Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64526

Prawnik Łódź


 
Opis Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z generalnych porad zespolonych z różnymi sferami prawa i zdobędziesz je ekspresowo, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najważniejszych specjalności naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Interpretujemy za każdym razem ryzyko uzysków każdego sporu, bacznie pouczamy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, działaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy czy też scalonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie medycznym, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi fachowcy mają znaczne doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej niezwykle zagmatwanej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie można zdobyć więcej wiadomości. Z nami na pewno prawo nie będzie już dla ciebie kłopotem i pomożemy ci w każdym przypadku złączonym z prawem!

 

Słowa kluczowe kancelaria prawnicza łódź   prawnik łódź   radca prawny łódź
Url http://kancelariawmg.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Data wpisu Dec 31, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Nasza kancelaria prawna to nowoczesna firma łącząca warszawską tradycję prawną i doświadczenie oraz wszechstronność obsługiwanych zagadnień prawnych z nową formułą wyjątkowej obsługi klienta. Dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami z całej Europy prowadzimy z powodzeniem sprawy o charakterze międzynarodowym.
Kategoria:

Oferujemy profesjonalny dobór personelu, pomożemy znaleźć dobrą nianie, opiekunkę dla starszej osoby, gosposię. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Wszystkie kandydatki przechodzą rozmowę z naszym pracownikiem (wykwalifikowanym pedagogiem),

Wywiad przeprowadzony z kandydatem ma na celu ocenę predyspozycji do pracy, kultury osobistej, pomysłowości w sposobie spędzania czasu z dzieckiem.

Dla większej wiarygodności kandydatów, preferujemy osoby z doświadczeniem. Referencje sprawdzamy osobiście.

Jesteśmy agencją zatrudnienia (Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, wpis pod numerem 5491), zajmujemy się doborem pracowników domowych (sprawdzenie referencji, ocena kwalifikacji).
Kategoria:

Polecamy profesjonalne usługi firmy Trio Corporate Finance. Jeżeli poszukujecie doradztwa biznesowego, interesują was doskonale przeprowadzone przejęcia i fuzje, to koniecznie skorzystajcie z okazji i po prostu sprawdzajcie cały pakiet usług w firmie Trio CF. Doświadczenie, wiele przeprowadzonych operacji i oczywiście wyrobiona marka na rynku polskim to podstawa działania firmy
Kategoria:

Jeśli jesteś Polakiem, jaki potrzebuje pomocy prawnej w UK to zgłoś się do nas udzielamy pomoc osobom poszkodowanym na skutek różnego rodzaju wypadków w Anglii. Dzięki obowiązywaniu zasady No Win No Fee poszkodowany weźmie pełne 100% odszkodowania. Całkowite wydatki wynikłe z prowadzenia sprawy - koszty raportów medycznych, koszty obsługi prawnej są zwracane przez stronę przeciwną. Klient nie ponosi także opłat ani prowizji od otrzymanego odszkodowania. Współpraca z nami to komfort porozumiewania się w ojczystym języku na każdym etapie Twojej sprawy oraz gwarancja uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania.
Kategoria:

W oparciu o wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa personalnego stworzyliśmy nową ofertę kompleksowych usług usprawniających proces doradztwa personalnego w biznesie – Work Express People. W ciągu 10 lat naszej działalności zatrudniliśmy, przeszkoliliśmy i zmotywowaliśmy tysiące wykwalifikowanych pracowników. Szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dla doradztwa personalnego w biznesie oraz wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, umożliwiają nam realizowanie najbardziej złożonych i zaawansowanych projektów w różnych obszarach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl