Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495

Prawnik Łódź


 
Opis Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z generalnych porad zespolonych z różnymi sferami prawa i zdobędziesz je ekspresowo, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najważniejszych specjalności naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Interpretujemy za każdym razem ryzyko uzysków każdego sporu, bacznie pouczamy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, działaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy czy też scalonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie medycznym, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi fachowcy mają znaczne doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej niezwykle zagmatwanej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie można zdobyć więcej wiadomości. Z nami na pewno prawo nie będzie już dla ciebie kłopotem i pomożemy ci w każdym przypadku złączonym z prawem!

 

Słowa kluczowe kancelaria prawnicza łódź   prawnik łódź   radca prawny łódź
Url http://kancelariawmg.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Data wpisu Dec 31, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Polskojezyczny portal finansowy dla Polakow przebywajacych w wielkiej brytanii. Ciekawe artykuly oraz przydatne informacje, ktore pomoga Tobie kupic dom w Wielkiej Brytanii lub tez wybrac najkorzystniejsze ubezpieczenie. Tygodniowe raporty z rynku oraz forum ekspertow.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo JPL Group, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy, oferuje kontrahentom dużą różnorodność świadczeń związanych z audytem, doradztwem a także komputerowych. Do dyspozycji naszych klientów są doświadczeni pracownicy o bardzo wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy z kancelarią prawną, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję doskonałej jakości oferowanych usług. Indywidualnie rozpatrujemy każdy kłopot zgłoszony przez kontrahenta. Ofertę cenową usług przedstawiamy po poznaniu profilu działalności firmy oraz po zebraniu informacji o oczekiwaniach.
Kategoria:

W naszym kraju nadal ma miejsce bardzo dużo wypadków drogowych i w czasie pracy, nieraz też dochodzi do błędów w czasie operacji czy leczenia. Wypadki wiążą się także z wieloma zaniedbaniami zarządców budynków przede wszystkim w czasie zimy. Dużo osób, jakie uległy takim wypadkom nie do końca zna swoje prawa, jakie są bardzo rozległe. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby poszkodowane lecz nie tylko do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej można znaleźć informacje dotyczące tego jakie prawa przysługują osobom, które uległy wypadkom drogowym lub w czasie pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Pomagamy także w uzyskaniu stosownego zadośćuczynienia, dzięki któremu można zapłacić koszty związane z leczeniem. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się jakich dokumentów będziemy do tego potrzebować.
Kategoria:

Era Business Intelligence - platforma analityczna. Na naszej stronie internetowej opisane zastosowanie qlikView - korzyści biznesowe, technologia rozwiązania (technologia in-memory), aplikacje analityczne. Kompleksowa prezentacja qlikview i nowości ze świata qlikview. Sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie. Kliknij w analizy biznesowe - controlling, aplikacje i systemy analityczne.
Kategoria:

Test predyspozycji zawodowych, który pomoże Ci poznać Twoje cechy osobowości szczególnie przydatne w pracy zawodowej - asertywność, umiejętność dostosowania się do rynku pracy, odporność na stres, umiejętność pracy w grupie i wiele więcej.

Po rozwiązaniu naszego testu (zbudowanego w oparciu o koncepcję rozwoju kariery zawodowej Donalda E. Supera) dowiesz się do jakiej grupy zawodów pasujesz i gdzie będziesz mógł spełniać się zawodowo. Dodatkowa analiza wskaże najlepsze kierunki dalszego rozwoju zawodowego i budowy kariery.

Ponadto w serwisie baza wiedzy z zakresu doradztwa personalnego i psychologii pracy - zajrzyj do nas koniecznie i stań się wartościowym pracownikiem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl