów dotyczących między innymi takich problemów, jak windykacja należności, ochrona dobrego imienia przedsiębiorstwa, czy prawo e-commerce. Autor zamierza w przyszłości wypowiadać się dodatkowo na tematy związane z prawem budowlanym, czy spółek prawa handlowego. Blog pisany jest stosunkowo prostym językiem po to, aby zapewnić czytelnikom możliwość łatwiejszego przyswojenia tekstu.

 

Słowa kluczowe windykacja Łódź   adwokat Łódź   windykacja należności   prawo e-commerce
Url http://www.biznes-adwokat.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Windykacja
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Windykacja
SiW to kancelaria windykacyjna. Z uwagi na swoje specjalizację oraz miejsce działania zapewnia skuteczne usługi z zakresu windykacja, z naciskiem na windykacja długów. Firma prowadzi skutecznie działania na ternie miasta Gliwice oraz na terytorium okręgu Śląsk. Korzystając z usług firmy SiW Kancelaria masz pewność że odzyskasz swoje należności, sto procent windykacja. Gliwice oraz Śląsk to miejsca gdzie firma jest znana ze swoich działań. Rzesze zadowolonych klientów, których windykacja długów się udała wystawia najlepszą opinię firmie. Zapraszamy!
Kategoria:

Pragma to firma specjalizująca się w działalności typu windykacja. Jeżeli koniecznie chcecie sprawdzić najlepsze rozwiązania, jeżeli koniecznie chcecie skorzystać z opcji na faktoring z regresem, faktoring odwrotny, jeżeli zależy wam na przygotowaniu się do działania takiego jak zakup wierzytelności, sprzedaż wierzytelności, wykup wierzytelności oraz kupno długów to trafiliście w samo sedno. Tylko Pragma, tylko w Warszawa, Katowice, Tarnowskie Góry
Kategoria:

Firma windykacyjno - prawna Primus świadczy usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. W ofercie między innymi: windykacja należnośći, monitoring płatności, wywiad gospodarczy, mediacje.
Kategoria:

PROMES FINANSE Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności. Prosta procedura podjęcia współpracy . Wykup wierzytelności oraz Giełda Długów - www.wyroki.eu . Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna. Brak opłat wstępnych - wynagradzani jesteśmy tylko prowizją od wyegzekwowanych kwot . Dowodem solidności i wiarygodności naszej firmy jest fakt, że zajmujemy się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania należności. Przeprowadzamy postępowania sądowe kredytując związane z tym koszty.Aktywnie uczestniczymy w czynnościach komorniczych usprawniając tym samym egzekucję należności.TEL: 032-720-60-30 FAX 032-720-29-99e-mail: biuro@promes-finanse.pl .
Kategoria:

Praktyczne porady prawne i wskazówki w zakresie windykacji przeterminowanych należności. Portal edukacyjny pomocny w samodzielnym dochodzeniu bezspornych należności. Wierzyciel i dłużnik w postępowaniu egzekucyjnym, aspekty związane ze zlecaniem windykacji firmom windykacyjnym; jak wybrać firmą windykacyjną. Kancelarie prawne i adwokackie a firmy windykacyjne. Kwestia legalizmu działania, obowiązujące przepisy prawne a windykacja niekonwencjonalna.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl